Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(ernesin @ 2009 11 05, 13:40)
Vakar Ecostudijoje pirkau Eco prausiklį, bet jei tavo oda sausoka ir dehidruota, tai namo manymu tiktų prausiamasis pienelis 4u.gif Jis kainuoja 23Lt, o jei dar gausi Akropolyje prie įėjimo kuponą(nes vakar tai dalino), tai dar ir 15% bus wink.gif


Kaip gaila, kad aš ne Vilniuje verysad.gif Pasižiūrėjau jų puslapyje ir man visai ten patiko... ypač kainos biggrin.gif Manau, kad reiks kažką atsisiųsti g.gif
Atsakyti
Sveikos,
ilga laika naudojau kvapu namu kosmetika ir ja esu labai patenkinta. O dabar isbandziau visai nauja Lietuvoje "Verima" kosmetika. Kol kas labai tinka ir patinka. Pliusas tas, kad yra irgi visiskai ekologiska. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egne @ 2009 11 07, 16:52)
Sveikos,
ilga laika naudojau kvapu namu kosmetika ir ja esu labai patenkinta. O dabar isbandziau visai nauja Lietuvoje "Verima" kosmetika. Kol kas labai tinka ir patinka. Pliusas tas, kad yra irgi visiskai ekologiska. smile.gif

Gal gali nuorodą įdėti, kur būtų galima jos sudėtis pasiskaityti? 4u.gif
Atsakyti
sveikos!

Gal kuri galetu padeti, suteikti info arba pagaminti:

1. nenuplaunama sausu plauku balzama;
2. riebu muila, kad nesausintu ranku odos;
3. stipru paakiu krema mamai nuo rauksliu.

Labai laukiu bet kokios info.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 07, 17:13)
Gal gali nuorodą įdėti, kur būtų galima jos sudėtis pasiskaityti? 4u.gif

Anksčiau kažkur buvo įmesta nuoroda, bet sudėčių tai nėra..sudėti tik produktai su aprašymais, be sudėčių g.gif

http://www.verima.lt/apie-mus-1/lt/
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 11 07, 23:29)
Anksčiau kažkur buvo įmesta nuoroda, bet sudėčių tai nėra..sudėti tik produktai su aprašymais, be sudėčių g.gif

Tuomet net neverta kreipti dėmesio į tokias "ekologiškas" prekes irnesakyk.gif

Ačiū Rasma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 11 05, 11:35)
Ar apie sias ? As vis iekojimuose kas nuplautu kosmetika! Tai sis matau nuplauna bigsmile.gif - idomu kaina ar kandziojasi...
http://www.madara.lt...purifying-foam/


taip apie sias; kaina tikrai didele is pirmo zvilgsnio, bet jos gan taupiai naudojas - as beveik kasdien veida plaudama pirma buteliuka naudojau 5 menesius. kosmetika nuplauna... bet as naudoju tokia, kuria kaip kartais atrodo ir vandenukas nuplautu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 11 09, 00:54)
taip apie sias; kaina tikrai didele is pirmo zvilgsnio, bet jos gan taupiai naudojas - as beveik kasdien veida plaudama pirma buteliuka naudojau 5 menesius. kosmetika nuplauna... bet as naudoju tokia, kuria kaip kartais atrodo ir vandenukas nuplautu ax.gif

Kaip tik visai Madara produkcijai "Barokoj" lapkričio 9d.(pirmadienį) 30% nuolaidos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 11 07, 23:29)
Anksčiau kažkur buvo įmesta nuoroda, bet sudėčių tai nėra..sudėti tik produktai su aprašymais, be sudėčių g.gif

http://www.verima.lt/apie-mus-1/lt/


Yra sudėtys, bet ne visų produktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 09 lapkričio 2009 - 09:14
QUOTE(ernesin @ 2009 11 09, 02:06)
Kaip tik visai Madara produkcijai "Barokoj" lapkričio 9d.(pirmadienį) 30% nuolaidos mirksiukas.gif

Vajetus, tai kaip man iki to Vilniaus daba nuskirst? cry.gif Tikrai nusipirkciau! Ech verysad.gif .... Skambinau, galima ir internetu pirkti su nuolaida, bet siuntimas 15 lt- na tai kaina tada gautusi 48,60 biggrin.gif
Buvau parodoje "Moters pasaulis", tai irgi 48 lt kainavo. Pagailejau! Dar taip pamasciau - gal kada kur kokia nuolaida bus doh.gif
O siaip tikiu, kad ilgai naudojasi- dazniausiai tokie putu pavidalu labai ilgai naudojasi ir tikrai ta kaina atsiperka, tik vat gaila atrodo is kart daugiau sumoketi- na, cia psichologiskai gaila -kaip visada biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 09 lapkričio 2009 - 10:20
Diva:), nueik į natūralisčių, Madaros temą ir ten pasiklausk, ar kuri neis šiandien į Baroką. Gal parašyk Palominai až. Jeigu kuri eis pirkti pati, tai nesunku juk ir tau paimti bei persiųsti paštu. Tas tikrai nekainuos 15 litų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 11 09, 11:40)
Diva:), nueik į natūralisčių, Madaros temą ir ten pasiklausk, ar kuri neis šiandien į Baroką. Gal parašyk Palominai až. Jeigu kuri eis pirkti pati, tai nesunku juk ir tau paimti bei persiųsti paštu. Tas tikrai nekainuos 15 litų  4u.gif

Aciu, Katuti, uz pasiulyma wub.gif , bet aj, ka cia ipareigosi zmogu dar koki - gal nei jis nores del kokios nepazystamos lakstyti po pasta, nei ka ! Tiek to- palauksiu nuolaidos Kaune gal kur bus, arba nusipirksiu be nuolaidos, jei jau taip man uzsidege doh.gif biggrin.gif
4u.gif
Atsakyti