Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

QUOTE(wetra12 @ 2006 05 19, 23:05)
Man tai tikrai neprailgsta, net nematau kur prabėga diena g.gif. Iš ryto susiplanuoju keletą darbų, vakare džaiugiuosi jei bent pusę iš jų atlikau. Turbūt nemoku susiplanuoti laiko verysad.gif


Man irgi panasiai. As irgi manydavau, kad nemoku planuoti. Bet dabar galvoju, kad matyt planuojam tiek nuveikti, kiek be vaikuciu butu galima. O jie juk savo planu turi. Tai tenka paklusti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, su laiko planavimu istikruju sudetinga...stai ir dabar mazoji koreguoja mano planus. Turiu begti doh.gif
Atsakyti
Taigi planuoti darbus sunku, o ka jau kalbeti apie laisvalaiki, jam praktiskai nelieka laiko. Jei nori pasidaryt laisvo laiko kencia arba tavo miegas arba vaikai. Mano atveju dazniausiai nukencia miegas. Miegot einu anksciausiai vidurnakti o dazniausiai apie 1val. Tai tokios tokeles... ax.gif
Atsakyti
O aš labai džiaugiuos galėdama būt namie.Jaučiu,kad leidžiu nuostabas atostogas,kurių neturėjau nuo 16 metų. wub.gif Vaikas kolkas tikra dovanėlė,nuveikiame daug ką,tad ir laikas neprailgsta.[COLOR=deeppink] thumbup.gif
Atsakyti
As namie kaip zuvis vandeny thumbup.gif
Atsakyti
Oaš jau noriu įdarbą,man visą dieną sėdėti namuose nepatinka,o ir ta rutina labai slegia.
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 06 14, 11:57)
As namie kaip zuvis vandeny  thumbup.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vikajak @ 2006 06 12, 16:26)
Taigi planuoti darbus sunku, o ka jau kalbeti apie laisvalaiki,


sunku?!!! iš vis neįmanoma! ax.gif
"nori prajokinti vaiką - papasakok jam apie savo planus" lotuliukas.gif
mums jau 5 mėn., o aš niekiaip neįvažiuoju į vežes... sad.gif

QUOTE(Ikulia @ 2006 06 14, 10:57)
As namie kaip zuvis vandeny  thumbup.gif

man tai morališkai sunku... kad svečiai dažniau ateitų! wink.gif bet dirbti dabar irgi negalėčiau sad.gif
Atsakyti
Na, man ne tiek sunku, kiek nuoboka. Irgi laukiu, kad kokie svečiai ateitų, bendravimo trūksta...
Atsakyti
Man tai labai patinka namuose, nes kai toje pacioje darbovieteje atidirbau beveik 10 metu, tai tikrai norisi tokiu atostogu 4u.gif
Atsakyti
O mums visai neblopgai sekas susikalbet su leliuku biggrin.gif kolkas dar ji nesugriove jokiu mano planu. As studijuoju, o dabar sesija, tai siaip visur nueinu laiku tongue.gif, tik mokytis laiko lieka maziau doh.gif

http://public.fotki.com/gynta/lelius/





Atsakyti
Mum jau 6men.bet tiesa sakant man greitai laikas prabego.Paziuriu i savo mazulka ir negaliu patiket,kad ji jau tokia didele,o vos tik pries kelis men laikiau ja dar visai mazyte:)
Atsakyti