Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

Jo pirmą mėnesį tai buvo labai sunku, galvojau kad stogas pavažiuos. o dabar labai gerai atsikeliam apie pietus, su draugėm einam į lauką,susipažinom ligoninėj gimdydamos.savaitgaliais išvažiuojam į svecičius ir taip lekia dienos.į darbą tikrai nenoriu nes labai nemėgau savo darbo.taigi viskas ok. tikrai turėsiu antrą lelių, nors kai pagimdžiau sakiau kaip galima gimdyti kelis kartus. ax.gif
soske.gif dabar mano užiėmimas man mieliausias.
Atsakyti
Laba visoms sio forumo dalyvems! Rasau savo pacia pirmaja zinute blush2.gif
Jauciuosi ziauriai uzsisedejusi namie, nes kai dukrytei buvo 3 men persikelem gyventi i Vokietija. Patikekit manim yra LABAI LIUDNA, kai netgi neturi kam paskambinti ir pasisneketi. Vyrui gi i darba neskambinesi verysad.gif
Tai ir pradejau kabinetis prie mamu su vezimeliais parke, kazkaip pazintis megsi ax.gif O kas blogiausia, kad as tik angliskai sneku, tai dar ir kalbos barjeras... zodziu ziauru.
Tiesa dabar jau mums 9menesiai ir cia jau pavasaris, viskas taip, kaip Lietuvoje Geguzes menesi buna, tai truputi gelbeja mirksiukas.gif
Nors vistiek pries kelias dienas buvau jau visai sukiuzusi. Rutina ziauriai pjauma....
verysad.gif [FONT=Arial]
Atsakyti
ax.gif ir as panasiai jauciuosi.. gyvenam londone..neturiu nei vienos drauges rolleyes.gif ir su anglu tik minimaliai..bet einam su mazium i aiksteles zaidimu...po truputi bandau bendrauti,nes kitaip gali ''stogas'' nuo sedejimo tikrai ''nuvaziuoti'' blush2.gif
Atsakyti
Tikrai suprantu visas tas mamytės,kurios skundžiasi kad joms "stogas" važiuoja.
Man irgi taip buvo kai pagimdžiau savo pirmąjį berniuką,jis buvo begalo sunkus vaikutis,tris mėnesius buvo kažkoks košmaras,nes valgė kas valandą blink.gif ,vienu žodžiu siaubas doh.gif Vyras pastoviai nebuvo namie,nes dirbdavo.Tada tikrai buvo labai sunku,vos ne vos prabuvau namie iki 1,5m,po to pasamdėm auklę ir išėjau dirbti,tik tada pasijutau žmogumi.
Na o su antruoju visai kitaip,dabar mano mažąjąm 10mėn.o aš net negalvoju apie darbą,nes man tikrai labai smagu būti su juo wub.gif ,jis tikrai labai geras berniukas wub.gif ir aš visisškai nesijaučiu užsisėdėjusi.
Manau kad daug kas priklauso nuo mamytės amžiaus,kuo jaunesnė pagimdo tuo jai sunkiau auginti vaikuti,bent jau pagal save spredžiu,motynystei reikia subręsti ir aš jau tam esu subrendus biggrin.gif
Atsakyti
Na motinystei as jauciuosi tkrai subrendusi, tik va kad ta motinyste vyksta svecioj saly. Mat vyras cia gavo darba keliems metams bash.gif Buciau Lietuvoj, tai susikrauciau dukra i masina ir varineciau visur. Itariu visas drauges uzknisciau biggrin.gif
Tuo labiau, kad kelios drauges irgi nseniai pasigimde ir dabar namie sedi... ach ..pasvajoti galima....
