Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

žiauriai jus čia lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
[quote=Rasma,2009 07 07, 21:47]
kokia kosmetika ten prekiauja? ax.gif
[/quote]
Vargšė bobulensija neatsakys verysad.gif Jai uždrausta rašyti, bet nepergyvenkite, yra kitas nick'as, kuris viską žino apie Švitrigailos g. parduotuvytę biggrin.gif
[/quote]

daugiau kojos nekelsiu į tą parduotuvę. Jei savininkai ar darbuotojai leidžia sau šitaip išsidirbinėti, tai, manau, ir atitinkama produkcija gali nusipirkti... visaip kaip bandė prastumti reklamą (ale ir sugalvok tu man taip atkakliai apsimetinėti "netyčia" užsukusiais ir susižavėjusiais klientais doh.gif ), ale gavos visiška antireklama doh.gif fui kaip negražu ir nešvaru. Jau kuris laikas iš šono stebiu kas čia vyksta, bandžiau nekreipti dėmesio, niu bet kad jau per daug, supykau protest.gif
Man visad džiugu, kai plinta ekologiška produkcija, atsidaro naujos parduotuvės, bet to neužtenka... turi būti pas žmogų, tuo užsimančiu ir "ekologiška siela"... aš taip manau...
atsiprašau, kad čia tiek ne į temą pasisakiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramaskyte: 08 liepos 2009 - 07:55
[quote=Ramaskyte,2009 07 08, 08:53]
Vargšė bobulensija neatsakys verysad.gif Jai uždrausta rašyti, bet nepergyvenkite, yra kitas nick'as, kuris viską žino apie Švitrigailos g. parduotuvytę biggrin.gif
[/quote]

daugiau kojos nekelsiu į tą parduotuvę. Jei savininkai ar darbuotojai leidžia sau šitaip išsidirbinėti, tai, manau, ir atitinkama produkcija gali nusipirkti... visaip kaip bandė prastumti reklamą (ale ir sugalvok tu man taip atkakliai apsimetinėti "netyčia" užsukusiais ir susižavėjusiais klientais doh.gif ), ale gavos visiška antireklama doh.gif fui kaip negražu ir nešvaru. Jau kuris laikas iš šono stebiu kas čia vyksta, bandžiau nekreipti dėmesio, niu bet kad jau per daug, supykau protest.gif
Man visad džiugu, kai plinta ekologiška produkcija, atsidaro naujos parduotuvės, bet to neužtenka... turi būti pas žmogų, tuo užsimančiu ir "ekologiška siela"... aš taip manau...
atsiprašau, kad čia tiek ne į temą pasisakiau
[/quote]


O brangus moderatoriai, gal tada uzdrauskite ir tuos, kurie reklamuoja savo internetines parduotuvytes, URTEKRAM ir WELEDA produktus, ar tai kazkaip susije su Jumis... ?!
Galiu tik pasakyti, kad jei taikote lygius principus, tada nevartokite tokiu kategoriju.
Neturiu nieko pries nei pries Weledos platintojus, nei pries URTEKRAM, bet tada bukite teisingi ir linciuokite vienodai visus, o ne skelbkite raganu medziokles wub.gif
Kodel vieni valikliai gali buti demonstruojami visu "ügiu"o kiti yra isimami? Ir kuo cia kalta bobulyte? Vadinasi dabar visi kas gerai atsilieps apie "TA" parduotuve ( garsiai neminesiu jos pavadinimo, nes dar ir mane ismesit:) Jus blokuosite? Manau tai JIEMS dar geresne reklama smile.gif skandalas - puiku! O is kitos puses, pjaunat saka ant kurios sedit brangieji.... Geriau apsvarstykite ka darote, nes lygiu teisiu dar niekas nepanaikino smile.gif O moderatorius ne Dievas smile.gif

Tai tik kuklus pastebejimas is salies.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shuttle @ 2009 07 08, 15:12)
O brangus moderatoriai, gal tada uzdrauskite ir tuos, kurie reklamuoja...ar tai kazkaip susije su Jumis... ?!
Galiu tik pasakyti, kad jei taikote lygius principus, tada nevartokite tokiu kategoriju.
Kodel vieni valikliai gali buti demonstruojami visu "ügiu"o kiti yra isimami? Ir kuo cia kalta bobulyte? Vadinasi dabar visi kas gerai atsilieps apie "TA" parduotuve ( garsiai neminesiu jos pavadinimo, nes dar ir mane ismesit:) Jus blokuosite? Manau tai JIEMS dar geresne reklama smile.gif skandalas - puiku! O is kitos puses, pjaunat saka ant kurios sedit brangieji.... Geriau apsvarstykite ka darote, nes lygiu teisiu dar niekas nepanaikino smile.gif O moderatorius ne Dievas smile.gif

Tai tik kuklus pastebejimas is salies.


Jūs žinote kiek per metus forumo dalyviai, kurie pažeidinėja forumo taisykles mums, moderatoriams 'grasina' vienokiu ar kitokiu būdu, piktinasi, būna ir keikiasi, klausinėja to paties per tą patį: "kiek mums moka", "kiek mes susiję" ir pan.?
Mes ne Dievai, teisybė, bet mes pripratę prie tokių žmonių, kurie ateina ne bendrauti, o reklamuoti paslaugas, prekes ir kurti begales nick'ų.

