Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(žemuogienė @ 2009 06 19, 21:18)
man asmeniškai jis labai geras smile.gif pabaigiau vieną indelį, pirksiu vėl smile.gif

Papasakok kaip naudoji mirksiukas.gif Aš vakar nusipirkau, tai šiandien tepiausi plaukus prieš plovimą ir laikiau porą valandų, po to nusipilingavusi kūną visa išsitepiau, nu tai liuks, bet dar sunku ką pasakyti kai pirma diena naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 06 19, 21:38)
Papasakok kaip naudoji mirksiukas.gif  Aš vakar nusipirkau, tai šiandien tepiausi plaukus prieš plovimą ir laikiau porą valandų, po to nusipilingavusi kūną visa išsitepiau, nu tai liuks, bet dar sunku ką pasakyti kai pirma diena naudoju smile.gif


plaukų dar netepiau atvirai pasakius, nors jau ruošiuosi nuo pirkimo biggrin.gif šiaip visa tepuosi, ir man jis labai patinka - gerai geriasi. kvapas iš viso super smile.gif
Atsakyti
Gal kas nors kur nors matė ekologišką balinantį dantų pastą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soprana @ 2009 06 20, 13:44)
Gal kas nors kur nors matė ekologišką balinantį dantų pastą? 4u.gif



siulyciau nebent kokia stipresne is weledos, bet gal kazko nezinau smile.gif
Atsakyti
sveikutes, gal galit pasakyti ar tusai Mascara yra naturalus?
pvz:http://www.natractiv.de/Dekorative-Kosmetik-Mascara-c-194_204.html?store_ID=2

aciu 4u.gif
ir dar turiu klausimėlį: ar yves rocher taip pat prekiauja naturalia produkcija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristule666: 22 birželio 2009 - 12:08
QUOTE(kristule666 @ 2009 06 22, 12:54)

aciu 4u.gif
ir dar turiu klausimėlį: ar yves rocher taip pat prekiauja  naturalia produkcija?


Yves rocher kosmetikos sudetis baisokoka. Bet dabar maciau kad keleta produktu isleido ir ekologisku, visai neseniai.
Atsakyti
Gal ką žinote apie Logona kosmetiką? Verta pasitikėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilko Namai @ 2009 06 25, 16:03)
Gal ką žinote apie Logona kosmetiką? Verta pasitikėti?  g.gif


yra visa tema apie LOGONA
ten daugybė atsiliepimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilko Namai @ 2009 06 25, 15:03)
Gal ką žinote apie Logona kosmetiką? Verta pasitikėti?  g.gif

aisku zinome, verta.
Atsakyti
Sveikos merginos! Esu naujoke 4u.gif kadangi daugeli atsakymu i rupimus klausimus randu siame forume-nutariau prisiregistruoti smile.gif ar as neradau, ar niekas nerasete apie naturalia kosmetika Plante System? Kokia ji, ar bandete?
Atsakyti
QUOTE(lima1 @ 2009 06 26, 15:41)
Sveikos merginos! Esu naujoke  4u.gif  kadangi daugeli atsakymu i rupimus klausimus randu siame forume-nutariau prisiregistruoti  smile.gif  ar as neradau, ar niekas nerasete apie naturalia kosmetika Plante System? Kokia ji, ar bandete?

Sveikute. Sveika prisijungus. Nesu macius tokios unsure.gif Jei su ecocert zenklu, zinai sudominai unsure.gif Ji gydomoji ar skirta ir kasdieninei prieziurai? 4u.gif Gal uzmatei kokios mazdaug kainos? 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Nežinau kur paklausti, o atskiros temos kurti nelabai noriu, gal nebus populiari g.gif

Priskyriau "kūno priemonėms" savo klausimą..ar yra naudojančių daugkartinius (medžiaginius, skalbiamus) higieninius įklotus? ax.gif Niekaip nesuprantu kiek ir kokio dydžio maždaug jų reiktų turėti, kad užtektų vienų normalių menstruacijų laikotarpiui blush2.gif Gal kas galit pasidalinti patirtimi rolleyes.gif
Atsakyti