Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

QUOTE(saule77 @ 2006 01 23, 07:33)
Kai prieš keletą dienų mums įvedė internetą tai visai nesijaučiu izoliuota, tik labai gaila, kad nėra daug motinos ir vaiko kambarių mieste, nes tada važinėtume ir vargo nematytume, o dabar vis tiek daugiausia laiko praleidžiame netoli namų arba namuose.  verysad.gif Gaila, kad mums dar toli iki užsienio patirties.


nu nu...man kaip tik rodosi,kad Lietuvoje daug geriau...kas rasoma,kas yra uzsienyje tai zinokite ne viskas teisybe....o dar kaip reikia lauziti liezuvi kita kalba,ir kaip cia visai vaikai auginami...tai kazkaip nelabai malonu su tom mamom bendrauti...zinai,kai susirenka vaikai ir kaip tavo 6 men.vaikiukas atrodo,kaip ju 8 men...kaipm visos vos nepasiepemai ziuri,ir dar kaip sesele nusprendzia ,kad reikia dietos laikytis,nes vaikas sveria 9 kg...tai labai pyktis paima....juk Lietuvoje visi kaip tik dziaugtusi,kad vaikas sveikas ir puikiai auga svoris...bet cia...nu ka padarysi ieskosime ir pliusu.... ax.gif
Atsakyti
baigiu nublusti nuo sedejimo namie
help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif o dar ir oras saltas, net i lauka neiseinam doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
šiaip, tiek sėdėjime namie, tiek dirbant, o vaiką prižiūrint kam nors kitam, yra ir pliusų ir minusų, tik reikia vyt mintis, kad namie nuobodu, manau, nes dirbant ne tokį jau mėgstamą darbą pradėsi greit gailėtis...Aš vienu metu buvau jau užsiciklinusi, kad man reikia darbo, nes labai jau veikli esu, bet po to pavaikščiojau į pokalbius, pažiūrėjau, kur kokia situacija, atmosfera, kokie vadovai ir pan, tad dabar ramiai nurimus toliau būnu namie ir mėgaujuos, ilgai išsimiegam, pažiūriu tv, vaikui užmigus paskaitau, apsišviečiu, dar mokslus užbaiginėju, parašysiu keletą straipsnių, eilių į rinkinį, gal dar vienus kitus kursus palankysiu ir sulauksiu šiltesnių orų, o tada savaime bus linksmiau, prie ežerų, prie jūros varysim, nes dabar irgi tik išeiginėm visa šeima visko prisigalvojam, kai išeiginės smagios, užtenka parako visai savaitei.O pinigų, ar dirbsiu, ar ne, visad bus maža biggrin.gif , aš dėkinga mažulei už man suteiktas "atostogas".Aišku, būna dienų, kai rutina užveikia, bet tai ateina ir praeina, vistiek visumoj GERA.O darbe irgi rutina anksčiau ar vėliau arba stresai ir didžiuliai krūviai, nuo to nepabėgsi, toks gyvenimas.
Atsakyti
Sveikutes,

jau pastebejau, kad pradedu galvoti apie darba. Na ypac kai buvo salta ir niekur negalejau su vaiku iseiti ..galvojau isporto iseisiu. ..gerai, kad sugalvojau teises laikytis tai vis is namu isbegu ir zmonese pabunu. Labai jau pasiilgau veiklos ax.gif
Atsakyti
labai gerai, šaunuolė 4u.gif , galima gi visko prisigalvot, taip atrodo, kad nėra laisvės, o iš tiesų jos daugiau niekad neturėsit savo pomėgiams. Yra gi ir įvairių būrelių mažiausiems, kur ir vaikams, ir mamoms smagu, kol nuvažiuoji, parvažiuoji, dar pabendrauji, daug laiko išnaudota, tik pinigėlių, aišku, reik, mes tik kartais lankom. Vyresnės dabar lanko pop-šou, tai nuolat dainuojam, kažkaip pagyvėjo gyvenimas, dar labai dėkinga vyrui esu, kad anksti grįžta ir man labai padeda, jeoi niekas nepadeda, aišku, prailgsta laikas. Ir mano vyresnės fainos, jau pabendraujam įdomiai, ne taip, kaip buvo man jas auginant, nors su sienom kalbėk rolleyes.gif Veiklos namie pakanka, kai daug vaikų, tik virk, kepk, bendrauk, pamokas tikrink, į būrelius vežk ir t.t. ir matau, kad gerai, jog vyresnes pašefuoju, nes būtų daug kvailų įpročių įgijusios, kurių per darbus gal ir nepastebėčiau, kompensuočiau tą laiką pramogom, lepinimu...
Dar priklauso psichologinė būsena nuo to,. kaip pati jauties (gal pačiia ką skauda ar dar neatsigavus po gimdymų, maitinimo, tai gal kartais ir vitaminai būtų ne pro šalį), ar vaikas ramus (manoji tai rami, gera, neaikštinga). Būna dienų, kai visi namie, tai nuo triukšmo stengiuos visus nuvaikius nors nulįst...prie kompo.
Iš tiesų ilgas buvimas namie kažkaip padaro mus tingesnes.Aš dar ieškau savo pašakimo darbuose, mna tas laikas į naudą, nors 1 žmogus yra pasakęs "gražiausia moters karjera-vaikai"...Ir manau, kad visoms būnant namie kyla prieštaringų minčių, vieną dieną taip mąstai, kitą kitaip, jos ir pozityvios, ir negatyvios, ką manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 27 sausio 2006 - 12:33
QUOTE(Vilusa @ 2005 09 09, 13:26)
Dienos bėga tikrai nepastebimai - čia rytas, čia vakaras, bet iš esmės - jaučiu - užsisėdėjau, trūksta įvairiapusės veiklos, darausi pikta, neįdomi, pradedu įkyriai terorizuoti draugus, kad dažniau lankytų ar skambintų.... unsure.gif gal čia pavėluota pogimdyvinė depresija g.gif



