Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

As net neitariau, kad bus taip gera namie sedeti:) Mazyliui dar tik virs 2 menesiu truputi, gal del to dabar galvoju, kad i darba galeciau visai negrizti:) Aisku, kad kartais visokia nuotaika uzplusta, bet siaip tai man labai gera namie auginti Danieliu:)
Atsakyti
As ir nenoriu i darba! Noriu but su savo stebukliuku!!!! thumbup.gif Matyt kaip ji kiekviena diena auga, grazeja ir protingeja! wub.gif Net baisu pagalvot, kad kazkada reiks ja palikt ir keliaut i darba... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nixita: 10 liepos 2006 - 10:52
As tai dabar net negaliu pagalvoti, kad jau nuo rugsejo keliausiu i darbeli ir reik palikti savo mazaja. O jei ne pinigeliai tai tikriausiai isvis nebedirbciau lotuliukas.gif o tik leliuka auginciau ax.gif
Atsakyti
biggrin.gif o mes visur kartu varinejam su mazaja. diena mieste ar po parka vaikstinejam. reikia pamaitint - dekuti kur nuosaliau pasiklojam, atsigulam. pavalgom, susitvarkom reikaliukus ir toliau. vakarus leidziam tryse, su tetuku. pas draugus ar siaip po miesta vazinejames. jokiu savo iprastiniu pramogu neatsisakem del mazosios. nors jai dar tik 2.5 men. dar svarbu ir tai, kad ji labai rami ir gera mergaite ir leidzia mums visur dalyvaut. i darba visiskai netraukia doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
va va aš ir pritariu,kad grįžt į darbą visai nesinori-na bent jau dabar..labai smagu leist dieneles su dukriuku,žiūrėt kaip auga,protingėja biggrin.gif ,guguoja..nu smagumas neišpasakytas tikrai!!!!na bet mes dar mažiukai/truput virš 2mėn./.
o namuose neužsisėdim-ir į sodą ir į miestą ir į swečius traukiam..va, dabar laukiam jūros šventės 4u.gif -eisim pasižmonėt drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na ir aš dar nenoriu grįžti į darbą, mums 6 menesiukai ir kai pagalvoji tiek beliko ir reikės palikti savo mažiuką bei keliauti į darbą..smile.gif
Atsakyti
O as net nezinau, kazkaip dvejopai jauciuosi blink.gif Ir saunu namuciuose su mazulele buti, bet kartais ir i darba pabegt noreciau.. blush2.gif Galeciau kokia dienele per savaitele dirbti, tada patenkinciau savo poreikius ax.gif Nors... Tikriausiai kai ateis laikas grizti, galvosiu visai kitaip...
Atsakyti
As ir pradzioje visai nenorejau i darba, o dabar kartais taip norisi daugiau su zmonem pabendrauti. Truputi atsibosta namie sedeti, nors turbut kai reikes palikti maziu, bus labai liudna
Atsakyti
aš namie nespėjau užsisėdėt- kai tik mažiukui suėjo pora savaičių, visur eidavom kartu smile.gif o pailsėt nuo darbo netgi labai smagu smile.gif
Atsakyti
O mudvi mažai namie sėdim 4u.gif Vaikštinėjam nuo vienų pas kitus....Lankomės parduotuvėse, parkuose, marširuojam paplūdimiu.Tiesa, retkarčiais išeinu į darbą ax.gif
Atsakyti
ant lovos palikt tai tikrai labai baisu
Atsakyti
na as irgi prisidedu prie nenorinciu i darba. kadangi mano darbas buvo su zmonem, tai jie man taip buvo igrise iki "gyvo kaulo" kad ojojoj, tai dabar labai dziaugiuosi kad galiu namuose sedet. nu kaip po metu snekesiu tai dar nezinau... biggrin.gif
Atsakyti