Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(katutis @ 2009 11 24, 13:26)
Diva:), kremas pats riebus ar jo tekstura kaip Nivea? smile.gif

Tekstura- tepasi baltu tokiu ruozu, kol susigeria - kaip cia vaizdziau pasakyti? g.gif Nera jis riebus , normaliai susigeria man, neblizga veidas, nejauti riebumo jausmo, tik tiesiog pats kremas toks kaip senu laiku- rusiskas kazkoks gal, Nivea gal, na- nera to tokio malonumo tepant ji.Ar aiskiai as cia? doh.gif
Atsakyti
aiškiai biggrin.gif Manau, kad išvestų mane toksai iš kantrybės ax.gif
Atsakyti
Hi smile.gif Aš vėl čia su klausimais... O kokia situacija su nagų lakavimu? Nespalvinu jų kasdien, tačiau švenčių proga norisi kokių nors raudoooonų ar pan. nail.gif Ką siūlot, patyrusios? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2009 11 24, 14:17)
Hi smile.gif Aš vėl čia su klausimais... O kokia situacija su nagų lakavimu? Nespalvinu jų kasdien, tačiau švenčių proga norisi kokių nors raudoooonų ar pan.  nail.gif Ką siūlot, patyrusios?  4u.gif

Kokiu dar raudonu nagu??? Kur jusu naturalumas?? lotuliukas.gif Juokauju! Na, as sitoje vietoje tai naudoju ka manikiuriste duoda biggrin.gif , tad patirties neturiu...

Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 11 24, 14:02)
aiškiai  biggrin.gif Manau, kad išvestų mane toksai iš kantrybės  ax.gif

Siek tiek taip biggrin.gif , tad sakau- tai nebus tas kremas,kurio noresiu vel ir vel...
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2009 11 24, 14:17)
Hi smile.gif Aš vėl čia su klausimais... O kokia situacija su nagų lakavimu? Nespalvinu jų kasdien, tačiau švenčių proga norisi kokių nors raudoooonų ar pan.  nail.gif Ką siūlot, patyrusios?  4u.gif


http://www.violey.co...m-Red_9477.html

mirksiukas.gif nebandžiau, bet norėčiau pabandyt
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 11 24, 13:20)
Kokiu dar raudonu nagu??? Kur jusu naturalumas??  lotuliukas.gif 

angel.gif Tai negi dabar nagelius į burokėlius merkti?.. Ir MES dar tik žingsniuojame link natūralumo, nepretenduojame į grynaveisles natūralistes lotuliukas.gif

QUOTE(Jolete @ 2009 11 24, 13:37)
http://www.violey.co...m-Red_9477.html

mirksiukas.gif  nebandžiau, bet norėčiau pabandyt

Vat įdomu, ar yra bandžiusių, nes ant mano kanopėlių tie lakai, kurie neva tai savaitę turėtų laikyt, atlaiko porą dienų ir galiukai aptrupa. Nors naudoju Orly ir kitokius pagrindus ir top'us. Labai lankstūs mat rolleyes.gif Tai čia parašyta 1-3 dienas, mažu kokį pusdienį ir trauktų ax.gif Nemačiau, kad ten lako pagrindas būtų parduodamas, gal eko lakus be pagrindo galima tept g.gif
Atsakyti
cia gal dabar biski ne i tema, bet atradau visai idomu straipsniuka apie kosmetika ir jos blogybes..: http://www.alfa.lt/s...009-11-21_00-15
Atsakyti
QUOTE(tequilla @ 2009 11 24, 19:11)
cia gal dabar biski ne i tema, bet atradau visai idomu straipsniuka apie kosmetika ir jos blogybes..: http://www.alfa.lt/s...009-11-21_00-15


Skaiciai ispudingi... doh.gif biggrin.gif
As kaip tik magistrini rasau, susijusi su ekologiska (bei tokia tik apsimetancia) kosmetika, tai siek tiek teko ir etiketes paskaitineti, ir sertifikatais pasidometi. Bet ryzto iprasta kosmetika keisti ekologiska - neatsirado kol kas... blush2.gif Nors keleta priemoniu tikrai isigijau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 11 24, 20:57)
Skaiciai ispudingi...  doh.gif  biggrin.gif
As kaip tik magistrini rasau, susijusi su ekologiska (bei tokia tik apsimetancia) kosmetika, tai siek tiek teko ir etiketes paskaitineti, ir sertifikatais pasidometi. Bet ryzto iprasta kosmetika keisti ekologiska - neatsirado kol kas...  blush2.gif  Nors keleta priemoniu tikrai isigijau  smile.gif

O kodėl neatsirado? Su ekologiškas kažkas ne taip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 24, 22:00)
O kodėl neatsirado? Su ekologiškas kažkas ne taip? unsure.gif


Sunkus klausimas. Gal veikia tas dalykas, kad kol nejauti jokio neigiamo chemijos poveikio, tai ir nera poreikio... g.gif Man tas gerai, kad as visai nealergiska, man visos priemones tinka - galiu teptis bet kuri krema, naudoti bet kuri sampuna.
Bet visgi, kai pagalvoji, tikrai per daug visokio slamsto ant saves susidedi doh.gif
O siaip nuo ekologiskos kosmetikos atbaido ir kainos, ir tai, kad vienoj vietoj sunku viska rasti, mazesnis pasirinkimas ir t.t.
Tiesa, naudojau ekologiska sampuna, turejau kremuka (tik jo kvapas tai fui... ax.gif ), negaliu atsidziaugti nerafinuotu kokosu aliejumi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 11 24, 21:21)
Tiesa, naudojau ekologiska sampuna, turejau kremuka (tik jo kvapas tai fui...  ax.gif ),


gal galima sužinoti pavadinimus? wink.gif Ypač to "fui" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 11 24, 21:21)
negaliu atsidziaugti nerafinuotu kokosu aliejumi  wub.gif

man irgi kokosu aliejus db favoritas thumbup.gif
Atsakyti