Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?


Motinyste saunus dalykas. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
[/quote]


Man taip pat thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . As tiesiog kaifuoju, kad esu dvieju nuostabiu vaiku mama, nenusivylusi namu seimininke biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Labai faina sedeti namuose nir atsiduoti sau (ir ntgi labai daznai), vaikams ir vyrui 4u.gif !
Atsakyti
QUOTE(ingulka_uk @ 2006 03 09, 14:55)
tu nesupyk,bet mes cia kiek supratau snekame apie dienos kasdienybe,o ne apie metine...mums irgi nusimato daug kelioniu,o beje net dvejios vestuves sia vasara,vienos is ju mano....bet kasdienybe nuo to nepasikeicia,nors rupesciu ir padaugejo...
gal isesmes cia netaip tema suformuluota?izoliuotos gal geriau pakeisti uzsisedejusios...neturincios laivo laiko tiek kiek noretusi...?juk kaip pradedi dirbti,tai nors puse dienos mastai ne apie pampersus ir neskaiciuoji,kada tavo mazyliui valgyti?
na kaip bebutu manau,kad mes vistiek pacios nuostabiausios mamos  thumbup.gif


Chia gal nuo zhmogaus naturos priklauso... Nuvesk mane prie kokio krioklio ir as visa menesy sedesiu ishsiviepus vos tik ta vaizda prisiminsiu... O grynai kasdienybe g.gif Mazhe y mashina+fotikas ir gyvenimas vel ygauna spalvas biggrin.gif Dievinu Norvegijos gamta wub.gif Blogu oru, turiu kita hobby - siuvinejima. Nors grynai namuose as ilgai neishtverchiau ax.gif As nemastau apie pampersus - viso labo juos keichiu. Ir neskaichiuoju kada mano pupa turi valgyti - pati mazhe pareishkia nora. Man pvz akushere sake, jei miega, tai nebutina zhadint kad pamaitint. O ji pramiega ir po 6-8val bigsmile.gif
Galiausiai juk yra brangus tetukai...
Atsakyti
Smagu buti namuose bigsmile.gif ir laikas neprailgsta, bet vistiek jaučiu, kad užsisėdėjau g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
[quote=JurgaJ,2006 03 19, 22:18]
[/quote]
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Labai faina sedeti namuose nir atsiduoti sau (ir ntgi labai daznai), vaikams ir vyrui 4u.gif !
[/quote]

Tai gal pasidalintum to begalinio kaifo receptais?
Sėdėti namie+ amžinas virimas skalbimas valymas šluostymas plovimas ...?
Tiesa, šiandien per "Pakeleivius" rodė tokią moterytę Angelicą Agurbash. Tai turint tą visą armiją tarnų namuose gal ir būtų nieko, bet dabar...
Ir galit mane gun_rifle.gif , bet sėdėti namie frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(leputė @ 2006 03 24, 16:56)
Tai gal pasidalintum to begalinio kaifo receptais?
Sėdėti namie+ amžinas virimas skalbimas valymas šluostymas plovimas ...?


O ka tetukas veikia? TV zhiuri? g.gif Maniskis pietus gamina dazhnokai ir grindis priverchiu plaut ir t.t. Vaikas yra bendras, tad tetukai ir turi pasireikshti. Na aishku, jei vyrishkis masto, kad vaikas ir visas ukis - bobos reikalas, tai as toky vyruka gun_bandana.gif bash.gif protest.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2006 03 25, 02:37)
O ka tetukas veikia? TV zhiuri? g.gif Maniskis pietus gamina dazhnokai ir grindis priverchiu plaut ir t.t.


Atsakysiu paprastai: dirba. Dešimt po septynių išlekia į darbą ir gryžta vakare apie šeštą. Jei lauktume, kad jis vakare po darbo grįžęs gamintų pietus ir plautų grindis, tai turbūt jau seniai seniai kaimynai, neapsikentę dvoko, sklindančio iš mūsų namų būtų iškvietę sanitarinę tarnybą, o ši atvykusi ant šiukšlių kalnų būtų radusi ir mūsų, mirusių iš bado, lavonus...

