Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

QUOTE(menade @ 2006 07 31, 23:05)
Nesijaučiu užsisėdėjusi,nes man sūnus nė kiek nemaišo veikti tai kas miela širdžiai.Mes daug keliaujam,beveik visur važiuojam kartu.jokia našta...o ir šiaip ramus vaikas tai kažkaip nepavargstu ax.gif



Pritariu bigsmile.gif Maniske auksas, tad visurr einam ir vaziuojam su ja biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, kurios auginat savo leliukus bigsmile.gif Aš kartu su jumis auginu namie savo dukrytę, bet laikais visiškai neprailgsta. Diena kaipmat prabėga kartu leidžiant laiką. Atrodo tik neseniai gimdžiau, o jau mano pupai 9 mėnesiai bus. Nesėdim namie taip jau nuobodžiai, einam į lauką kone kasdied, visur važiuojam kartu, su draugais susitinkam irgi kartu, varom pas gimines, tik spėjam suktis. Jei kokią dienelę ir pratūnom namie, tai sekančią jau vėl pasižmonėti lendam lauk biggrin.gif man tai labai smagu, kai galime tiek laiko skirti viena kitai.
Beje, mano mažoji dar neturi dantukų g.gif Laukiam kasrytą, kada gi jie pasirodys? Juk jau 9 mėn....O ir ropoti manoji visai nenori, jai geriau kur isikibus stovėti, arba lakstyti su vaikštyne, o kai ant pilvuko paguldau iškarto zyzia, atseit, mama, gi žinai, kad man taip nepatinka verysad.gif Nežinai kaip mes čia taip nerėpliojusios liksim ar ka? unsure.gif
Atsakyti
tai kad tikrai nenusibodo,ir namuose tos veiklos pakankamai,ir i darba dar visai nesinori.tik bendravimo tai va truksta unsure.gif .Vaikuti auginsiu iki 1,5 metu.Nebedaug man liko sitos laimes,dziaugiuosi kiekviena akimirka.O po to jam darzelis,man darbelis smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2006 07 28, 14:02)
tiesa, o gal kas gyvena Sauletekio rajone?
as irgi noriu susitikineti!


Siūlau nueiti į KAIMYNUS, tikrai rasi thumbup.gif Aš radau, turiu daug naujų draugių ir aš ir dukrytė thumbup.gif

Ai, o įšioje temoje aš jau buvau pasisakiusi, kad nesijaučiu izoliuota, kai mergytei buvo keli mėnesiai, dabar jai jau 8mėnesiai, tai net baisoka daros, kad reiks eiti į darbą-NENORIU blush2.gif Man namie thumbup.gif
Atsakyti
Tai tikriausiai geriausias laikas, kol gali megautis ir dziaugtis nuostabiu zmogeliuku.. as tai ir darau.. (aisku kartais istrukstu.. i laisve bet ir istrujus mintys apie maza zmoguti palikta namie su teciu sukasi) draugam durys namuose visad atviros..

kazkada bus taip, kad noresi buti su savo lelyte, o jai jau bus 18 ir sakys- mam- baik, as jau suaugusi.. todel reikia isnaudoti sy laika.. wub.gif drinks_cheers.gif

tik kartais kazkokia absoliuti apatija apima.. bet tai tikriausiai nuo to kad 180 laipsniu kampu pasikeite gyvenimas..
Atsakyti
QUOTE(Mildute @ 2006 08 05, 16:35)
Ai, o įšioje temoje aš jau buvau pasisakiusi, kad nesijaučiu izoliuota, kai mergytei buvo keli mėnesiai, dabar jai jau 8mėnesiai, tai net baisoka daros, kad reiks eiti į darbą-NENORIU blush2.gif Man namie  thumbup.gif


mane tokiso pačios mintys kankino. Nuėjau į darbą ir parašiau prašymą atostogom iki 3 metų drinks_cheers.gif iki 2 tai tikrai būsiu namie. Tokio mažo į lopšelį nenoriu atiduoti, svetimam palikt nenoriu. Negaliu atsidžiaugti, kad į darbą nereikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 08 10, 11:20)
mane tokiso pačios mintys kankino. Nuėjau į darbą ir parašiau prašymą atostogom iki 3 metų  drinks_cheers.gif iki 2 tai tikrai būsiu namie. Tokio mažo į lopšelį nenoriu atiduoti, svetimam palikt nenoriu. Negaliu atsidžiaugti, kad į darbą nereikia  thumbup.gif


