Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(ashtri @ 2009 11 10, 12:34)
O, citrina... Neteko girdėt. Šiaip po skutimo sunkiai įsivaizduoju jos naudojimą  rolleyes.gif  Gali būti skausminga... hihihi.gif
O sakai neefektyvu, katuti - dėl prakaitavimo ar nemalonaus kvapo? Nes aš nekeliu tikslo sustabdyti prakaitavimą, tiesiog norisi išvengti nemalonaus kvapo dienos bėgyje...

Bet tinka tik žalioji citrina - laimas mirksiukas.gif Būtent ją naudoju jau beveik pusę metų ir esu patenkinta, ji nestabdo prakaitavimo, bet nuo kvapo saugo visą dieną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 10, 12:41)
Bet tinka tik žalioji citrina - laimas mirksiukas.gif Būtent ją naudoju jau beveik pusę metų ir esu patenkinta, ji nestabdo prakaitavimo, bet nuo kvapo saugo visą dieną 4u.gif

Ernesin, o negraužia odos?.. Ypač jei vakare kur nors siaust lekt, velkiesi kažką trumpom rankovėm, prieš tai nusiskuti pažastis- ir patrini su laimu? Nešiurpini tada klyksmais kaimynų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2009 11 10, 12:44)
Ernesin, o negraužia odos?.. Ypač jei vakare kur nors siaust lekt, velkiesi kažką trumpom rankovėm, prieš tai nusiskuti pažastis- ir patrini su laimu? Nešiurpini tada klyksmais kaimynų?  blush2.gif

Gal katutis atsakys tau į šį klausimą, nes aš tik depiliuojuosi, tai tą dieną nebetepu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2009 11 10, 12:44)
Ypač jei vakare kur nors siaust lekt, velkiesi kažką trumpom rankovėm, prieš tai nusiskuti pažastis- ir patrini su laimu? Nešiurpini tada klyksmais kaimynų?  blush2.gif

as bandziau tepti ka tik po skutimo, tai jauciasi truputi lengvas perstejimas, bet nudziuvus laimui greit praeina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 11 10, 12:12)
su pažastimis sudėtinga, nes tikrai veiksmingų priemonių beveik nėra. Pati esu išbandžiusi daugybę natūralių dezodorantų, o naudoju paprastą žaliosios citrinos skiltelę tam reikalui, nes ji efektyviausia. Paskutinį turėtą nepasiteisinusį dezodorantą L'Occitane išmečiau prieš porą savaičių, kad neužimtų vietos smile.gif Dar merginos giria Acorelle dezodorantus natūralius, jų galima įsigyti ir LT, kažkuriame vaistinių tinkle wink.gif

lūpoms - sviestmedis, Suki lūpų balzamas. Dar galima įsigyti Dr.Hauschkos. Eco ir kitų balzamų smile.gif


Gal gali parasyt kokia dezodorantai neverti demesio. Pati bandziau Sante ir Ecocosmetic, dabar turiu Alva, kol kas neapsisprendziu geras jis man ar ne
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 10, 12:45)
Manau nesigailėsi, aš irgi jas vakar įsigijau, tai paliko man jos gerą įspūdį wub.gif

Tikiuosi! Gi sitaip noreta, tai jau pabando but negerai!! lotuliukas.gif

QUOTE(katutis @ 2009 11 10, 12:52)
4u.gif Manau, kad sistemą supratai ir kitą kartą mokėsi ja pasinaudoti biggrin.gif mirksiukas.gif

Suprasta! biggrin.gif Gyveni zmogus ir mokaisi! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2009 11 10, 12:34)
O, citrina... Neteko girdėt. Šiaip po skutimo sunkiai įsivaizduoju jos naudojimą  rolleyes.gif  Gali būti skausminga... hihihi.gif
O sakai neefektyvu, katuti - dėl prakaitavimo ar nemalonaus kvapo?


