Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

QUOTE(gintbak @ 2005 09 09, 10:46)
Mano vaikutis dar nedidelis, bet aš net nepastebiu kaip prabėga diena ir tikrai laikas neprailgsta.


Aš irgi nepastebiu, kaip prabėga dienos, kol kas dar nepabodo smile.gif Bet norisi kur nors išeiti, susitikti su draugais lotuliukas.gif
Nieko, tuoj pavasaris, o po jo - vasar, mažiukas bus jau paaugęs, tai ir galima bus daugiau ką nuveikt thumbup.gif
Atsakyti
visiškai nesijaučiu užsisėdėjus schmoll.gif jau 8mėn kaip namie su sūnum, ir dar kaime doh.gif , bet kai norisi išlekiam į miestą, pas drauges, beveik visos su vaikučiais, tai nenuobodu thumbup.gif . O dėl tvarkos, tai būna visaip, tingi tvarkytis - nesitvarkai, netingi - susitvarkai. Jei kas - vyrelis sutvarko mirksiukas.gif
Net džiaugiuosi, kad metams atidėjau mokslus, noriu pasidžiaugt motinyste, matyti kaip auga sūnus wub.gif juk kūdikystė tokia trumpa ax.gif .
O vakarėlių, pasisėdėjimų kavinėj, nepasiilgstu, o jei jau kur kviečia tai lekiam su sūnum thumbup.gif , net kavinėse neproblematiška, nors vaikas ne iš ramiųjų unsure.gif
Atsakyti
Aš jaučiuosi užsisėdėjusi namie ne dėl leliuko,o dėl šalto,nedraugiško,lietuviško oro.O mano mažylė neleidžia man nuobodžiauti,okur dar vyresniukės namų darbai,tėtuko baltiniai...Taip ir bėga dienelės net nespėju suskaičiuoti,okasdieniai mažylės pokštai-tai nusišypsojo,tai žaisliuką paėmė,kur tu čia žmogau panuobodžiausi.Bet oro gražaus tikrai norisi pasiilgstu saulutės.Gal dar permažai laiko prabėgo,kad pajusčiau rutiną.Okad ir mažylei 2mėnesiukai mes visus pažystamus aplankom,jau ir poroj gimtadienių dalyvavom,į piceriją savaitgaliais nueinm-vyresniukė picą mėgsta,o kol su tėčiu kinoteatre filmą žiūri,mes po laukelį pavažinėjam.
Atsakyti
augindama pirmaja dukra, tikrai buvau isivarius depresija-verkdavau, zmoniu norejau kaip oro, istisai budavau viena su mergaite, nes vyras-darboholikas doh.gif . dabar turiu jau antra mergyte, atrodo-turetu buti dar sunkiau, bet patikekit-viskas kuo puikiausiai-nesijauciu tokia vienisa, turiu su kuo per diena pabendraut, pasibarti-t.y.su dukrele tongue.gif , o ir tas laikas lekia kaip patrakes.
manau, viskas priklauso nuo to, kaip pati save nuteiki.jei manysi, kad per vaika turi daug linksmybiu atsisakyti, tai ir bus blogai, bet jei sau pasakai, kad puse metu teks paauginti vaikeli namie, o tada viskas gris i senas vezias-visos depresijos ir uzsisedejimai dings is jusu namu.
sekmes!!
Atsakyti
QUOTE(gebene @ 2005 12 29, 18:59)
As manau taip: kai pinigu pakankamai, tada vaikucio auginimas yra svente!!! O kai ju nera, tai tada nei kur iseisi normaliai, nei nuvaziuosi, nei pasilinksminsi. Kai yra pinigu, gali samdyt aukle, gali vaziuot kur sirdis geidzia, shopintis ir panasiai. Gal ir materealstiskai cia as ziuriu, bet viskas yra kaip tik taip. Beje, kai auginau pirmaji kudikeli, laikas kazkaip neprailgo, o va su antraja.... kai dar 4metis pirmasis i darzeli neina ir namie siauteja...galima ir nupusti... Bet viskas juk labai laikina..

