Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

Vat kiek seniau bedavojau, kaip man bloga sedet ir nieko neveikt namie, tai dabar tik su liudesiu prisimenu tas dieneles, nes netiketai laikejau konkursa ir teko isheiti i darbeli verysad.gif uztad vyras pora menesiu apsieme priziureti musu kudikeli, o veliau seneliai pasizadejo gelbeti blush2.gif
Atsakyti
nenoriu i darba - bet ne todel kad nemegstu jo ar kazkas tokio, paprasciausiai noriu visa laika buti su savo auksu. wub.gif praejo dar tik 3 savaites, bet jau bijau kai reiks kazkada ja kazkam kitam palikti, o man sedet ir dirbt- gi visos mintys bus tik apie viena unsure.gif man ir dabar nesinori jos kam nors palikt, idant isheit i miesta, ar pas draugus..
Atsakyti
Mėgaujuosi motinyste, tiesiog kaifuoju bigsmile.gif. Laikas visai neprailgsta, nes Supermamos dėka susiradau daug kaimynystėje gyvenančių mamų, su kuriom nuolat bendraujame, susitikinėjame. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2006 07 25, 16:35)
nenoriu i darba - bet ne todel kad nemegstu jo ar kazkas tokio, paprasciausiai noriu visa laika buti su savo auksu.  wub.gif  praejo dar tik 3 savaites, bet jau bijau kai reiks kazkada ja kazkam kitam palikti, o man sedet ir dirbt- gi visos mintys bus tik apie viena  unsure.gif man ir dabar nesinori jos kam nors palikt, idant isheit i miesta, ar pas draugus..


pažystmas jausmas,aš ir dabar nenoriu niekam palikt savo vaiko,bet kartais "pravedint galvą" praverčia.Nors porai valandų pakeista aplinka padeda..Tada grįžtu baisiai pasiilgus ir taip malonu paimt jį ant rankų. wub.gif
Atsakyti
namuose sedziu jau 9 men. pirmi menesiai buvo nuostabus, nescia meskute, po namus puskuoju, niekur skubeti nereikia, atitolau nuo visu reikalu, pailsejau..
gime mazylis dziaugiausi be galo thumbup.gif nauji rupesteliai prasidejo, bet ziuriu kuo toliau tuo man sunkiau isbuti namuose, taip mane pradejo slegti, namus po kelis kart per diena tvarkau, drauges jau nukankinau savo skambuciais ir vizitais, norisi pakeisti aplinka, kazkur islekti, pati jauciu, kad pasidariau kazkokia pereksle, uzguita vistele, zodziu nupusau, del to baisiai siuntu ant viso pasaulio ir su vyru nuolat baruosi,kabinejuos verysad.gif
labai noriu grizti i darba, bet kai pagalvoju,kad svo angeleli reiketu kazkam palikti, tai man labai baisu darosi. ir jauciuosi kaip i spastus patekusi
nesuprantu, kas cia man yra
gal depresija? neisivaizduoju...
Atsakyti
QUOTE(LinaJusk @ 2006 07 26, 12:45)
Supermamos dėka susiradau daug kaimynystėje gyvenančių mamų, su kuriom nuolat bendraujame, susitikinėjame. thumbup.gif


tiesa, o gal kas gyvena Sauletekio rajone?
as irgi noriu susitikineti!
Atsakyti
man irgi patinka sedėti namuose thumbup.gif su mažyte praleidžiu daug laiko..., ir, kaip čia jau buvo parašyta, laaaaaaabai nenoriu jos kam palikti..., o į darbą kolkas negrįšiu, eisiu toliau mokytis... taip galėsiu daugiau laiko būti su vaiku biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai net noriu pasėdėti namuose, bet nėra kada.Vis reikalai- tai einam ir einam.O dar draugai baigia užkamuoti, einam ten, važiuojam ten.Na žodžiu laukiu poilsio. o į darbą tikrai nenoooooriu schmoll.gif
Atsakyti
Gera auginti leliukus namie smile.gif
Atsakyti
Nesijaučiu užsisėdėjusi,nes man sūnus nė kiek nemaišo veikti tai kas miela širdžiai.Mes daug keliaujam,beveik visur važiuojam kartu.jokia našta...o ir šiaip ramus vaikas tai kažkaip nepavargstu ax.gif
Atsakyti
O aš pasiilgau laiko, kurį galėčiau skirti tik sau. Pasiilgau nesuplanuotų kelionių, gero prasiblaškymo, ir kartais visiškos ramybės...Kadangi dar maitinu krūtimi, o mišinuko neima, tai negaliu paimti ir pasprukti visai dienai.. Vyras į drugės gimtadienį buvo išleidęs, tai mažoji buvo jaunesnė, dar galima buvo mišinuką įsiūlyti,o dabar...nebe....Juolab, kad nebūtų kam prižiūrėti vaiko, nes mano šeima tik kaip į žaisliuką pažiūri ir tiek verysad.gif

Nors aš namie ir neužsisėdžiu su vaiku, tačiau turiu omenyje apie laiką sau.
Atsakyti
gera pasedeti namie biggrin.gif jolab kad nera kada sedeti juk visa laika praleidi su vaiku.kiek atitrukau nuo isorinoi pasaulio.parduotuve-namai,namai-drauges.na laiko sau tikrai neturiu.nebegaliu vos sugalvojusi ka nors nuveikti.nei i kina,teatra,koncerta.kolkas viskas liko uz namu duru bigsmile.gif dzaugiuosi dukryte wub.gif
Papildyta:
gera pasedeti namie biggrin.gif jolab kad nera kada sedeti juk visa laika praleidi su vaiku.kiek atitrukau nuo isorinoi pasaulio.parduotuve-namai,namai-drauges.na laiko sau tikrai neturiu.nebegaliu vos sugalvojusi ka nors nuveikti.nei i kina,teatra,koncerta.kolkas viskas liko uz namu duru bigsmile.gif dzaugiuosi dukryte wub.gif
Atsakyti