Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

tikrai nelengvas dabas yra motinyste, nors juk visos tu mazliu taip norim, laikiam ir mylim smile.gif galbut nesijautume tokios vienisos ir neidomios, jeigu butu su kuo tokiomis paciomis temomis pasisneketi ir suprasti kad yra ir daugiau tokiu,kurioms temos kiek kudykis kartu nusisypsojo, kaip reaguoja i zaislus ir garsus, kaip maudyti ir t.t. yra taip pat labai ydomios.... todel naudodamasi proga noriu paklausti gal kuri is si puslapi skaitanciu mamu gyvena USA, Massashusets, West Springfieldo arejoj, butu labai malonu susipazinti smile.gif galbut irgi jauciates visiskai visu pamirstos? Gyvenu cia tik su vyru, visi lietuviai draugai gimus vaikeliui nusisuko, tevai ir tikri draugai like lt, o gryzti dar neplnuojam kelis metus, jauciuisi ziauriai vienisa schmoll.gif
Atsakyti
Papildyta:
Teisingai Tamsi sako, kai internetas namie - nelabai pasijusi izoliuota - tik rask laiko pabendrauti biggrin.gif
[/quote]

Labai apgaulingas įspūdis schmoll.gif
Kai tik pradės atrodyt, kad tik čia laukia geriausi jūsų draugai ir įdomiausias bendravimas, nuoširdžiai patariu-iškart IŠJUNKIT KOMPIUTERĮ mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Mums diena labai greit praeina.Praeis ir sitie metai greitai 4u.gif
Atsakyti
o as laukiu nesulaukiu, kada i darba eisiu blush2.gif blush2.gif blush2.gif Itariu iki metu neistempsiu, nes nesijauciu gerai namu seimininke-aukle budama... man reik kitokio pobudzio veiklos doh.gif doh.gif
Atsakyti
As dabar jauciuosi puikiai,apie darba net minciu neturiu,nors turiu g.gif galvoju,kad nebegrisiu ten visai,as turiu omeni ita senaji darba.Paauginsiu pora meteliu dukrele,ir per ta laika tikrai sugalvosiu ka nors geresnio thumbup.gif Kazkaip dabar pradedu suprasti,kad per ilgai ten uzsisedejau,akys prasviesejo,as verta geresnio darbo thumbup.gif
Atsakyti
kaip sakoma "pradžioje buvo sunku" smile.gif Ne, užsisedėjusi nesijaučiu. gal dėl to, kad namuose dirbu (prasme, turiu darbą, kurį galiu atlikti namuose). o dabar dar susiradau auklę ir vakarais užmigdžiusi vaiką galiu išlėkti su vyru kur nors. Vaikas dažniausiai taip ir nepabunda, o aš atsigaunu smile.gif Ir su žmonėm stengiuosi bendrauti kuo daugiau. Ne vien su mamytėm, ne vien apie vaikų auginimą. Iš tikrųjų esu kupina džiaugsmo ir energijos. Manau, kad bus sunku išeiti į darbą, kai mažulei metukai sukaks. Jau labai gera man dabar gyventi tongue.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
iki trijų mėn. buvo sunkoka, bet po to net nepajutau kaip laikas bėga, o izoliuota nesijaučiu, nes keliauju daug ir visur su savo turtu lotuliukas.gif ir neįsivaizduoju, kad galėčiau kur išeit be jos
Atsakyti
O mano santykiai truputi su vyru paslijo...na su namu seimininke tipo nera apie ka pasneketi doh.gif Pati tai noreciau su vaikuciu nors iki pusantru metuku pabuti, taciau nezinau...seimos ramybe svarbiau verysad.gif
Atsakyti
vaje as jauciuosi nuo viso pasaulio atsiskyrusi. schmoll.gif
Man net svente buna kai mes su vyru nuvaziuojam i prekybos centra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(olyte @ 2006 02 22, 12:35)
Man net svente buna kai mes su vyru nuvaziuojam i prekybos centra  rolleyes.gif


Man irgi biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai džiaugiuosi kiekviena diena praleista su savo maže 4u.gif
Kaip malonu pabust ryte ir kartu pasivoliot lovoj, kai nereikia lėkt į darbą. wub.gif
Kaip malonu matyt kaip ji užmiega ir keliasi. wub.gif
Kaip malonu išgirst pirmą skiemenį, pamatyt išlindusį dantuką... wub.gif
O jei mes dirbsim, tai ta laimė atiteks kažkam kitam... verysad.gif
Atsakyti