Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

augalinis glicerinas yra gerai smile.gif Pati ruošiuosi jį išbandyti.

su vaistinėmis problema, nes nesuprasi, ar tas jų parduodamas glicerinas nėra gyvulinės kilmės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 11 12, 17:37)
augalinis glicerinas yra gerai smile.gif Pati ruošiuosi jį išbandyti.

su vaistinėmis problema, nes nesuprasi, ar tas jų parduodamas glicerinas nėra gyvulinės kilmės  doh.gif

Siunciates is kazkur?
O jei gyvulines kilmes tai kuo blogai? g.gif
As sitoj srity 'zalia', tai atleiskit uz kvailus klausimus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 12 lapkričio 2009 - 17:15
QUOTE(ashtri @ 2009 11 10, 13:34)
O, citrina... Neteko girdėt. Šiaip po skutimo sunkiai įsivaizduoju jos naudojimą  rolleyes.gif  Gali būti skausminga... hihihi.gif
O sakai neefektyvu, katuti - dėl prakaitavimo ar nemalonaus kvapo? Nes aš nekeliu tikslo sustabdyti prakaitavimą, tiesiog norisi išvengti nemalonaus kvapo dienos bėgyje...



Aš tai pirkausi Seimos vaistineje kitu merginu siame protale isgirta ACORELLE dezodoranta su roziu vandeniu, tai man jis superinis (jau ir vyrui nupirkau 4u.gif ) prakaito taip jau visai jis gal ir nesumazina, matyt to ir neturetu daryti ekologiskas dezodorantas, bet kvapa tai tikrai naikina idealiai, jei net vyrui po visokiu "Oldspaisu" itiko:)
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 11 12, 16:37)
su vaistinėmis problema, nes nesuprasi, ar tas jų parduodamas glicerinas nėra gyvulinės kilmės  doh.gif

Man ne problema, pabandysiu išsiaiškint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2009 11 12, 17:14)
Siunciates is kazkur?
O jei gyvulines kilmes tai kuo blogai? g.gif


nea, kreipkis į Monica, jei turės 4u.gif

ar ne odą kemša? Iš atminties sakau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2009 11 10, 17:46)
Eisiu ryt laimo ieškot.

Dar pasirodo būna sudėtinga laimą parduotuvėse rast biggrin.gif Bet vakar jau radau didesniam prekybcentry, šiandien ryte duše nusiskutau pažastis ir po dušo patepiau skiltele laimo. Nu negaliu sakyt, kad graužė - išskyrus vienoj vietoj, kur matyt įpjoviau odą. Bet vos vos pagriaužė ir dabar truputį jaučiu tą pažastį, bet ir dėviu vilnonį megztuką smile.gif Žiūrėsim, koks vakare kvapelis bus bigsmile.gif O visos skiltelės nereikėjo pažastim, tai ta proga dar pėdas patryniau. Sakau nepakenks biggrin.gif
Atsakyti
merginos-kokias priemones naudojat prakaitavimui stabdyti?
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2009 11 13, 13:22)
merginos-kokias priemones naudojat prakaitavimui stabdyti?

Tai kad stabdyti prakaitavimo negalima, galima tik su blogu kvapu kovot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2009 11 13, 11:52)
Žiūrėsim, koks vakare kvapelis bus  bigsmile.gif  O visos skiltelės nereikėjo pažastim, tai ta proga dar pėdas patryniau. Sakau nepakenks  biggrin.gif



įdomios bus tavo išvados 4u.gif Apie laimą yra parašiusi forumietė gizma, nes jos draugė archeologė, dirbanti aktyvų fiziškai darbą, pasirodo, apie tokį išmislą kaip dezodorantas yra seniai pamiršusi biggrin.gif Kas pabandė, tas nenusivylė, išskyrus atvejus, kad graužė ar tiesiog nepatogu naudoti smile.gif

pėdas labai suminkština citrinos, gerai pritaikei biggrin.gif
Atsakyti
na man tai reiktu kad ir prakaitavima sustabdytu ir kad kvapo nebutu-nes ryte kol ateinu iki darbo-jau buna slapios pazastys ir drabuziai unsure.gif o laimas ka daro?
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2009 11 13, 14:21)
na man tai reiktu kad ir prakaitavima sustabdytu ir kad kvapo nebutu-nes ryte kol ateinu iki darbo-jau buna slapios pazastys ir drabuziai  unsure.gif o laimas ka daro?

Tik kvapui neleidžia atsirasti, prakaitavimo nemažina.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 13, 14:28)
Tik kvapui neleidžia atsirasti, prakaitavimo nemažina.

g.gif blogai-man reik kad ir prakaitavima pristabdytu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 13 lapkričio 2009 - 14:45