Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

Diva:), vienoje temoje radau atsiliepimą apie Goild kokosų aliejų - kad jis be kvapo blink.gif Šiaip tik rafinuotas kokosų aliejus yra bekvapis..
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 06, 14:02)
Diva:), vienoje temoje radau atsiliepimą apie Goild kokosų aliejų - kad jis be kvapo  blink.gif Šiaip tik rafinuotas kokosų aliejus yra bekvapis..

Butent kokosu aliejus pas juos kaip supratau yra rafinuotas

"Kokosų aliejus

Šalto spaudimo rafinuotas natūralus kokosų aliejus. 150 ml medicininio plastiko pakuotė.

Atkuria odos pusiausvyrą bei apsauginį sluoksnį. Minkština, drėkina ir ramina. Gydo suskirdusią odą.

Plaukams suteiki purumo ir minkštumo. Maitina galvos odą, naikina pleiskanas, saugo nuo ju atsiradimo.

Tinka visų tipų odai. Lengvai įsigeria."

O kiti nerafinuoti raso.Nelabai ir gilinausi, tik siaip pasiziurejau. Kol kas turiu is Sveiku produktu ir man uzteks dar ilgam ..




Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 06, 12:37)
Čia radai geros sudėties, kur pakuotės kamputyje užrašas Bio? Gal gali tiksliau patašyti kuri ten rūšis kai galėsi, aš droge irgi gal keturias rūšis nagrinėjau, bet berods visose blogybių buvo mastau.gif


nu nepamenu kas ten kamputyje uzrasyta buvo doh.gif o nei dezutes, nei pastos nebeturiu... nu bet nueisiu i koki prekybos centra rytoj ir bandysiu rasti, o tai paciai idomu pasidare unsure.gif o gal as ten seno pavyzdzio likuti buvau radus, bet atrodo, kad dezute buvo ne tokia g.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 10 06, 14:23)
nu nepamenu kas ten kamputyje uzrasyta buvo  doh.gif  o nei dezutes, nei pastos nebeturiu... nu bet nueisiu i koki prekybos centra rytoj ir bandysiu rasti, o tai paciai idomu pasidare  unsure.gif o gal as ten seno pavyzdzio likuti buvau radus, bet atrodo, kad dezute buvo ne tokia  g.gif

lotuliukas.gif dar viena ! Vat ir as neturejau dezutes, o ant tuteles sudeties neraso- tai vat aklaviete biggrin.gif .Eisiu ir as siandien i PC, na specialiai paziuresiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 06 spalio 2009 - 13:26
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 06, 13:21)
Butent kokosu aliejus pas juos kaip supratau yra rafinuotas


natūralistėms užsakymą iš UK organizavo Trolėmolė, tai 500 gr. sertifikuoto kokosų aliejaus išėjo vos virš 20 litų. Gaila, kad neprisijungei..

QUOTE(ragana @ 2009 10 06, 13:23)
nueisiu i koki prekybos centra rytoj ir bandysiu rasti, o tai paciai idomu pasidare  unsure.gif



QUOTE(Diva:) @ 2009 10 06, 13:25)
Eisiu ir as siandien i PC, na specialiai paziuresiu biggrin.gif


merginos, įdomūs bus jūsų tyrinėjimų rezultatai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 06, 16:44)
natūralistėms užsakymą iš UK organizavo Trolėmolė, tai 500 gr. sertifikuoto kokosų aliejaus išėjo vos virš 20 litų. Gaila, kad neprisijungei..
merginos, įdomūs bus jūsų tyrinėjimų rezultatai  4u.gif

Tikrai kad gaila....
O del tu rezultatu tai jau Sauluze parase - ji cia neseniausiai pirkusi.Eisiu narsyt lentynu biggrin.gif - visas rusis, jei neisves apsauga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 06, 15:52)
Eisiu narsyt lentynu  biggrin.gif - visas rusis, jei neisves apsauga  lotuliukas.gif


matyt, kad teks tik savo akimis pasikliauti, nes jei išsitrauksi mobilųjį sudėties užfiksavimui, tai tikrai gali išsivežti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 10 06, 08:30)
O as radau, kad viena rusis sios pastos (ju yra gal keturios) yra geros sudeties. Kaip ir buvo pries pakeiciant pakuote wink.gif

as gyvenu vilniuje, apziurejus tu pastu tiek ir tiek, bet be parabenu nei man, nei sesei neteko uztikti daugiau. Jei tau pavyko -tai valio
Atsakyti
Eksperimentas buvo neidomus... Labai greitas ir be jokiu intrigu lotuliukas.gif - buvo trys rusys pastos ir visu sudetis vienoda, o vienos dar + keliais parabenais daugiau.Sudeti Sauluze parase, as tik akim permeciau- radau viska, ko reikia biggrin.gif ..
Tai bet vistiek intriga islieka- o gal yra 4 rusis- ta geroji, su geraja sudetimi , kurios tiesiog vakar nebuvo doh.gif lotuliukas.gif .Ne, nu viskas- mano eksperimentas sitoje vietoje baigtas.
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 07, 09:14)
buvo trys rusys pastos ir visu sudetis vienoda, o vienos dar + keliais parabenais daugiau.


aišku 4u.gif Dar ir aš užmesiu akį į tas pastas, kai turėsiu daugiau laiko smile.gif Bet irgi nesitikiu nieko gero rasti ...
Atsakyti
šiandien apžiūrėjau pastas, jų iš viso keturios: trys gana vienodo žalio apiforminimo, su užrašu Bio, o viena mėlyna su arbatmedžiu (užrašas Australia). Visose yra SLS, PEG'ų ir parabenų, žodžiu, nieko gero doh.gif Nors ant tų žalių sudėties yra prirašyta žvaigždučių, kad natūralios medžiagos irgi dėtos, bet ten sintetika iš tikro.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 07, 18:35)
šiandien apžiūrėjau pastas, jų iš viso keturios: trys gana vienodo žalio apiforminimo, su užrašu Bio, o viena mėlyna su arbatmedžiu (užrašas Australia). Visose yra SLS, PEG'ų ir parabenų, žodžiu, nieko gero  doh.gif Nors ant tų žalių sudėties yra prirašyta žvaigždučių, kad natūralios medžiagos irgi dėtos, bet ten sintetika iš tikro.


nu velnias, ta kur as pirkau buvo zalia, ne melyna, del uzraso BIO nesu tikra, bet tikrai nebuvo nei PEG'u, nei SLS, nei parabenu... Kartu su sese buvom, kai pirkau, abi ziurejom ir dar kalbejom apie tai, kad ant visu uzrasai tipo naturalios, o realiai tik viena normali, o kitose s... prideta.
Kadangi mano vaikas truputi apsirgo, tai neturejau laiko nei siandien, nei ryt neturesiu iseiti i paieskas sad.gif Aisku, geriausia butu nueiti i ta pacia parduotuve, bet bijau, kad artimiausiu metu i kita Lietuvos krasta nevaziuosiu unsure.gif
Atsakyti