Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

Labuka, mamytes!
Neseniai vel nusprendziau grizti prie naturalios kosmetikos, bent jau kremus pakeisti aliejukais. Noreziau paklausti jusu nuomones apie parduotuve Hales turguje. Pirkau ten aliejuku maistui gaminti, bet ant veido tept baisoka, nes iki siol naudojau tik Naujosios Barmunes (taip atrodo vadinasi???!!!) aliejus.
Jei jau yra tokia diskusija duokit nuoroda- busiu dekinga!

Atsakyti
QUOTE(rimtas eziukas @ 2009 11 03, 13:27)
Labuka, mamytes!
Neseniai vel nusprendziau grizti prie naturalios kosmetikos, bent jau kremus pakeisti aliejukais. Noreziau paklausti jusu nuomones apie parduotuve Hales turguje. Pirkau ten aliejuku maistui gaminti, bet ant veido tept baisoka, nes iki siol naudojau tik Naujosios Barmunes (taip atrodo vadinasi???!!!) aliejus.
Jei jau yra tokia diskusija duokit nuoroda- busiu dekinga!

Tie aliejai skirti tik maisto gaminimui, nes yra rafinuoti, Naujosios barmunės taip pat beveik visi rafinuoti, tik neperseniausiai atsirado nerafinuotų, bet ir tai yra abejonių dėl jų kokybės, čia yra tema apie kokybiškus aliejus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 03, 12:02)
Sveikutės, norėčiau paklausti, koks muilas yra nešarminis? 4u.gif


sakyciau, muilo tokio nera smile.gif

gali but tik detergentas (prausiklis).
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 11 03, 14:08)
sakyciau, muilo tokio nera smile.gif

gali but tik detergentas (prausiklis).

Dėkui 4u.gif O gal žinai, kokių gamintojų tokie prausikliai galėtų būti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal patartumėt kuo būtų galima mergytei patept plaukučius, kad mažiau elektrintųsi
Atsakyti
Merginos, aš tik dar pradėjau naudoti natūralią kosmetiką ir beveik nieko nežinau ax.gif

Dabar ieškau natūralaus ir ekologiško veido prausiklio. Pavaikščiojau po gamintojų puslapius ir galva susisuko doh.gif Gal galėtumėt, man patarti, kokį geriau pirkti?
Mano oda sausoka, jautri ir dehidruota.
Atsakyti
QUOTE(Kveta @ 2009 11 04, 16:32)
Merginos, aš tik dar pradėjau naudoti natūralią kosmetiką ir beveik nieko nežinau ax.gif

Dabar ieškau natūralaus ir ekologiško veido prausiklio. Pavaikščiojau po gamintojų puslapius ir galva susisuko doh.gif  Gal galėtumėt, man patarti, kokį geriau pirkti?
Mano oda sausoka, jautri ir dehidruota.


Man labai patinka MADARA ziedu putos. Labai ilgam uztenka, svelniai plauna, nesausina, maloniai kvepia.
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 11 04, 21:02)
Man labai patinka MADARA ziedu putos. Labai ilgam uztenka, svelniai plauna, nesausina, maloniai kvepia.

Ar apie sias ? As vis iekojimuose kas nuplautu kosmetika! Tai sis matau nuplauna bigsmile.gif - idomu kaina ar kandziojasi...
http://www.madara.lt...purifying-foam/

Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 11 05, 10:35)
Ar apie sias ? As vis iekojimuose kas nuplautu kosmetika! Tai sis matau nuplauna bigsmile.gif - idomu kaina ar kandziojasi...
http://www.madara.lt...purifying-foam/

48lt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 11 05, 11:40)

aciuks.gif brangoka unsure.gif ...
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 11 04, 21:02)
Man labai patinka MADARA ziedu putos. Labai ilgam uztenka, svelniai plauna, nesausina, maloniai kvepia.


Ačiū 4u.gif

QUOTE(Diva:) @ 2009 11 05, 11:44)
aciuks.gif  brangoka unsure.gif ...


drinks_cheers.gif ir man brangoka. Norėtusi ko nors bent už 20-30lt ax.gif

Merginos, gal dar ką nors gero naudojate?
Atsakyti
QUOTE(Kveta @ 2009 11 05, 12:34)
Merginos, gal dar ką nors gero naudojate?

Vakar Ecostudijoje pirkau Eco prausiklį, bet jei tavo oda sausoka ir dehidruota, tai namo manymu tiktų prausiamasis pienelis 4u.gif Jis kainuoja 23Lt, o jei dar gausi Akropolyje prie įėjimo kuponą(nes vakar tai dalino), tai dar ir 15% bus wink.gif
Atsakyti