Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

Aš tai pirmą mėnesį jaučiausi nuo viso pasaulio izoliuota doh.gif , kažkaip ta rutina labai mane slėgė..o dabar kai jau orai atšils tai kaip dėsim į gastroles kiekvieną dieną tongue.gif ..nu laaabai aš tos vasaros laukiu 4u.gif
Atsakyti
Na gal ir uzsisedejau namie.Suneliui 5men.O as kojos nelabai is namu buvau kur iskelusi.Na tik tiek, kad pas senelius kartais nevaziuojam.Bet del to, kad nelabai turiu bendravimo su zmonem, nepergyvenu.Juk savo mazyliui dabar gali skirti visa save, o kai prasides darbas to nebebus.Net bijau pagalvoti, kad nuo metuku reiks eit i darba.Manu jei seimos biudzetas leis savo lelia paauginsiu ilgeliau.Nes manau, kad vaikui tai yra pats svarbiausias laikotarpis,t.y. kas su juo buna, uzsiima - mam, mociutes ar aukle.
Taigi gal kartais ir pamastau, kad liudnoka vienai su vaikuciu sedet namie.Bet kai pasiziuriu i maza sypseniuka, suprantu, kad daugiau tokio laiko tikrai nebebus.O juk su draugais, zmonem dar tikrai bus laiko pabendrauti. tai stengiuos kuo daugiau laiko praleist su mazyliu. Ir del to esu labai laiminga.Nes jam galiu paskirti visa savo laika niekur neskubedama.
Motinyste saunus dalykas. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Iki metų manau tas laikas su vaiku tikrai neprailgsta, bent jau man su pirmąja taip buvo. O ir veikti yra ką. Aš tai tikrai jaučiuosi labai reikalinga savo mergytėm ir neįsivaizduoju, kad iki metų kas nors galėtų be manęs jomis rūpintis. Na kažkur išeiti, tai aišku labai norėtųsi, bet kada maitini, tai nelabai ir įmanoma, nebent kokiai valandžiukei. Niekis paaugs dukros, suspėsiu prisilakstyt. Aisku vasarą tikrai nesiruošiu namie sėdėti, lėksim su dukrom ir prie jūros , ežerų.
Atsakyti
as po sunaus gimimo po metu islekiau i darba, o su dukra sedziu namie ir labai patinka,tik dabar gailiuosi kad taip anksti sunu palikau mamai ir nemaciau kaip augo,gal todel jis atviriau ir pasisneka su mociute nei su manim g.gif nes per anksti ji palikau jos priezuroj,su dukra tikrai nesiruosiu daryti tokios klaidos
Atsakyti
Kai mokinausi dar tai pirmą vaiką tekdavo palikt kol į paskaitas nubėgdavau,o šiaip nelabai.Dabar su antra tai nelabai kur išeinu viena,na galkartą per mėnesį,nes mano mažė labai nerami,pripratus tik prie manęs.Tai nemanau kad reik užkraut kažkam rūpesčių.Bet tuoj bus lengviau su ja(dabar jai 7 mėn),tai tikrai daugiau išlėksiu kur.O kai paaugs išvis vaikai,tai tada jau atsigriebsim su vyreliu
Atsakyti
Man dar nenusibodo, nes neilgai sedziu smile.gif O jei rimtai, tai , manau, cia tas laikas, kai vis del to reikia ta duokle vaikucio labui atiduoti, na bent metus laiko(nors pati nezinau, ar tiek issedesiu tongue.gif ). O tos veiklos ir namuose, manau galima susigalvoti, tik jei vaikelis leidzia. Man po kol kas neleidzia, dar labai maza ax.gif Bet ateity butinai kazka susigalvosim wub.gif
Atsakyti
mano mergytei tuoj 2menesiukai.jau pradedu bijoti kad su vyru tolstam vienas nuo kito.jis daug dirba,o kai grizta namo,nebelabai kada yra pasikalbeti apie kitus dalykus nei dukryte.nusiprausia,pavalgo ir ziurek jau laikas miegoti.jis jau luzta,o as dar sedziu su savo angeleliu..
Atsakyti
QUOTE(*EDITA* @ 2006 03 11, 03:43)
Na gal ir uzsisedejau namie.Suneliui 5men.O as kojos nelabai is,t.y. kas su juo buna, uzsiima - mam, mociutes ar aukle.




drinks_cheers.gif


QUOTE(reda 4 @ 2006 03 12, 17:50)
.Bet tuoj bus lengviau su ja(dabar jai 7 mėn),


Nemanau! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(indruzele @ 2006 03 14, 23:06)



as irgi pritariu...nemanau,kad bus lengviau....as irgi is pradziu taip maniau,kol manasis buvo 2-3 men...bet dabar jau sakau,kad sunkiau...mums 7 menesiai,o jau reikalavimai..oh ho.... doh.gif
Atsakyti
Aš tai visiškai izoliuota nesijaučiu. Nors mažajam dar tik 6 mėn., bet gi išeinam ir į lauką, ir į svečius ir pas mus draugai lankosi 4u.gif Su mielu noru iki 3 metų namie auginčiau, bet gaila mad.gif neturėsiu tokios galimybės. verysad.gif
Atsakyti
o aš jaučiuosi truputį užsisedėjusi namie ir atskirta nuo pasaulio normalaus unsure.gif
pati pradžia manau yra sunkiausia doh.gif mano berniukui jau beveik 4 mėn.tai galiu pasakyti kad jau lengviau,kol isivažiavau i naują gyvenimą bigsmile.gif labiausiai laukiam šiltų orų,kad galėtume kuo daugiau pajudėt thumbup.gif nes per šalčius su tokiu mažuliuku niekur neišeisi ir taip naujuosius teko sutikti ligoninėj... verysad.gif o taip smagu kai saulutė vis dažniau išlenda thumbup.gif
NELIŪDĖKIT,DŽIAUGITĖS PAVASARIU!!!




user posted image[B]
Atsakyti
As dar nepagimdziusi, bet man namie jau atsibodo. Su pirma dukrele irgi tas pats buvo, veiklos emiausi kai jai suejo 1 men.
Atsakyti