Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(astuškinas @ 2009 10 17, 10:55)
na va, kokia aš neišmanėlė  doh.gif  būčiau ir ieškojus tokio ir vis apsikvailinus  blush2.gif  radau vieną, bet su mineral oil, o jis kiek žinau kenksmingas, ar vėl klystu?  doh.gif
o gal galėtumėte parekomenduoti kokią nors priemonę nuo plaukų slinkimo?


sitas yra blogietis.
rozmarinu EA, kuri gali naudot darydama aliejines kaukes arba lasindama i sampuna.
Atsakyti
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2009 10 14, 08:39)
Nu gal čia tik aš tokia durna, bet šiais laikais manau jau niekuo negalima pasitiketi.


Aš iš kunigundos pirkčiau rolleyes.gif Kunigunda labai gerai minima natūralios kosmetikos temoje ir nemanau, kad jai kiltų ranka pirkti rafinuotus ar mineralinius aliejus, gaminti priemones ir dar pardavinėt kaip savo produkciją. Dėl kelių litų gero vardo gadintis neverta
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 10 18, 13:34)
Kunigunda labai gerai minima natūralios kosmetikos temoje ir nemanau, kad jai kiltų ranka pirkti rafinuotus ar mineralinius aliejus, gaminti priemones ir dar pardavinėt kaip savo produkciją.


tai kad jos principai ir įsitikinimai yra kitokie biggrin.gif Esu tikra, kad tikrai nepirktų tokių aliejų ir kitiems jų neduotų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 19, 10:26)
tai kad jos principai ir įsitikinimai yra kitokie  biggrin.gif Esu tikra, kad tikrai nepirktų tokių aliejų ir kitiems jų neduotų wink.gif


o ar aš kitaip sakiau? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Versmė: 19 spalio 2009 - 17:05
tai ir palaikiau tavo nuomonę biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 20, 09:57)
tai ir palaikiau tavo nuomonę biggrin.gif  drinks_cheers.gif


biggrin.gif tada jau internetinis nesusišnekėjimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2009 10 17, 10:55)
na va, kokia aš neišmanėlė  doh.gif  būčiau ir ieškojus tokio ir vis apsikvailinus  blush2.gif  radau vieną, bet su mineral oil, o jis kiek žinau kenksmingas, ar vėl klystu?  doh.gif
o gal galėtumėte parekomenduoti kokią nors priemonę nuo plaukų slinkimo?


Reikia ieškoti vidinių organizmo problemų.
Nuo seno žinomas receptas- svogūnų sulčių kaukė, bet kvapas lieka ir po plovimo... sad.gif
Atsakyti
Gal kas žinote šio šampūno sudėtį ?
http://www.sveikipro...d...30&id=19891
Man kaip tik baigiasi šampūnas, reikėtų kažko naujo paieškot. Kai pirkau iš jų dantų pastą, tai apsižioplinau, nepasižiūrėjau sudėties, namie valausi dantis, kad užputojo ji man, kaip arklys apsiputojus buvau lotuliukas.gif Tik tada paskaičiau, kad trečiu ar ketvirtu numeriu LSL įrašytas. Tai daugiau tokių klaidų nebenoriu daryt. Jei kas turit ar pamenat parašykit ar jis neturi visokių SLS, nes man vien tik dėl to važiuot, kad pamatyčiau, nelabai apsimoka.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2009 10 17, 10:55)
o gal galėtumėte parekomenduoti kokią nors priemonę nuo plaukų slinkimo?

Galima skalauti dilgėlių, ramunėlių nuovirais/arbatomis, daugiau receptų yra čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gira @ 2009 10 22, 09:19)
Jei kas turit ar pamenat parašykit ar jis neturi visokių SLS, nes man vien tik dėl to važiuot, kad pamatyčiau, nelabai apsimoka.


parašyk Sveikiems produktams el.laišką wink.gif

straipsnis apie kosmetiką Kvapų namų tinklalapyje smile.gif
Atsakyti
Įdedu ir čia, gal kam bus įdomu pažiūrėt 4u.gif
Reportažas apie Kvapų Namus rolleyes.gif

Ir dar kas nematėt 4u.gif
Pažiūrėkit apie moterį, pradėjusią gyventi ekologiškai rolleyes.gif tik aliejai jos prasti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2009 10 22, 16:11)
Įdedu ir čia, gal kam bus įdomu pažiūrėt 4u.gif
Reportažas apie Kvapų Namus rolleyes.gif

Ir dar kas nematėt 4u.gif
Pažiūrėkit apie moterį, pradėjusią gyventi ekologiškai  rolleyes.gif tik aliejai jos prasti unsure.gif

Labai idomu 4u.gif Apie ta moteri tai prabegom skaiciau pas naturalistes temoj, taip isgyre kad kookia grazi moteris, kokia grazi! Pamaciau pagaliau, o tai rupejo labai biggrin.gif
Atsakyti