Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(katutis @ 2009 11 24, 23:49)
gal galima sužinoti pavadinimus? wink.gif Ypač to "fui" biggrin.gif


Sampunas - Logona
Krema maisiausi pati, su draugem buvom "Kvapu namuose". Tas maniskis toks zalsvas, pagrindine sudedamoji dalis - puiklapis. Ale naturali regeneruojanti priemone smile.gif Kvapas toks, nu kaip... Man tai nieko, bet vyras pradejo sakyti, kad smirdu as jam vakarais i lova atsigulus lotuliukas.gif Siaip diena net nesitepdavau. Dabar stovi saldytuve biggrin.gif
O kokosu aliejus irgi is "Kvapu namu". Bet girdejau, kad galima pigiau jo rasti.
Atsakyti
Tekila, gaminaisi tamanų kremuką biggrin.gif Man kai tamanų kvapas be galo patinka, tai OK. Dėl pridėtų levandų EA jis apskritai tarsi kraujažolėmis kvepia. Bet taip, vyrams sunku įtikti drinks_cheers.gif Apie rožių kremą MB pasakė, kad jis tikriausiai pelėsiu atsiduoda ir viskas, įsijungė man galvoje raudona lemputė unsure.gif Vistiek neišmesk, geras gi daiktas - sutepk kitoms kūno dalims wink.gif

kokosų aliejaus taip, galima ir pigiau rasti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 11 25, 11:30)
Tekila, gaminaisi tamanų kremuką biggrin.gif Man kai tamanų kvapas be galo patinka, tai OK. Dėl pridėtų levandų EA jis apskritai tarsi kraujažolėmis kvepia. Bet taip, vyrams sunku įtikti  drinks_cheers.gif Apie rožių kremą MB pasakė, kad jis tikriausiai pelėsiu atsiduoda ir viskas, įsijungė man galvoje raudona lemputė  unsure.gif Vistiek neišmesk, geras gi daiktas - sutepk kitoms kūno dalims wink.gif

kokosų aliejaus taip, galima ir pigiau rasti  drinks_cheers.gif


Va va, kitos daresi roziu krema - tai tas lyg maloniau kvepia wink.gif O ismesti neismetu - siaip tai geras jis man, gaila... ax.gif

O kur kokosu perkat? rolleyes.gif
Atsakyti
o gal yra naudojanciu si kokosu alieju ne tik maistui, bet ir kunui tepti? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 11 25, 10:34)
O kur kokosu perkat?  rolleyes.gif

Sveikuose produktuose jei Lietuvoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 11 25, 10:34)
O kur kokosu perkat?  rolleyes.gif


siunčiamės iš Akomos 4u.gif Sveikuose produktuose LT yra pigesnio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2009 11 25, 10:39)
o gal yra naudojanciu si kokosu alieju ne tik maistui, bet ir kunui tepti?  g.gif

user posted image

Būtent šis ir yra geras, man niekuo neprastesnis už Kvapų namų ar Akomos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 25, 11:39)


Aciu, zinosiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2009 11 25, 11:39)
o gal yra naudojanciu si kokosu alieju ne tik maistui, bet ir kunui tepti?  g.gif

user posted image

Tep biggrin.gif , yra ! Naudojame, "mozojames", patenkintos... biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
as tai si nusipirkau-bet galvoju pirkti ta kur valgiui skirtas-pigiau iseina, jei poveikis tas pats
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2009 11 25, 13:19)
as tai si nusipirkau-bet galvoju pirkti ta kur valgiui skirtas-pigiau iseina, jei poveikis tas pats

Dabar jau nepamenu, bet kazkodel kazkada susidariau nuomone, kad sis ne toks "tikras", daugiau gal apdorotas g.gif - kazkas ir cia man rodos rase... Bet kad ir ne del to, pigesnis anas ir tikrai jau toks grynas, grynas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 25 lapkričio 2009 - 12:25
QUOTE(Diva:) @ 2009 11 25, 12:24)
Dabar jau nepamenu, bet kazkodel kazkada susidariau nuomone, kad sis ne toks "tikras", daugiau gal apdorotas g.gif  - kazkas ir cia man rodos rase... Bet kad ir ne del to, pigesnis anas ir tikrai jau toks grynas, grynas  smile.gif

Jis jei neklystu rafinuotas.
Atsakyti