Na taip, savaitgalį mes kartu gaminam valgyti, jis prasiurbliuoja kambarius, bet bėda ta, kad pirmadienį iš pat ryto visi namai vėl atrodo kaip po uragano "Anatolijus", o savaitgalio pietūs - suvalgyti ir pamiršti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leputė: 25 kovo 2006 - 12:18
lepute as tau pritariu,namie jau pabodo nerealiai!!!!!!!! wacko.gif
Atsakyti
Lepute, manishkis ir labai daug dirba, nes turi savo ymone ir kruva paskolu... Bet namu ukis nera vien ant mano pechiu. Pietus jam dazhnai tenka pachiam darytis net jei namo gryzhta ir 22val. Musu mazhe naktimis gerai miega, bet diena uzhmigdyti shansu beveik nera, reikia eit y lauka su vezhimuku. Tad namuose buna konkretus bardakas. Papraschiausiai numoju ranka y tai, o savaitgaliais kartu viska sutvarkom. Shiandiena manishkis padabojo pupa 4val. o as SPA relaksavau wub.gif
Dabar manishkis ishvazhiavo pazhvejoti, o namu tvarkymas bus rytoj...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tosk: 25 kovo 2006 - 19:06
Eh, o man taip nesigauna verysad.gif
Dičkis grįžta iš mokyklos - valgyti visvien kažkas turi būti pagaminta (mokykloj nevalgo nė už ką). Mažiuliui vėl visokias košeles 3 kart per per dieną makliavoju. Bandžiau duoti pirktas - nuo HIPP tyrelių išbėrė! Vyras grįžta po darbo - tai pirmu numeriu į puodus...
Aišku dėl tvarkos tai gal ir nenumirtume, visi 3 vyriškiai ir šiukšlyne gerai jaučiasi, bet tada man tragedija. Aš tada neturiu kur akių padėt tikrąją to žodžio prasme. Jei žiūriu, o matau dulkes ant lentynų ir jovalą ant grindų pradedu jausti tokį diskomfortą... O dar jei kas netikėtai į svečius užsuktų, tai garantuoju, galvotų "sėdi per dienas namie, o apsikuitus iki ausų"...
O va dar saulė pašvietė - tai langai visi po žiemos... ph34r.gif
Atsakyti
Na mums jau 6 men. Irgi nesijauciu uzsisedejus, nes galiu daryti beveik viska ka noriu.

3,5 men skridom i Lietuva pas senelius,

Vaikstom i kudikiu baseina ir manksta,

Kai tevas grizta as einu viena 3 k. per savaite vakarais i fitnesa, baseina, soliariuma, tai mano nuostabiausias laikas, griztu atsigavus,

Vazinejam kiekviena savaitgali pas kitus senelius ir jie ziuri vaika o mes i kina ar kavine,

karta per savaite einame su visa seima i restorana,

vaziuoju su vaikeliu ir i miesta, po parduotuves (tik aisku rubus matuotis problematiska, tai matuojuos tiesiog parduotuvej, jei tai ne kelnes smile.gif ) jau taip igudau su vezimu visur - jame ir pervystau, ir pamaitinu, kai rekia paimu ant ranku. aisku, buna streso jei viena esu, bet jei drauge salia tai puiku, nors ne taip daznai tos drauges pasiraso nes as visada su vaikuciu biggrin.gif joms nuobodu turbut. su savim visada imu misinuko miltelius ir termosa su karstu vandeniu, arbatos. kai pati maitinau buvo dar paprasciau-prisedi kokioj kavinej ir maitini (zmones to net nepastebedavo)

kasdien einam pasivaikscioti - apsipirkti, parke pasedeti (jei nesalta)

o vasara ruosiuos namie tik nakvoti - sedesim parke ant dekiuko kol tevas dirbs o kai gaus atostogas skrisim i Ispanija, ir gyvensim viesbuty, pritaikytame kudikiams, taigi vel darysim ka norim!
Atsakyti
QUOTE(Borderline @ 2006 03 27, 17:31)
Na mums jau 6 men. Irgi nesijauciu uzsisedejus, nes galiu daryti beveik viska ka noriu.

3,5 men skridom i Lietuva pas senelius,

Vaikstom i kudikiu baseina ir manksta,

Kai tevas grizta as einu viena 3 k. per savaite vakarais i fitnesa, baseina, soliariuma, tai mano nuostabiausias laikas, griztu atsigavus,

Vazinejam kiekviena savaitgali pas kitus senelius ir jie ziuri vaika o mes i kina ar kavine,

karta per savaite einame su visa seima i restorana,

vaziuoju su vaikeliu ir i miesta, po parduotuves (tik aisku rubus matuotis problematiska, tai matuojuos tiesiog parduotuvej, jei tai ne kelnes smile.gif ) jau taip igudau su vezimu visur - jame ir pervystau, ir pamaitinu, kai rekia paimu ant ranku. aisku, buna streso jei viena esu, bet jei drauge salia tai puiku, nors ne taip daznai tos drauges pasiraso nes as visada su vaikuciu biggrin.gif joms nuobodu turbut. su savim visada imu misinuko miltelius ir termosa su karstu vandeniu, arbatos. kai pati maitinau buvo dar paprasciau-prisedi kokioj kavinej ir maitini (zmones to net nepastebedavo)

kasdien einam pasivaikscioti - apsipirkti, parke pasedeti (jei nesalta)

o vasara ruosiuos namie tik nakvoti - sedesim parke ant dekiuko kol tevas dirbs o kai gaus atostogas skrisim i Ispanija, ir gyvensim viesbuty, pritaikytame kudikiams, taigi vel darysim ka norim!

noriu paklausti,kaip nesates maisto miltelius?ar iskart i buteliuka sudedat?
Atsakyti
geras klausimas, nes siaip pagal instrukcija reikia miltelius deti i karsta vandeni. jei keliauju viena kur nors, tai iberiu i buteliuka reikiama kieki milteliu ir i termosa atitinkamai vandens, tada belieka tik uzpilti miltelius. jei kur su masina ilgesniam laikui keliaujam, tai vezuosi visa pakuote su sauksteliu ir dedu tada jau i vandeni, kaip reikia. nemanau kad maistine verte nukencia, tik siek tiek prilimpa milteliai prie buteliuko krastu, reik ilgiau plakt.
Atsakyti