Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

QUOTE(xiuke @ 2006 06 24, 01:16)
Mum jau 6men.bet tiesa sakant man greitai laikas prabego.Paziuriu i savo mazulka ir negaliu patiket,kad ji jau tokia didele,o vos tik pries kelis men laikiau ja dar visai mazyte:)


mum jau 8 mėnesiai, o aš negaliu patikėt, kad laiaks taip greit pranėgo doh.gif doh.gif jau metukai pirmieji tuoj baigsis. Visai nenoriu į darbą grįžti schmoll.gif dar metus tikrai namuose būsiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na mums jau irgi astuoni menesiai, bet dar neitrupucio nepabodo buti su mazyle, mielu noru dar auginciau iki 2 metu, bet deja, turesiu spali grizti i darba... unsure.gif o taip greitai prabego laikas...
izoliuota irgi visai nesijauciu, nes mes visur vazinejam kartu ir mus daug kas lanko, na nera kada liudeti thumbup.gif
Atsakyti
dabar mums jau 2,5 mėn. ir visai nesijaučiu užsisėdėjus, gal tik kartais.
vat pirmą mėn. tai tikrai taip, nors ir kasdieną ėjau į lauką, bet jaučiausi vieniša, tik namai ir mažylis. po truputi parke susiradau draugių, po mėnesio ir šiaip pradėjom su mažyliu visur važinėtis reikalus tvarkytis ir į svečius. taip kad visi užsisėdėjimai baigėsi.
kai tik noriu - sėdu ir išvažiuoju iš namų kur nors, ar einu į parką su draugėm susitikt thumbup.gif
Atsakyti
O man jau tie 11 men namie prailgo. Aisku smagu kasdiena matyti savo maze augant ir mokantis vis kazko naujo.. Bet isejimas i parka, i lauka tai buna tik karta per diena keliom valandom. I parka ar i miesta, ne kasdiena iseinam... I svecius taip pat tik savaitgaliais, nes visi dirba gi, o po darbo tai jau vaikas miegot eina, kokie sveciai vakare. Buna ir reikalu tvarkymo... Bet vis tiek pasiilgstu normalaus darbo su suaugusiais kasdiena ir saves realizavimo ne tik kaip mamos g.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltesmama @ 2006 07 01, 20:02)
O man jau tie 11 men namie prailgo. Aisku smagu kasdiena matyti savo maze augant ir mokantis vis kazko naujo.. Bet isejimas i parka, i lauka tai buna tik karta per diena keliom valandom. I parka ar i miesta, ne kasdiena iseinam... I svecius taip pat tik savaitgaliais, nes visi dirba gi, o po darbo tai jau vaikas miegot eina, kokie sveciai vakare. Buna ir reikalu tvarkymo... Bet vis tiek pasiilgstu normalaus darbo su suaugusiais kasdiena ir saves realizavimo ne tik kaip mamos  g.gif

Va, va aš jau irgi norėčiau į darbą, kažkokio veiksmo trūksta, žinoma su vaikais irgi veiksmas vyksta tik kitoks doh.gif tik kad amžinai juk namuose nesėdėsi- vaikai užaugs o kas toliau?
Atsakyti
Man tikrai nepabodo namuose - tai kad nespėji apsisukt, o jau dienos ir nėra. Į darbą visai nenoriu, atrodo auginčiau ir auginčiau
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2006 07 04, 10:16)
Man tikrai nepabodo namuose - tai kad nespėji apsisukt, o jau dienos ir nėra. Į darbą visai nenoriu, atrodo auginčiau ir auginčiau


Musu mazutei dar tik bus 3 men. o as kartais pagalvoju apie darba... Visai jo nepasiilgau, gal tik kolektyvo... tongue.gif
Siap dienos bega l. greitai. Dar kai SM pasedi ir su mamytem pabendrauji, tai isviso... apsisuki, o jau vakaras. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazius_ @ 2006 06 29, 13:43)
dabar mums jau 2,5 mėn. ir visai nesijaučiu užsisėdėjus, gal tik kartais.
vat pirmą mėn. tai tikrai taip, nors ir kasdieną ėjau į lauką, bet jaučiausi vieniša, tik namai ir mažylis. po truputi parke susiradau draugių, po mėnesio ir šiaip pradėjom su mažyliu visur važinėtis reikalus tvarkytis ir į svečius. taip kad visi užsisėdėjimai baigėsi.
kai tik noriu - sėdu ir išvažiuoju iš namų kur nors, ar einu į parką su draugėm susitikt thumbup.gif

drinks_cheers.gif Pirmą mėn man irgi buvo šokas... buvau pripratus labai aktyviai gyventi. Tačiau dabar jau įeinam į vėžias ir toliau visur važinėjam ir keliaujam. O laikas tai tikrai labai greitai bėga...
Atsakyti
Mano mažuliui jau greit 7 mėn, negaliu patikėti rolleyes.gif Kai būna sunku, tai laikas eina lėtai, bet kai viskas gerai, tai jis bėga šuoliais. Kas įdomiausia, kad į darbą nenoriu visai ir įtariu, kad pabūsiu su mažiuku ilgiau, bet dar nežinau kiek, nes noriu matyti kaip jis auga, tobulėja, noriu būti pirma kuri pamatys jo pirmus žingsnius wub.gif
Atsakyti
Mano mažuliui jau greit 7 mėn, negaliu patikėti rolleyes.gif Kai būna sunku, tai laikas eina lėtai, bet kai viskas gerai, tai jis bėga šuoliais. Kas įdomiausia, kad į darbą nenoriu visai ir įtariu, kad pabūsiu su mažiuku ilgiau, bet dar nežinau kiek, nes noriu matyti kaip jis auga, tobulėja, noriu būti pirma kuri pamatys jo pirmus žingsnius wub.gif
Atsakyti
Mano mažuliui jau greit 7 mėn, negaliu patikėti rolleyes.gif Kai būna sunku, tai laikas eina lėtai, bet kai viskas gerai, tai jis bėga šuoliais. Kas įdomiausia, kad į darbą nenoriu visai ir įtariu, kad pabūsiu su mažiuku ilgiau, bet dar nežinau kiek, nes noriu matyti kaip jis auga, tobulėja, noriu būti pirma kuri pamatys jo pirmus žingsnius wub.gif
Atsakyti
Susidubliavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 09 liepos 2006 - 17:05