Tu terorizuoji draugus, o as vyra. Jis labai aktyvus, jam butinos visokios iskylos, isvykos, o as viena namie su leliuku turiu sedet, tiesiog siutina. schmoll.gif Net neistikymybe pradedu kaltinti, nors apknisus visas kisenes, apuoscius grizusio drabuzius ir perskaicius zinutes mobiliake irodymu taip ir neaptinku.
Atsakyti
QUOTE(Grytute @ 2006 01 27, 23:48)
Tu terorizuoji draugus, o as vyra. Jis labai aktyvus, jam butinos visokios iskylos, isvykos, o as viena namie su leliuku turiu sedet, tiesiog siutina. schmoll.gif Net neistikymybe pradedu kaltinti, nors apknisus visas kisenes, apuoscius grizusio drabuzius ir perskaicius zinutes mobiliake irodymu taip ir neaptinku.


biggrin.gif pasirodo neviena as tokia ax.gif
Ir dabar su draugais klube, o as tai namie verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(adiav @ 2006 01 28, 02:28)
biggrin.gif pasirodo neviena as tokia  ax.gif
Ir dabar su draugais klube, o as tai namie  verysad.gif



Uzuojauta, zinau ka tai reiskia, kai 7 val. ryto iseina, o grizta 11 val vakare. Savaitgaliais daznai irgi darbe. verysad.gif Gali staugti, kaukti is liudesio - tai nieko nekeicia. Juk pinigus seimai uzdirba, o paskui dar pasportuoti nori. Atseit nenori tapti seniu anksciau laiko. O as irginenoriu tapti del visko niurzgancia nuoboda, bet atrodo jam neidomu, kad man iki gyvo kaulo igriso keturios namu sienos! Gal sakau sudarom koalicija? Parodykim, kad mes irgi galim sau leisti isgerti pieno kokteili kavinukeje... Ka manai?
Atsakyti
QUOTE(adiav @ 2006 01 28, 01:28)
biggrin.gif pasirodo neviena as tokia  ax.gif
Ir dabar su draugais klube, o as tai namie  verysad.gif

Ką čia bepridursi, maniškis tai šiandien su draugais išlėkė į Visaginą ralio stebėt, nes labai tuo domisi.
Tai vis dėlto pasiryžai teisėms, o aš žadu žadu, bet vis svarbesnių reikalų atsiranda.Tiesa, labai fainai nešiojasi kombinzoniukas, kurį paskolinai, pirmą kartą žvengėm, nes jau taip juokingai ausytės atrodė thumbup.gif
Atsakyti
Tai atrodo as blogiausia zmona,nes mano vyras sedi kartu su manim namie.Be manes niekur ir jei kur isvaziuoja be manes tai kita kart mane turi isleist,vaikas tai abieju ir auginam abu.Tokios taisykles nuo pirmu dienu.
Atsakyti
Sveikos mamytes...
Man tai tas namisedos gyvenimas nervina.... O maniskei tik 3 savaites. Tik neseniai pasibaige mano zliumbimai. Atrodo ,kad niekad nesibaigs tas naminukes gyvenimas. Kaip dazniausiai atsitinka, tai sumazejo draugu apsilankymai,nes jie neturi vaiku ir nelabai jiem ydomu su mumis...Kazkoks kosmaras,kuris atrodo niekad nesibaigs... Vyras dirba ir daug dirba, o man belieka namie sedet. Reiktu gal bendraminciu susirast,linksmiau bus... rolleyes.gif
Atsakyti
Kilo ideja!!! Vyrams paliekame vaikus ir..... mirksiukas.gif
Atsakyti