Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

nei čia įpareigojimas, nei apsunkinimas mirksiukas.gif Ir nuperkam viena kitai, ir nusiunčiam - anoks čia vargas rolleyes.gif Kadangi pati šiandien turiu savų rūpesčių, tai bent ant kelio tave užvedžiau, į ką kreiptis, jei kartais apsigalvotum wink.gif
Atsakyti
Iš Vilniaus į Kauną ir aš galiu atvešti. Tik reiktų, kad Vilniuje kažkaip darbo metu susitiktume (galima ir per pietus).
Atsakyti
Aciu mergaites, jetus - net nesmagu, uzviriau cia!! 4u.gif 4u.gif Jei kuri eitumete ar pirktumete siandien ten, parasykite man AZ , o jei ne-tiek to gi mirksiukas.gif
Aciu uz rupesti wub.gif
Atsakyti
Klausimas žinovėms. Vienoje temoje iškilo problema. Herbalife ir GNLD baltyminiai kokteiliai ekologiški, ar ne?
Atsakyti
Diva:), pirmiausia nurodytose temose susitark, kad kas į Baroką nueitų tongue.gif Nes šitoje, daug ramesnėje temoje až gali ir savaitę laukti wink.gif

QUOTE(Moksliukė @ 2009 11 09, 11:46)
Klausimas žinovėms. Vienoje temoje iškilo problema. Herbalife ir GNLD baltyminiai kokteiliai ekologiški, ar ne?


nemanau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Moksliukė @ 2009 11 09, 10:46)
Klausimas žinovėms. Vienoje temoje iškilo problema. Herbalife ir GNLD baltyminiai kokteiliai ekologiški, ar ne?


reikia autentiskos sudeties ir issiaiskinsim smile.gif

(esu girdejus, kad versdami sudetis lietuviai dar ir prikuria blink.gif biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 11 09, 12:26)
(esu girdejus, kad versdami sudetis lietuviai dar ir prikuria  blink.gif  biggrin.gif )

Tikrai prikuria, viena mergina dirbanti tą darbą čia forume pati rašė(taip jiems liepia), taigi aš visada mėgstu originalią sudėtį skaityti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 09, 12:33)
Tikrai prikuria, viena mergina dirbanti tą darbą čia forume pati rašė(taip jiems liepia), taigi aš visada mėgstu originalią sudėtį skaityti smile.gif

Ne vien tik dėl to, kad liepia. Labai mažai yra cheminių pavadinimų, kurie turi lietuviškus atitikmenis. Tad kartais kai jau išverčia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 11 09, 13:09)
Ne vien tik dėl to, kad liepia. Labai mažai yra cheminių pavadinimų, kurie turi lietuviškus atitikmenis. Tad kartais kai jau išverčia doh.gif

Arba iš viso jų nerašo ax.gif
Atsakyti
turiu klausimėlį - gal kas nors kur nors matėt ekologiškų kvepalų pirkt?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 11 09, 13:26)
reikia autentiskos sudeties ir issiaiskinsim smile.gif

(esu girdejus, kad versdami sudetis lietuviai dar ir prikuria  blink.gif  biggrin.gif )


radau viename puslapėlyje apie Herbalife http://www.herbalvit...fe-vitamins.htm (ne lietuviškai)
GNLD- http://www.vitaminat.../gr2control.htm
http://www.amazing-h...thermogenic.htm , o čia parašyta, kad 100% i6 natūralių produktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moksliukė: 09 lapkričio 2009 - 14:24
QUOTE(*GAILĖ* @ 2009 11 09, 14:44)
turiu klausimėlį - gal kas nors kur nors matėt ekologiškų kvepalų pirkt?

Šitie natūralūs iš Barocos 4u.gif

Va čia dar ekologiški rašo, kad sertihikuoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 09 lapkričio 2009 - 14:58