Na bet saule sveiecia vis labiau, jau zmones su maikem begioti pradeda, tai ir nuotaika keiciasi. Reikia izvelgti ir gerasias situacijos puses, bent jau kalba ismoksiu smartass.gif
rudeni gal ir dirbti pradesiu, tada manau viskas bus gerai
assa.gif assa.gif assa.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, rašau pirmą kart, tai kažkaip baisu, kaip per kokį egzaminą, kaip čia dabar atrodys ta mano žinutė blink.gif O temą pasirinkau būtent tą, todėl, kad ir aš jaučiuos baisiai užsisėdėjusi verysad.gif Jau baigiu visiems galvas iškvaršint "kaip man viskas nusibodo... žinoma aš dievinu savo dukrytę, kuriai jau 11 mėnesiukų, ir ji buvo pakankamai rami, bet dabar, kai pradėjo šliaužiot, visur lįsti, mėtyti, žodžiu dūkti doh.gif tai visai nebesusitvarkau, pavargstu ir namie nieko nebespėju. Tai atrodo paliksiu po mėnesio močiutei, o pati šausiu dirbt. O tada vėl pradeda širdelę skaudėt, kaip aš ją paliksiu, ji dar tokia maža...Tai dar per vasarą žadu pakentėt, o gal kaip tik bus geriau, oras atšils, prie jūros galėsim nulėkt ar dar ką įdomaus nuveikt. Tai taip ir kariauju pati su savimi smile.gif Be abejo, ir pinigėlių jau norisi pačiai užsidirbt, ir su žmonėmis pabendraut, aplinką pakeist, o kai pamatau išsišiepusią dukrelę biggrin.gif tai ir pati nebežinau kas geriau. Tai va smile.gif
Atsakyti
man tai motinyste jega thumbup.gif ,nera kada nuobodziauti atsilo oras tai norisi tik lauke tupeti su vaikuciu ,tik padarau valgyti seimai ir dumiu is namu ,maziu mikdau abu miegus lauke tai tyro oro pakvepuoju , wub.gif
Atsakyti
''antele'' kokioj saly gyvenate? blush2.gif
Atsakyti
Aš tai jaučiuosi jau užsisėdėjusi nors tik 4 mėn. namuose būnu. Kartais tikrai būna tokių akimirkų kai atrodo jog stogas važiuoja. Jau pasiilgau darbo, nors savo mergytės irgi nenoriu palikti su kažkuo, man gera su ja. Ji labai gera. Naktį leidžia miegoti nuo 2 mėn. Išmiega nuo 22-23val iki 7-8 val. Auksinis vaikas.
Stengiuosi kiekvieną dieną išeiti pasivaikšioti su mažyle, kad nors kiek prasiblaškyčiau, bet tas pats maršrutas jau nusibodo.
Kai pagimdžiau pirmąją mergytę taip nebuvo, nes neturėjau kada, dar mokiausi mokykloje, reikėjo ruoštis egzaminams, po to stojimas, studijos.
Atsakyti
Nu kad ir buvo tuos pirmus mėn sunku, teko net su dukra kai jai buvo 3 sav. važiuot i mokslus, ir šeip tie namu vargai, bet aš visiškai nesijaučiu užsisedėjus bigsmile.gif Stengiuos visur kur tik galiu važiuot su vaiku, nenoriu sudaryt sau papildomu sunkumu, kad su mažu vaiku ir varau visur kur tik sugalvoju bigsmile.gif ir vaikas pripras nuo mažens nebut namisėda rolleyes.gif
Ir dar aš tai tikrai neskubu kai tik sueis metai vaikui bėgti i darba. aš tikrai turiu ka veikti namuose, ir man patinka, aš net vyrui sakiau jei tik leis galimybės busiu su vaiku tiek ilgai kiek leis mun galimybės. Va.
Atsakyti
As jauciuosi puikiai biggrin.gif .
Kai buvau nescia, tai galvojau, kad i darba noreciau grizti po pusmecio. Bet kai nestumas ejo i pabaiga, tai laikotarpis didejo, buvo, kad po 9 men., po to kad menesiukui apsikeisiu su vyru, bet dabar, kai kiekviena diena dziaugiuosi mazyle, tai net negalvoju anksciau grizti i darba. Va, sueis metukai, tai ka jau bepadarysi, teks grizti.
Juk kada as dar galesiu taip pabuti su savo mylima dukryte.


Atsakyti
Mano mergaitei beveik 10 men.Pirmaisiais menesiais buvo labai sunku,laukiu tos dienos kai galesiu eit dirbt.dabar,kai artėja 1 metukų jubiliejus aš susimąsčiau,kad gal ir nebenoriu palikt dukrytės verysad.gif Juk aš pirma pamačiau jos šypseną,pirma pamačiau kaip pradejo šliaužiot,pirma pamačiau kaip pradejo ženkt pirmuosius savo žingsnelius.....Aišku,namuose sėdėt labai labai atsibodo.Labiausiai kasdienybė...ji mane žudo...matyt taip turi būt blink.gif
Bet vistiek aš esu laiminga ,kad galiu būt su savo dukryte
Atsakyti