Aš irgi auginsiu iki trijų metukų, nes nenoriu į darželį vesti kol nemokės pasakyti kas ten vyksta.Aš ją lepinu ir t.t. o ten auklėtojai nepatiks jos judrumas ir statys į kampą ar kaip nors kitaip baus. Geriau aš su ja pabūsiu, juk tokio amžiaus pats meiliausias vaikas.Čia biški ne į temą, bet taip gera kai apsikabina ir prisiglaudžia wub.gif
Nors mano mama vaikų darželio direktorė, bet kitam mieste, deja verysad.gif
Atsakyti
Man irgi laikas visai neprailgsta, kaip tik labai greitai lekia tos dienos, o taip nesinori į darbą schmoll.gif
Dar dabar vasara, tai visai namie neužsisėdim tongue.gif
Nors mums dar už savaitės pusę metų, visur keliaujam - buvom 2 kartus prie jūros, kaime, aplankėm keletą giminių. Visai netrukdo mums mūsų mažylis tongue.gif
Metų tai tikrai nepaliksiu vaiko, galvoju iki 1,5 tikrai, o po to žiūrėsiu g.gif, aišku į darželį dar tokio pyplio neleisiu, bet nuo kokių 3 metų, manau būtų gerai, kad pabendrautų su kitais pupsikais lotuliukas.gif
Būčiau pati iki 3 metų, bet kad pinigėliai spaus, o ką Jūs mamytės galvojat dėl tų 93,75lt nuo 1 metų, iš tikrųjų, tai juk neišspręsta valstybės - reik grįžt į darbą, o vaikiuko į darželį tai dar nepriima verysad.gif, ir kur ten tokį duotum doh.gif Galėtų bent iki 2 metų pamokėt Sodra pinigėlius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 08 10, 11:20)
mane tokiso pačios mintys kankino. Nuėjau į darbą ir parašiau prašymą atostogom iki 3 metų  drinks_cheers.gif iki 2 tai tikrai būsiu namie. Tokio mažo į lopšelį nenoriu atiduoti, svetimam palikt nenoriu. Negaliu atsidžiaugti, kad į darbą nereikia  thumbup.gif

As jau dabar nerimauju, nors maziui dar 5 men, tiesiog kazkas is vidaus jau grauzia del to darbo verysad.gif Turbut negalesiu grizti nuo metu i darba, nes nebus kur vaiko palikt, o i lopseli sirdis neleistu tokio mazucio atiduot. O visai noreciau i darbeli, nesijauciu uzsisedejus, bet labai sunkiai pernesu priklausomybe nuo ko nors, nenoriu buti vyro islaikoma, zinau, kad jausiu labai dideli diskomforta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(astaxa @ 2006 08 10, 01:23)
Tai tikriausiai geriausias laikas, kol gali megautis ir dziaugtis nuostabiu zmogeliuku.. as tai ir darau.. (aisku kartais istrukstu.. i laisve bet ir istrujus mintys apie maza zmoguti palikta namie su teciu sukasi) draugam durys namuose visad atviros..

kazkada bus taip, kad noresi buti su savo lelyte, o jai jau bus 18 ir sakys- mam- baik, as jau suaugusi.. todel reikia isnaudoti sy laika.. wub.gif  drinks_cheers.gif

Pritariu thumbup.gif Zadu eit i darbuka kai mazei bus 10men kitaip neiseina. Gerai, kad mama pasaugos, auklei tikrai nepalikciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutas2006 @ 2006 08 11, 09:54)
As jau dabar nerimauju, nors maziui dar 5 men, tiesiog kazkas is vidaus jau grauzia del to darbo verysad.gif Turbut negalesiu grizti nuo metu i darba, nes nebus kur vaiko  palikt, o i lopseli sirdis neleistu tokio mazucio atiduot.  O visai noreciau i darbeli, nesijauciu uzsisedejus, bet labai sunkiai pernesu priklausomybe nuo ko nors, nenoriu buti vyro islaikoma, zinau, kad jausiu labai dideli diskomforta verysad.gif


o aš visai apie tai negalvoju. Juk galima tada vyrą namie palikt su vaiku, o pačiai eiti dirbti lotuliukas.gif jei nauginčiau vaiko, o šiaip sėdėčiau namie, tuomet taip - būčiau vyro išlaikoma, nuo jo priklausoma. Tiesiog dabar dirbu darbą, už kurį nebus mokama po poros mėnesių mirksiukas.gif Nejaučiu diskomforto jokio. Turbūt priklauso nuo to, kaip nusiteiksi mirksiukas.gif
Atsakyti
man su savo dukryte namie irgi labai gerai smile.gif nors mes aisku namie nesedim, visur varinejam. O apie darba kol kas net pagalvot nenoriu blush2.gif
Atsakyti