sveikos 4u.gif

nemanau kad esme piniguose. man ju netruksta. sedziu namuose jau du metai doh.gif . situacija pas mus tokia. vyras dirba tai vienoj tai kitoj saly. kadangi gauna komandiruotes ilgesniam laikui, tai nusprendem kad visa seima busim kartu. taip visi ir isvaziavom. meciau mylima darba, kuriame jau siule paaikstinima verysad.gif . kad nebutu metai leidziami veltui suplanavom antra vaikeli. taip ir praleidau metus Norvegijoj: nescia, veliau su gimusiu mazyliu. visa laika leisdavom namie ar aplink namus. vyras daug dirbdavo. mes tiesiogine ta zodzio prasme stumem laika. viskas gerai vaikai nesirgo, as irgi jauciausi puikiai, tik va del bendravimo trukumo buvo labai sunku. nebuvo nei giminiu, nei pazystamu, nei draugu. aisku veliau atsirado keletas, bet vienatve visviena slege. greiciau laikas eme eiti tik gimus mazyliui. tada buvau uzimta tiek kad nebelikdavo laiko galvoti blush2.gif . siuo metu vel kita salis. vel nieko nepazystu, pasikalbet nera su kuo. vyras mazai namie buna. kad ir siandien jisai isskrides i Londona keliom dienom. nemanau kad vaikams gerai liudna mama matyt, bet nieko nepakeisi. i nevilti varo netgi tai kad namuose liko daugybe vaiku zaislu, drabuzeliu, mano rupestingai priziurimos geles cry.gif . visko juk nesusivesi. siuo metu guodziuosi ta mintim, kad rudeni galbut jau grisim i savo namus.
jau nepamenu kada kur nors buvau be vaiku...
laukiu vasaros, suzydes geles balkone, pradziugins sirdele wub.gif
nebenoriu sedeti namuose verysad.gif . pasiilgau normalaus gyvenimo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aina: 08 balandžio 2006 - 13:48
Tikrai nesijauciu izoliuota, kai vaikui buvo 2 men pradejau dirbti. Turiu savo versla ir neturejau galimybes sedeti namuose ilgiau. cool.gif
Atsakyti
na as tai jauciaus uzsisedejus ir izoliuota tarp keturiu sienu, bet vos tik grizus i mokykla uzgriuvus mokslams vis maziau laiko randu maziukui ir tik kelias valandas per diena praleidziam kartu... schmoll.gif taip truksta to buvimo ilgai kartu, tik savaitgailiai tampa atgaiva, o net nespejau apsidairyt, o jam jau 3men....
Atsakyti
sveikos, mamytės smile.gif linkiu visom stiprybės auginant savo mažylius. Turėkim kantrybės ir pabūkim namuose su jais bent iki metukų.O paskui kaip jau mūsų motiniškos širdys pasakys smile.gif Šiaip aš dirbau iki dukrytės gimimo, darželyje muzike. Vieną vasarą, kai pedagogai atostogose, dirbau lopšelyje, auklėtoja, ir tada pamačiau, kas vyksta:jei nėra karšto vandens-pakiša mažylį po šaltu, kai pakakoja. jei mažylis dar nemoka valgyti, tai nieks ir neskuba pamaitint verysad.gif Todėl jei jau viskas-negalit daugiau 'sėdėt' namie, pagalvokit, pasverkit viską. Man tai turbūt vyras pavydi, kad aš visada su mergyte. Ir jam tikrai įdomu kada ir kaip jo dukra ką pasakė, ar padarė. Aš irgi džiaugiuosi, kad esu su ja biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
man sunku buvo tik pirmą mėnesį - nieko išskyrus 4 kambario sienas nemačiau doh.gif po to kažkaip viskas ėmė tvarkytis. Nesu namisėda - vaiką į vežimą, savo mantą į krepšiuką ir keliaujam pas ką nors į svečius ar pati kviečiuos kitus mamukus pasisvečiuoti. Susitariu su vyru, kad bent kartą į savaitę keletui valandų "prasiblaškyt" išleistų. Su savo mama tariuosi, kad anūką padabotų, taip su vyru ir į kiną nulekiam. Planuoju namučiuose būti bent jau iki 1,5 metukų. Norėčiau ilgėliau, bet neaišku kaip viskas mum klostysis
Atsakyti
As su sunum pabuvau tik metus paskui isbegau i darba doh.gif ir labai galejausi o dabar sedziu su dukriuku jai jau 2 metukai ir tikrai nesiruosiu begti i darba.Galima juk ir taip paiilset ir pabegti is namu nors valandelei,atsipalaiduoti,bet vaiko jau nepalikciau visai dienai niekam schmoll.gif
Atsakyti
Labutis visoms, tikrai maziukai neduoda nuobodziauti. Net savaitgalis atrodo tooooks ilgas kai mazyles pas mociute isvezam. Didziaja auginau iki dvieju metu, tada iskeliavo i darzeli, bet nuobodziauti neleido mazoji. Ir tie keli metai su dukrytem taip greitai prabego. Dabar jau dirbu, bet mielu noru, jei leistu galymybes pabuciau dar namie metelius, kol mazajai sueis trys.
Atsakyti
labukas unsure.gif namuose sedziu jau metus laiko..maziukui 10.5 men.. jau jauciuosi uzsisedejus..darausi pikta bambekle unsure.gif labai myliu savo suneli,bet pasiilgau bendravimo.. wub.gif taipat buvau pripratus visada tureti savo pinigu,nors ir mano vyras man negaili,bet..echh.. blush2.gif
Atsakyti