Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

QUOTE(ereda @ 2006 01 28, 16:28)
Ką čia bepridursi, maniškis tai šiandien su draugais išlėkė į Visaginą ralio stebėt, nes labai tuo domisi.
Tai vis dėlto pasiryžai teisėms, o aš žadu žadu, bet vis svarbesnių reikalų atsiranda.Tiesa, labai fainai nešiojasi kombinzoniukas, kurį paskolinai, pirmą kartą žvengėm, nes jau taip juokingai ausytės atrodė thumbup.gif


Sveikute!!!
Ai atsibodo vis jis ir jis kur nors eina laikas ir man gyventi pradeti mirksiukas.gif Tad pirma zingsni jau zengiau..labai, labai jau noriu kuo greiciau ismokti masiniuka vairuoti, o po to jau manes vyras tures klausti Kur esi? Ka veiki? Dabar tai tokie klausimai is veziu ismusa. Ka galima veikti su vaiku namie..ypac kai tie salciai cia buvo!!! nei vienai moteriai toks klausimas nekyla, o jis gryzta ir klausia na ka siandiena nuveikete doh.gif
Man tas kombinezoniukas irgi patiko, o jau parduotuveje visi vaika kalbindavo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(remarka @ 2006 01 30, 15:42)
Sveikos mamytes...
Man tai tas namisedos gyvenimas nervina.... O maniskei tik 3 savaites. Tik neseniai pasibaige mano zliumbimai. Atrodo ,kad niekad nesibaigs tas naminukes gyvenimas. Kaip dazniausiai atsitinka, tai sumazejo draugu apsilankymai,nes jie neturi vaiku ir nelabai jiem ydomu su mumis...Kazkoks kosmaras,kuris atrodo niekad nesibaigs... Vyras dirba ir daug dirba, o man belieka namie sedet. Reiktu gal bendraminciu susirast,linksmiau bus... rolleyes.gif




Su malonumu prisijungciau. Galetume net kur nors su leliukais iseiti. ax.gif Nes namie as jau kiekviena tapetu gelyte zinau! Kuriam mieste gyvenat? Gal subursim koki arbatos kluba. Pasidalinsim dziaugsmais, vargais ir patirtimi.
Atsakyti
sveikos mamytes...nu va as jums jau baltai pavydziu...eisite gerti kartu arbatos,plepesite...ka daryti man?gal kartais yra mamyciu Londone kurios irgi vaduojasi nuo neturejimo ka veikti....gal ir mes susibegtumem? drinks_cheers.gif
Atsakyti
Grytute,

mes va vilniuj gyvenam.... kaip matau tu Kaune verysad.gif
o arbatos klubas butu super... drinks_cheers.gif
Gal yra norinciu vienytis? smile.gif
Reikia kur nors skelbima deti,kad "vienijames mamytes " smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remarka: 02 vasario 2006 - 13:51
QUOTE(remarka @ 2006 02 02, 14:46)
Grytute,

mes va vilniuj gyvenam.... kaip matau tu Kaune  verysad.gif 
o arbatos klubas butu super... drinks_cheers.gif
Gal yra norinciu vienytis? smile.gif
Reikia kur nors skelbima deti,kad "vienijames mamytes " smile.gif


Mes Vilnieciai mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, as irgi prie jusu mielai prisijunsiu...mes vilnieciai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donatele: 02 vasario 2006 - 19:17
O kaunieciu mamyciu nera? g.gif Tai ir vel mums namuciuose sedeti teks.. verysad.gif
Atsakyti
gal užveskite temą Mamų susitikimuose, jei dar neužvedėte, daugiau prisijungtų mamyčių 4u.gif
Atsakyti
Idomu kaip ja reiketu pavadinti...mamytes "namysedos"..ar tai "vienisos" mamytes lotuliukas.gif
Atsakyti
gathering.gif tuk tuk...Grytute...mes su mažaja iš Kauno. mano lialiusinkai dar tik menuo, bet jauciuosi karts nuo karto kaip isprausta i kampa. rupesciu namie pakanka, vakare jau vos save panesu, o dar tas sedejimas diena dienon tarp keturiu sienu.o kur dar tie salčiai, nosies nekisi lauk... wink_3.gif ex ...vienijames drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Grytute @ 2006 02 02, 22:47)
O kaunieciu mamyciu nera?  g.gif  Tai ir vel mums namuciuose sedeti teks.. verysad.gif

mes irgi iš Kauno 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi kauniete, ar galima prie jusų prisijungti?
Atsakyti