Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(ragana @ 2009 10 07, 22:49)
nu velnias, ta kur as pirkau buvo zalia, ne melyna, del uzraso BIO nesu tikra, bet tikrai nebuvo nei PEG'u, nei SLS, nei parabenu... Kartu su sese buvom, kai pirkau, abi ziurejom ir dar kalbejom apie tai, kad ant visu uzrasai tipo naturalios, o realiai tik viena normali, o kitose s... prideta.
Kadangi mano vaikas truputi apsirgo, tai neturejau laiko nei siandien, nei ryt neturesiu iseiti i paieskas sad.gif  Aisku, geriausia butu nueiti i ta pacia parduotuve, bet bijau, kad artimiausiu metu i kita Lietuvos krasta nevaziuosiu  unsure.gif

Manau net neverta eiti į tas paieškas, tikėtiniausia, kad buvai nusipirkusi senąją L'angelica, o tik mažuosiuose miesteliuose jų ir gali būti užsilikę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioklė @ 2009 10 11, 16:49)

Nu tokie naturalus namie gaminti kremukai nemanau kad saugu pirkti. Tai tas pats kas ir namie gaminti vaistai....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 17 spalio 2009 - 11:32
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2009 10 11, 18:18)
Nu tokie naturalus namie gaminti kremukai nemanau kad saugu pirkti. Tai tas pats kas ir namie gaminti vaistai....

blink.gif
as ir pati gaminuosi kremus, ir artimiesiems gaminu - nu kol kas visi su oda esam ir net labai patenkinti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 10 11, 22:04)
blink.gif
as ir pati gaminuosi kremus, ir artimiesiems gaminu - nu kol kas visi su oda esam ir net labai patenkinti  unsure.gif

Tikriausiai tureta omenyje, kad is nepazistamo nelabai noretusi pirkti. Tiesa pasakius ir man paciai nelabai gal ... Bet vat jei jus, kunigunda, parasytumet, kad galima isigyti pas jus, manau pirktu visos! biggrin.gif Tai cia tikriausiai tik todel...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 12 spalio 2009 - 09:45
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 12, 10:44)
Tikriausiai tureta omenyje, kad is nepazistamo nelabai noretusi pirkti. Tiesa pasakius ir man paciai nelabai gal ... Bet vat jei jus, kunigunda, parasytumet, kad galima isigyti pas jus, manau pirktu visos!  biggrin.gif  Tai cia tikriausiai tik todel...

Taip butent iš nepažistamu....Aš irgi pati gaminuosi kartais....tai žinau ir ka pasigaminu. O iš nepažistamu niekada nepirkčiau.
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 12, 09:44)
Tikriausiai tureta omenyje, kad is nepazistamo nelabai noretusi pirkti. Tiesa pasakius ir man paciai nelabai gal ... Bet vat jei jus, kunigunda, parasytumet, kad galima isigyti pas jus, manau pirktu visos!  biggrin.gif  Tai cia tikriausiai tik todel...

g.gif nu tai gal reiks keisti profesija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 10 12, 18:03)
g.gif  nu tai gal reiks keisti profesija  biggrin.gif

Nu gal čia tik aš tokia durna, bet šiais laikais manau jau niekuo negalima pasitiketi.
Atsakyti
natūrali kosmetika; kur baigiasi ideologija ir prasideda rinkodara
4u.gif
Gal daugiau kam bus įdomu, rašoma apie natūralią, ekologišką kosmetiką, minimi ir lietuviai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2009 10 14, 08:39)
Nu gal čia tik aš tokia durna, bet šiais laikais manau jau niekuo negalima pasitiketi.


kadangi as pati nelinkusi apgaudineti zmoniu, tai ir pasitikejimo pas mane dar yra like mirksiukas.gif
As svarstykles, tad man teisingumas, saziningumas yra labai svarbus dalykai ir as tuo vadovaujuos kasdien, net jei kas mane ir apgauna, as nueinu ir issiaiskinu, bet del to nenurasau visu zmoniu schmoll.gif
Sakyciau, kad viska lemia zmogaus poziuris -jei jam svarbus tik pinigai, o ne pati ideja -tai toks zmogus nelabai ir skrupulu tures, ir bet ka iskis
Atsakyti
labas rytas 4u.gif gal kas Kaune pastebėjote natūralaus be priedų varnalėšų aliejaus? niekur nerandu, be priemaišų verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astuškinas: 15 spalio 2009 - 10:03
QUOTE(astuškinas @ 2009 10 15, 11:02)
labas rytas  4u.gif  gal kas Kaune pastebėjote natūralaus be priedų varnalėšų aliejaus? niekur nerandu, be priemaišų  verysad.gif

Grynai tokio kaip varnalėšų aliejaus iš viso nėra, jis daromas kokio nors kito aliejaus pagrindu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 15, 11:16)
Grynai tokio kaip varnalėšų aliejaus iš viso nėra, jis daromas kokio nors kito aliejaus pagrindu 4u.gif


na va, kokia aš neišmanėlė doh.gif būčiau ir ieškojus tokio ir vis apsikvailinus blush2.gif radau vieną, bet su mineral oil, o jis kiek žinau kenksmingas, ar vėl klystu? doh.gif
o gal galėtumėte parekomenduoti kokią nors priemonę nuo plaukų slinkimo?
Atsakyti