Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(kristule666 @ 2009 06 22, 12:54)

aciu 4u.gif
ir dar turiu klausimėlį: ar yves rocher taip pat prekiauja  naturalia produkcija?



Yves Rocher tai apgavikai didziausi, zinau, nes naudojau IR kosmetika ir kuno prieziuros priemones. Kai pradejau dometis produktu sudetimi - pasibaisejau doh.gif parabenai ten beveik kiekviename kreme. Paskutiniu metu savo marketinga gerai pakoregavo, visur figuruoja zodziai natural arba BIO, bet naturalumo ten tiek, kad spalvas ikvepe gamta, tuo viskas ir baigta.
Atsakyti
Merginos, o ar naudojat kas nors natūralias plaukų formavimo priemones? Mano plaukai ilgi ir jų priežiūra apsiriboja šampūnu bei kondicionierium. Bet tuoj atostogausim Lietuvoje ir galvoju kaip reikiant džyrinti kasas šalin. Tik va trumpus plaukus jau reiks dažniau paformuoti, pamodeliuoti. Įsivaizduoju, kad kirpėja prisiūlys priemonių. Bet labai abejoju, ar ekologiškų. tai norėjau pasiteirauti, koks tokių priemonių pasirinkimas Lietuvoje? Gal naudojat kokį purškiamą kondicionierių, aliejuką ar pan.? Čia Dubline tokių priemonių nėra daug, bet rasti galima. Tik kad aš dar neapsisprendžiau kaip kirptis ir ko reikės. O jau kai Lietuvoje nukirps, tai iki grįžimo dar reikės porą savaičių su plaukais kažkaip tvarkytis. Būtų pravartu sužinot, ką iš tokių priemonių galima įsigyti Lietuvoje ir kur. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2009 06 27, 15:43)
Merginos, o ar naudojat kas nors natūralias plaukų formavimo priemones? Mano plaukai ilgi ir jų priežiūra apsiriboja šampūnu bei kondicionierium. Bet tuoj atostogausim Lietuvoje ir galvoju kaip reikiant džyrinti kasas šalin. Tik va trumpus plaukus jau reiks dažniau paformuoti, pamodeliuoti. Įsivaizduoju, kad kirpėja prisiūlys priemonių. Bet labai abejoju, ar ekologiškų. tai norėjau pasiteirauti, koks tokių priemonių pasirinkimas Lietuvoje? Gal naudojat kokį purškiamą kondicionierių, aliejuką ar pan.? Čia Dubline tokių priemonių nėra daug, bet rasti galima. Tik kad aš dar neapsisprendžiau kaip kirptis ir ko reikės. O jau kai Lietuvoje nukirps, tai iki grįžimo dar reikės porą savaičių su plaukais kažkaip tvarkytis. Būtų pravartu sužinot, ką iš tokių priemonių galima įsigyti Lietuvoje ir kur. Ačiū  4u.gif

Yra siek tiek plauku formavimo priemoniu Vilniuje, CUP'e (centrineje universlaineje parduotuveje), 5 aukste, bio pasaulis. ax.gif
http://www.ekoeko.lt...mp;cnid=oxdw607 stai cia ju puslapis.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
idomu cia pas jus,tad pagalvojau gal kuri zino kaip naturaliai parusvinti oda?na kad apseit be morku be tu karotinu nes ne oranzine noriu but o graziai ruda ax.gif dar noretusi kokio nors naturalaus sampuno plaukams,dabar naudoju is HEAD BEAD bet jau toks ss....o dar kirpykloj pirkau kur tikejausi rasti tikrai geru dalyku blink.gif gal kuri zino? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsena-saule @ 2009 06 27, 22:53)
sveikos 4u.gif
idomu cia pas jus,tad pagalvojau gal kuri zino kaip naturaliai parusvinti oda?na kad apseit be morku be tu karotinu nes ne oranzine noriu but o graziai ruda ax.gif dar noretusi kokio nors naturalaus sampuno plaukams,dabar naudoju is HEAD BEAD bet jau toks ss....o dar kirpykloj pirkau kur tikejausi rasti tikrai geru dalyku blink.gif gal kuri zino? 4u.gif

tai tam yra bronzatai g.gif kad ir Dr.Hauschka bronzatas. O sampunu irgi labai platus pasirinkimas: sveiki produktai, bio pasaulis.. ten nemazai sampunu.
Atsakyti
ar but galima gaut nuorodele?aciu 4u.gif

oi sorry,jau radau aciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sypsena-saule: 27 birželio 2009 - 23:23
nu va,pasirinkau,uzsisakiau,ir pastebejau per velai kad ta kompanija nesiuncia i uzsieni g.gif gal zinot kuri firma siuncia net Lietuvos ribose?
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2009 06 27, 16:43)
Merginos, o ar naudojat kas nors natūralias plaukų formavimo priemones? Mano plaukai ilgi ir jų priežiūra apsiriboja šampūnu bei kondicionierium. Bet tuoj atostogausim Lietuvoje ir galvoju kaip reikiant džyrinti kasas šalin. Tik va trumpus plaukus jau reiks dažniau paformuoti, pamodeliuoti. Įsivaizduoju, kad kirpėja prisiūlys priemonių. Bet labai abejoju, ar ekologiškų. tai norėjau pasiteirauti, koks tokių priemonių pasirinkimas Lietuvoje? Gal naudojat kokį purškiamą kondicionierių, aliejuką ar pan.? Čia Dubline tokių priemonių nėra daug, bet rasti galima. Tik kad aš dar neapsisprendžiau kaip kirptis ir ko reikės. O jau kai Lietuvoje nukirps, tai iki grįžimo dar reikės porą savaičių su plaukais kažkaip tvarkytis. Būtų pravartu sužinot, ką iš tokių priemonių galima įsigyti Lietuvoje ir kur. Ačiū  4u.gif

Čia va dar yra nemažai plaukų priežiūros priemonių: smile.gif http://www.sveikipro...d...0&pid=17430
Atsakyti
begike ir misttika, labai ačiū 4u.gif
Sante produkcija jau patikrinta ir mėgiama, o sveikų produktų parduotuvė, mačiau, yra Klaipėdoj, jei ka, bus galima pačiupinėt priš perkant. Vadinasi, ką nors išsirinksiu. Dėkui drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos, koki ekologiska krema nuo saules naudojat?
Weleda lyg ir mazai apsaugo g.gif
Atsakyti
Merginos, koki ekologiska krema nuo saules naudojat?
Atsakyti
QUOTE(supersvocia @ 2009 06 30, 07:30)
Merginos, koki ekologiska krema nuo saules naudojat?

Šiemet taip ir nesugebėjau įsigyti eko priemonės nuo saulės. Bet tik todėl, kad ieškojau purškiamos priemonės (nemėgstu kremų) ir tik dabar atradau, kad priemonę tokiu pavidalu turi Lavera. Dar žadėjau įsigyti KN įdegio aliejų mišinį, būtų buvęs lengvesnis, būnant saulėje trumpą laiką, variantas, bet man jo taip ir nesumiksavo schmoll.gif.
Atsakyti