Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(gabi_L @ 2009 10 21, 23:39)
Reikia ieškoti vidinių organizmo problemų.
Nuo seno žinomas receptas- svogūnų sulčių kaukė, bet kvapas lieka ir po plovimo... sad.gif
aš po tos kaukės dar su balzamu palaikiau tai tikrai nesmirdėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 10 22, 17:37)
aš po tos kaukės dar su balzamu palaikiau tai tikrai nesmirdėjo thumbup.gif

Bet su laiku kvapas vis tiek atsiranda ax.gif paskiau užtenka sušilt galvos odai arba sušlapint plaukus ir niekur nepasislėpsi su tuo kvapu blush2.gif čia asmeninė senutė patitis biggrin.gif nemanau kad kada kartosiu 4u.gif
Atsakyti
Esu sioje temoje naujokas ax.gif
Idomu butu suzinoti, ar naudojote Biokosmetikos akademijos siulomas priemones? Ypac ju gaminamus sampunus ir kondicionierius:
http://www.bio-kosme...riemones-18/lt/

Taip pat domina ju siulomas Šlamučių paakių balzamas, Regeneruojantis ir drėkinantis riešutų kremas veidui. Gal esate isbande ir kitas ju priemones?

Atsakyti
QUOTE(Floe @ 2009 10 24, 23:42)
Esu sioje temoje naujokas  ax.gif
Idomu butu suzinoti, ar naudojote Biokosmetikos akademijos siulomas priemones? Ypac ju gaminamus sampunus ir kondicionierius:
http://www.bio-kosme...riemones-18/lt/

Taip pat domina ju siulomas Šlamučių paakių balzamas, Regeneruojantis ir drėkinantis riešutų kremas veidui. Gal esate isbande ir kitas ju priemones?


Na cia tikrai kazkas idmaus, butu smagu isgirsti Eco Asių nuomone apie tai:)
Atsakyti
pažiūrėjus šitame puslapyje sukeltas nuotraukas iš kremų gamybos vakarėlio kyla klausimas, iš kur tie aliejai ir kokia jų kokybė? Pavadinimai surašyti ranka, nenurodyti tiekėjai ir nepateikta jokios informacijos apie aliejų ekologiškumą. O kai nėra sertifikatų, tai manyti, jog tai yra ekologiškos priemonės, yra mažų mažiausiai neatsakinga.

nes ekologija yra ne tik tai, ar kremas ar šampūnas patiko draugei, kaimynei, forumo narei, bet ar jo ingredientai bei gamyba yra sertifikuoti tam įgaliotų institucijų wink.gif
Atsakyti
gal galite parekomenduoti koki tepama dezodoranta pirkti vyrui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Floe @ 2009 10 24, 23:42)
Esu sioje temoje naujokas  ax.gif
Idomu butu suzinoti, ar naudojote

Ne nenaudoju, yra ir patikimesnių vietų įsigyt produkcijos smile.gif
Atsakyti
Nu kažkaip ta gamyba ne labai patikimai atrodo, nors šiaip rašo, kad iš sertifikuotų medžiagų gamina g.gif .
Man tai kažkaip nepatikimai atrodo firmos, kurios kontaktuos nurodo tik pašta: http://www.bio-kosme...kontaktai-7/lt/, neaišku, kas tie mes...
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2009 10 22, 14:11)
Įdedu ir čia, gal kam bus įdomu pažiūrėt 4u.gif
Reportažas apie Kvapų Namus rolleyes.gif


aciu, man labai patiko bigsmile.gif
jau gal dvejus metus skaitau tai apie laime, tai apie KN biggrin.gif pagaliau teko pamatyt abu.
pritrenkiancio ispudzio nepadre (tiesiog turbut per daug tikejaus). uztai klientes man patiko biggrin.gif - idomiau risliau ir aiskiau pakalbejo uz pardaveja.
Atsakyti
Merginos, kokį perkate nebrangų(iki 10lt) ekologišką skystą muilą rankoms plauti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 02, 19:45)
Merginos, kokį perkate nebrangų(iki 10lt) ekologišką skystą muilą rankoms plauti? rolleyes.gif


As tokio pigaus nesu macius
Atsakyti
Sveikutės, norėčiau paklausti, koks muilas yra nešarminis? 4u.gif
Atsakyti