Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(Moksliukė @ 2009 11 09, 14:00)


na ar sunku pagooglinti ir įjungti smegeninę? tongue.gif Kas kad rašo, jog 100 proc. natūralu, bet frazę Natural and Artificial Flavors juk lengva suprasti? Kokie dar dirbtiniai skoniai ekologiškame produkte? Atsitiktinai pagooglinau šitą - Acesulfamas K. Tai (angl. Acesulfame potassium; Acesulfame K; Ace K) - neįsisavinamas dirbtinis saldiklis, Europos Sąjungos E numerių sąraše esantis E950 - iš wikipedijos. Netgi įtariama, kad gali sukelti vėžį.

tinklinio marketingo produktai, kiek man žinoma, nė vienas neturi jokio ekologinio sertifikato. O Chuan Čijan provincijos gubernatoriaus antspaudų gali nors ir šimtą parodyti - tai nepakelia jų nei į natūralumo, nei tuo labiau į ekologijos lentyną...
Atsakyti
QUOTE(Moksliukė @ 2009 11 09, 14:00)
o čia parašyta, kad 100% i6 natūralių produktų.

Iš natūralių tai nereiškia, kad ekologiška. Juk nafta irgi natūralus produktas, bet ekologija nė iš tolo nekvepia.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 11 09, 16:17)
tinklinio marketingo produktai, kiek man žinoma, nė vienas neturi jokio ekologinio sertifikato


Vieni turi ecocert - norwex, pagal kainą turėtų būti stebuklas biggrin.gif tik kažko sudėties internete nerandu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Versmė: 09 lapkričio 2009 - 17:02
QUOTE(Versmė @ 2009 11 09, 16:59)
Vieni turi ecocert -


na va, Versmė vieną išimtį surado lotuliukas.gif Bet tie, kurie garsiausiai rėkia apie natūralumą, paprastai yra chemijos talpyklos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2009 11 09, 14:54)
Šitie natūralūs iš Barocos  4u.gif

Va čia dar ekologiški rašo, kad sertihikuoti 4u.gif

4u.gif ačiukas. reiks rašyt laišką kalėdų seniui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 11 09, 17:59)
Vieni turi ecocert - norwex, pagal kainą turėtų būti stebuklas  biggrin.gif tik kažko sudėties internete nerandu...

Bet žiūriu šitam puslapy atseit į temą įsipaišiusios ir žalios kojinaitės,, pirkit mane iš idėjos,, arba kad žalios biggrin.gif
Atsakyti
Man nupirko Madara ziedu putas Barocoje !! user posted image
Aciu!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 10 lapkričio 2009 - 11:28
QUOTE(Diva:) @ 2009 11 10, 11:28)
Man nupirko Madara ziedu putas Barocoje !!  user posted image
Aciu!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif

Manau nesigailėsi, aš irgi jas vakar įsigijau, tai paliko man jos gerą įspūdį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 11 10, 11:28)
Man nupirko Madara ziedu putas Barocoje !!  user posted image
Aciu!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif


4u.gif Manau, kad sistemą supratai ir kitą kartą mokėsi ja pasinaudoti biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif

Perbėgau visą temukę - nemačiau, kad apie priemones pažastims būtumėt šnekėjusios. Ką iš ekologiškų naudojat? Kiek žiūrėjau, gan brangu blush2.gif Tai gal bent labai skalsios tos priemonės? Ir ar veiksmingos?

Ir ką ant lūpų tepat?

Ačiū už atsakymus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 10 lapkričio 2009 - 12:06
su pažastimis sudėtinga, nes tikrai veiksmingų priemonių beveik nėra. Pati esu išbandžiusi daugybę natūralių dezodorantų, o naudoju paprastą žaliosios citrinos skiltelę tam reikalui, nes ji efektyviausia. Paskutinį turėtą nepasiteisinusį dezodorantą L'Occitane išmečiau prieš porą savaičių, kad neužimtų vietos smile.gif Dar merginos giria Acorelle dezodorantus natūralius, jų galima įsigyti ir LT, kažkuriame vaistinių tinkle wink.gif

lūpoms - sviestmedis, Suki lūpų balzamas. Dar galima įsigyti Dr.Hauschkos. Eco ir kitų balzamų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 11 10, 12:12)
su pažastimis sudėtinga, nes tikrai veiksmingų priemonių beveik nėra. Pati esu išbandžiusi daugybę natūralių dezodorantų, o naudoju paprastą žaliosios citrinos skiltelę tam reikalui, nes ji efektyviausia. Paskutinį turėtą nepasiteisinusį dezodorantą L'Occitane išmečiau prieš porą savaičių, kad neužimtų vietos smile.gif Dar merginos giria Acorelle dezodorantus natūralius, jų galima įsigyti ir LT, kažkuriame vaistinių tinkle wink.gif

lūpoms - sviestmedis, Suki lūpų balzamas. Dar galima įsigyti Dr.Hauschkos. Eco ir kitų balzamų smile.gif


O, citrina... Neteko girdėt. Šiaip po skutimo sunkiai įsivaizduoju jos naudojimą rolleyes.gif Gali būti skausminga... hihihi.gif
O sakai neefektyvu, katuti - dėl prakaitavimo ar nemalonaus kvapo? Nes aš nekeliu tikslo sustabdyti prakaitavimą, tiesiog norisi išvengti nemalonaus kvapo dienos bėgyje...
Atsakyti