Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(MAMarija @ 2009 07 02, 08:02)
Žinok gal tai ir negerai veido odai, bet tepu tik vieną kartą ir kažkaip niekad aš to veido nenudegu, nors, kad oda sensta nuo neapsaugos tai tikrai, bet ir pati neįsivaizduoju kaip galima antrą ir trečią sluoksnį tepti ant nešvarios, vėliau ir druskuotos nuo jūros vandens, veido odos g.gif.

QUOTE(agnuta @ 2009 07 02, 08:18)
as irgi tepu viena karta. pliaze sakykim tiesiog stengiuosi veida pridengti kuo nors smile.gif

gal tuomet reiktu nuvalyt veida kokiom dregnom servetelem, nors vistiek manau taip tepant, pavalant, pertepant, pasikimstu oda.. na mieste uztenka manau ir vieno karto, tik reik su didesne apsauga, nors naturaliu kiek maciau, maksimum 30 spf.
O jus veida tepat su tuo paciu kur kunui? ax.gif Gal esat bande ECO krema nuo saules? ax.gif
Dar nelabai suprantu koki riebesnei, misriai odai rinktis. g.gif Nes ant pakuociu kaip ir neraso kokiam tipui tinka. Tai turbut tik bandymu keliu reik rinktis??
Papildyta:
QUOTE(klomba @ 2009 07 02, 10:38)
Weledos naudoju pieneli nuo saules su edelveisais. Man tai jis smagus, kvepia taip svelniai, nera jokiu sintetiniu pleviu kaip nuo visokiu niveju budavo. Kadangi teko naudoti italijoj prie +35 karscio, tai net nezinau saugo ar nesaugo. Nudegiau aisku, bet neskausmingai visai. Beje apsauginiai kremai nuo nudegimu lyg ir neturetu saugoti, saugo tik nuo kenksmingo poveikio ir tiek.

as manau, kad kai oda nudega, nesvarbu su kremu ar be jo, tai jau ir yra kenksmingas poveikis jai..
Atsakyti
QUOTE(supersvocia @ 2009 06 30, 11:58)
Aciu uz atsiliepimus 4u.gif  Bet nuvaziavus, kur silciau labai nepatogu butu teptis kas 1-2val. su KN. Kazin kokie atsiliepimai apie weleda

Naudoju weledos kremą, tai kūnui visai nieko, bet veidą labai nubalina schmoll.gif
ir jei važiuot atostogaut ne Lietuvoj, tai aš pirkčiau su didesniu SPF
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 07 02, 14:42)
Naudoju weledos kremą, tai kūnui visai nieko, bet veidą labai nubalina  schmoll.gif
ir jei važiuot atostogaut ne Lietuvoj, tai aš pirkčiau su didesniu SPF

gal esat kur uzmate pirkt naturalu filtra su didele apsauga? ax.gif
Atsakyti
Gaila, kad man švitrigailos gatvė labai toli ax.gif bučiau susigundus mėginukais smile.gif turiu labai jautrią odą ir nepabandus kremų savo veidui niekada nepirku, nes you never know ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 07 02, 18:40)
Gaila, kad man švitrigailos gatvė labai toli  ax.gif bučiau susigundus mėginukais smile.gif turiu labai jautrią odą ir nepabandus kremų savo veidui niekada nepirku, nes you never know  ax.gif

dar gerai, jei turi meginuku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 07 02, 19:40)
Gaila, kad man švitrigailos gatvė labai toli  ax.gif bučiau susigundus mėginukais smile.gif turiu labai jautrią odą ir nepabandus kremų savo veidui niekada nepirku, nes you never know  ax.gif

Čia kažką pražiopsojau??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 07 02, 17:29)
gal esat kur uzmate pirkt naturalu filtra su didele apsauga?  ax.gif


Visiskai naturaliu su didele apsauga nebuna, todel juos ir uzdraude gamint.
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 07 02, 17:29)
gal esat kur uzmate pirkt naturalu filtra su didele apsauga?  ax.gif

Tai turbūt 30 SPF pats didžiausias ir būtų iš natūralių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 07 02, 15:28)
O jus veida tepat su tuo paciu kur kunui?  ax.gif 


as tai tuo paciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 07 03, 10:02)
Tai turbūt 30 SPF pats didžiausias ir būtų iš natūralių smile.gif

ko gero g.gif

QUOTE(agnuta @ 2009 07 03, 10:07)
as tai tuo paciu ax.gif

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(klomba @ 2009 07 03, 06:58)
Visiskai naturaliu su didele apsauga nebuna, todel juos ir uzdraude gamint.

zinau, bet weleda uzdraude ir ne su tokia didele apsauga... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bobulensija @ 2009 07 07, 13:33)


kokia kosmetika ten prekiauja? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 07 liepos 2009 - 20:46
QUOTE(agnuta @ 2009 07 07, 18:27)
QUOTE(bobulensija @ 2009 07 07, 13:33)


kokia kosmetika ten prekiauja? ax.gif

Vargšė bobulensija neatsakys verysad.gif Jai uždrausta rašyti, bet nepergyvenkite, yra kitas nick'as, kuris viską žino apie Švitrigailos g. parduotuvytę biggrin.gif
Atsakyti