atpjauni žaliosios citrinos griežinėlį, švelniai patepi pažastis ir leidi nudžiūti būtinai smile.gif Aš maudausi ir skutu jas vakare, o ryte tepu laimu. Teko ir iškart po skutimo tepti, tai pagraužia kažkiek, bet greitai praeina. Individualu, kiek jautri tam tavo oda 4u.gif

aš irgi dėl kvapo smile.gif

QUOTE(dilditele @ 2009 11 10, 13:07)
Gal gali parasyt kokia dezodorantai neverti demesio. Pati bandziau Sante ir Ecocosmetic, dabar turiu Alva, kol kas neapsisprendziu geras jis man ar ne


Sante, Eco, Burt's Bees (ir kur buvo mano protas, kai siunčiausi g.gif ), L'Occitane tą iš natūralios linijos. Ir nė vienas nelaikė doh.gif Šitiems patariu neleisti pinigų be reikalo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 27, 18:33)
pažiūrėjus šitame puslapyje sukeltas nuotraukas iš kremų gamybos vakarėlio kyla klausimas, iš kur tie aliejai ir kokia jų kokybė? Pavadinimai surašyti ranka, nenurodyti tiekėjai ir nepateikta jokios informacijos apie aliejų ekologiškumą. O kai nėra sertifikatų, tai manyti, jog tai yra ekologiškos priemonės, yra mažų mažiausiai neatsakinga.

nes ekologija yra ne tik tai, ar kremas ar šampūnas patiko draugei, kaimynei, forumo narei, bet ar jo ingredientai bei gamyba yra sertifikuoti tam įgaliotų institucijų wink.gif

Aciu Jums, Sauluzei ir Austekx uz atsakymus apie Biokosmetikos akademijos siulomas priemones ax.gif Padejote apsispresti thumbup.gif Siandien uzsakiau Kvapu namu aliejuku ir hidrolatu wub.gif (paprasiau drauges nupirkti, pati gyvenu ne Vilniuje, musu mieste niekas neplatina ju priemoniu verysad.gif ). Dabar laukiu, kol atves smile.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 11 10, 17:42)
atpjauni žaliosios citrinos griežinėlį, švelniai patepi pažastis ir leidi nudžiūti būtinai smile.gif


thumbup.gif labai idomu, reikia isbandyti. Kaip tik siuo metu ieskau dezodoranto.

Maciau KN parduoda aluno akmeneli, gal bandet ?
Atsakyti
KN parduoda natūraliai užaugusį alūno akmenėlį, todėl jis veiksmingiau veikia nei labotorijose užauginti. Tenykštės moterys jį giria, bet mano favoritas vistik yra laimas ax.gif Turiu pati natūralų alūno akmenėlį, bet prisipažinsiu, kad retokai jį naudoju rolleyes.gif

alūno akmenėlis, beje, yra ilgo grojimo produktas - jo ilgam užtenka. Bet jei numeti netyčia, gali į trupinius suskilti...
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 11 10, 16:42)
atpjauni žaliosios citrinos griežinėlį, švelniai patepi pažastis ir leidi nudžiūti būtinai smile.gif

QUOTE(katutis @ 2009 11 10, 17:01)
KN parduoda natūraliai užaugusį alūno akmenėlį, todėl jis veiksmingiau veikia nei labotorijose užauginti.

Ačiū, katuti notworthy.gif Už apšvietimą ir mūsų pinigų taupymą biggrin.gif Eisiu ryt laimo ieškot.

Dėl lūpų balzamų - susiruošiau mest lauk turimas, ir bemėtant dar perskaičiau L'Occitane Shea butter balzamo sudėtį. Rašo, kad 100% taukmedžių sviestas tėra ten. Tai patikėsiu ir pasiliksiu jį naudojimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 11 10, 12:28)
Man nupirko Madara ziedu putas Barocoje !! 

Laukiam atsiliepimų kaip patiks 4u.gif
Atsakyti
Siandien susidomejau glicerinu smile.gif idomu ar yra kur pas mus pirkti augalio glicerino?
Ir paaiskinkit man neismanelei kuo blogas tas glicerinas 100procentinis kur vaistinese parduodamas?
Atsakyti