Šiame skyrelyje tikrai leidžiu pasakyti apie eko parduotuvytes, kurias įkūrėte ar įkursite ateityje, jei kažkuom prekiaujate, tai neištrinsiu žinutės pasigyrus. Ir tokių žmonių buvo: atėjo, parašė, kas norėjo perskaitė, apsilankė, tapo nuolatiniais klientais ar netapo.
Bet jei kai tai tampa įkyriu siūlymu, pastoviu priminimu, akcijų reklamavimu, piktybiškumu kuriant naujus nick'us, kad pagirti parduotuvę ar kažkokią prekę, tai mano moderatoriška kantrybė baigiasi.

Buvo ir anksčiau ne vienas perspėtas forumo dalyvis, kuris paklausė patarimo ir kreipėsi dėl mokamų temų ar reklamos. Tik Jums vienam/-ai tas nesuprantama.
Jūs turite parašę apie šimtą žinučių ir pažiūrėjus statistiką, daugiau nei pusė jų -reklaminių. Bet jums dar maža to.

Kuo kalta 'bobulensija' aš jums aiškiai parašiau AŽ, todėl prašau savo klausimus taip pat man rašyti asmenine žinute, o ne 'teršti' temas.
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 06 30, 14:53)
Dr.Hauschka SPF 30 tepu vaikutį ir visa šeima tepamės, tai irgi visai nenudegėm schmoll.gif Bet aš ir tepu laiks nuo laiko, o ne vienąkart visai dienai ax.gif

Pati veidą purškiu Dr.Haushcka SPF 15, tai veidas lengvai įdegęs, bet aš daug būnu saulėje dabar ir nesinešioju kremo, kad dažniau pasipurkšti unsure.gif

Turiu "Lavera" vaikišką losjoną, berod SPF 30 ar 45 g.gif (reiks pasižiūrėti darsyk), tai irgi labai gerai, jokių nudegimų..'baltas' kaip sūris laksto biggrin.gif Jei ne morkos, tai galvotų, kad saulutės nemato biggrin.gif

Laveros losjonas vaikams superinis man labai patiko ir pati ji naudoju.
Atsakyti
perskaitykite nepykdami.Isties siandien sunku issirinkti sau tinkama priemone,juo lab,kad pasiula tikrai ivairi-buna ir apgaulingu reklamu,tas tiesa.Reikia atidziai isiklausyti ar tikrai tie produktai yra ekologiski.Rupinkimes savimi ir atsakomybe prisiimkime uz mazus seimos narius.Jau kuris laikas domiuosi ekologiskais produktais musu rinkoje ir surinkau begales tiriamosios medziagos.Patikekite-nerasta,kad butu saugus naudoti.Man pasiseke sutikti zmoniu su ekologizuota samone.Tai tikri Lietuvos GRYNUOLIAI.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 15 liepos 2009 - 12:12
QUOTE(laive @ 2009 07 14, 09:23)
Jau kuris laikas domiuosi ekologiskais produktais musu rinkoje ir surinkau begales tiriamosios medziagos.Patikekite-nerasta,kad butu saugus naudoti.


o kuo jie nesaugūs? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laive @ 2009 07 14, 09:23)
perskaitykite nepykdami.Isties siandien sunku issirinkti sau tinkama priemone,juo lab,kad pasiula tikrai ivairi-buna ir apgaulingu reklamu,tas tiesa.Reikia atidziai isiklausyti ar tikrai tie produktai yra ekologiski.Rupinkimes savimi ir atsakomybe prisiimkime uz mazus seimos narius.Jau kuris laikas domiuosi ekologiskais produktais musu rinkoje ir surinkau begales tiriamosios medziagos.Patikekite-nerasta,kad butu saugus naudoti.Man pasiseke sutikti zmoniu su ekologizuota samone.

ir vel reklama.
Bet smalsu suzinoti kokiais ekologiniais produktais domejotes, isvardinkite bent kelis. Ir jei nebutu saugu net ekologines naudoti, negalvojate kiek zmoniu sintetine naudoja, jau gyvu sioj zemej nebutu. Ar siulote nenaudoti jokios kosmetikos? Gal kraustykimes visos i miska is karto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 15 liepos 2009 - 12:12
man būtų įdomu, jei pasisakytų apie menamą nesaugumą tongue.gif Bet visi tik rėkt, kad viskas apgaulė, nesaugu, o kai ateina laikas pakalbėti argumentuotai - iškart į krūmus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 14, 19:25)
man būtų įdomu, jei pasisakytų apie menamą nesaugumą tongue.gif Bet visi tik rėkt, kad viskas apgaulė, nesaugu, o kai ateina laikas pakalbėti argumentuotai - iškart į krūmus  bigsmile.gif

tai gal cia ta pacia primityvia info skleis, kad Body Shop nenaturalus, nors skelbiasi toks... Jei tokia info, tai aciu, neidomu, tegu ka naujo pasako.
Atsakyti
jei tai būtų įrodymai, faktai, tyrimai - tikrai būtų įdomu išgirsti, o čia panašu į kažkokios gaujelės, kuri mąsto tam tikra kryptimi, pogrindinį formavimą per el.paštą. Na, bet gal klystu ir laive čia atėjusi sugriaus visus mano mąstymo stereotipus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 14, 21:10)
jei tai būtų įrodymai, faktai, tyrimai - tikrai būtų įdomu išgirsti, o čia panašu į kažkokios gaujelės, kuri mąsto tam tikra kryptimi, pogrindinį formavimą per el.paštą. Na, bet gal klystu ir laive čia atėjusi sugriaus visus mano mąstymo stereotipus lotuliukas.gif

na tikiuosi, kad ji gris, nors labai abejoju biggrin.gif uzmeta kabliuka ir dingsta biggrin.gif
Atsakyti