Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

Sveikutes mirksiukas.gif
Vakar tik isigijau kuno pieneli su dedesvomis tai dar nieko negaliu apie ji ka ir pokomentuoti ax.gif

Pries geras dvi savites gavau weledos veltui kremuko ,kaip megineli visa 30ml thumbup.gif Skirtas sausai odai tiek veido ,rankom,alkunem issausejusioms.Likau labai patenkinta,isnyko nuo kaktos spuogelai mazi,veido oda atsigavo,tiesiog prisiotino,skanus kavpas toks citrinzoles svelnumo,oda igavo atspalvi nuo sio kremuko, kaip kokio lengvo svelnaus idegio bigsmile.gif
Rankom gal pergaila toki gera kremuka naudoti butu blush2.gif veidui jau atrdau sau ziemos metu tik sita naudosiu ,sati toki smile.gif
user posted image



QUOTE(violence @ 2009 10 02, 12:07)
o vat weleda druskos pasta mum labai net patiko smile.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif weledos man ir thumbup.gif ikita net nekeisciau schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2009 10 02, 22:55)
Taip galit sakyt, oi ir vėl OT, tai neekologiška, tai apie ką mes čia... Aš manau, kad tai naudinga info ir perskaičius kaip va man daeina, kad ši pasta blogis... Ne viena ir ne dvi ją naudojo ir galvojo, kad ji gera mirksiukas.gif


aš suprantu, kad visko įsiminti neįmanoma, na bet ekologiškos kosmetikos gerbėjos, neabejojau, pažįsta bent jau SLS (Sodium Lauryl Sulfate), mineralinį aliejų, parafiną, parabenus doh.gif To pilnai užtenka, kad prekybos centre nenusipirktum to, ko nenori savo namuose matyti smile.gif

jeigu kas neaišku, dėkite sudėtis čia, bandysim žiūrėti smile.gif
Atsakyti
paprasciau tuomet ne sudeti skaityti, o ieskoti sertifikatu ax.gif
Atsakyti
4u.gif Renkame užsakymą iš www.violey.com
Siųskite savo norus kryyste el. paštu kryyste@gmail.com arba į až iki penktadienio 17 val. Vilnietės.
Kaunietės kreipkitės į Violence až arba i.vuosaityte@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 10 02, 17:01)
naujose pastose pilna sulfatu ir visa puokste parabenu, kuriu tiesiog neimano nepastebeti, todel jos ir nebeperkame, ar sie argumentai uztektini, ar reiktu dar ir konkreciau parabenus ivardinti  g.gif


O as radau, kad viena rusis sios pastos (ju yra gal keturios) yra geros sudeties. Kaip ir buvo pries pakeiciant pakuote wink.gif
Atsakyti
o as lieku istikima Plante System 4u.gif isbandziau - nerealiai patiko thumbup.gif
jei dar butu galima isigyti kur nors kitur, o ne tik eurovaistineje, butu vsiai liuks, nes man pas juos nelabai patinka... reikes pasieiskoti kitu tasku - jei matet kur kitur, parasykit i az mirksiukas.gif busiu dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 10 06, 09:30)
O as radau, kad viena rusis sios pastos (ju yra gal keturios) yra geros sudeties. Kaip ir buvo pries pakeiciant pakuote wink.gif

Na, cia tikriausiai as labiausiai nusikaltus del tos pastos likau ir aplamai net nezinau kas yras SLS ,parabenai ir t.t. lotuliukas.gif . Jei atvirai- as ja pirkdavau ir anksciau, tikrai esu ziurejusi sudeti ir ne karta- nu nebuvo ji tokia, o gal tiesiog anksciau neprivaloma buvo pilna sudeti rasyti- kai patapo privaloma butinai pilna ir pamatem, kas joje buvo visa laika g.gif - nu cia tik siaip, pamastymas toks ... O dabar jau simtas metu neziuriu sudeties jos, todel ir idomu buvo -kas cia atsitiko. Kad ta pati preke po kiek laiko gali patapti kitokios sudeties- ne i galva nebutu sove! Tai dar karta patvirtina- ziureti i sudeti! Visada ir visur!
Nuo zioplumo ,aisku, vaistu nera- "sama vinovataja" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 06 spalio 2009 - 09:26
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 06, 09:22)
Na, cia tikriausiai as labiausiai nusikaltus del tos pastos likau ir aplamai  net nezinau kas yras SLS ,parabenai ir t.t.  lotuliukas.gif . Jei atvirai- as ja pirkdavau ir anksciau, tikrai esu ziurejusi sudeti ir ne karta- nu nebuvo ji tokia, o gal tiesiog anksciau neprivaloma buvo pilna sudeti  rasyti- kai patapo privaloma butinai pilna ir pamatem, kas joje buvo visa laika  g.gif - nu cia tik siaip, pamastymas toks ... O dabar jau simtas metu neziuriu sudeties jos, todel ir idomu buvo -kas cia atsitiko. Kad ta pati preke po kiek laiko gali patapti kitokios sudeties- ne i galva nebutu sove!  Tai dar karta patvirtina- ziureti i sudeti! Visada ir visur!
Nuo zioplumo ,aisku, vaistu nera- "sama vinovataja"  biggrin.gif

doh.gif parasiau ir viskas dingo gun_bandana.gif
Zodziu... vasara mazame Lietuvos miestelyje netiketai prireike man dantu pastos. Neturedama jokiu vilciu rasti ka nors gero, stoviu "Iki" parduotuveje ir skaitau is eiles visu ten esanciu dantu pastu sudetis smile.gif Perskaiciau ir "L'angelica" vienos rusies, po to kitos, trecios... Padetis darosi vis baisesne... Ziuriu - dar vienos rusies "L'angelica" (jei gerai pamenu, tai dezute truputi siauresne, bet negarantuoju). Paskaitau ir... olialia biggrin.gif jokiu parabenu bigsmile.gif Taip kad paieskokit, gal ir Jums pavyks wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragana: 06 spalio 2009 - 10:10
Ar kas bandet is cia produktus? www.naturalusgrozis.lt ?
Man patiko - aprasyta labai panasiu SM kalbu apie sudetis stiliumi biggrin.gif - gal cia kurios nors is jusu? bigsmile.gif
Noriu tu alieju!!
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 06, 10:08)
Ar kas bandet is cia produktus? www.naturalusgrozis.lt ?
Man patiko - aprasyta labai panasiu SM kalbu apie sudetis stiliumi  biggrin.gif - gal cia kurios nors is jusu?  bigsmile.gif 
Noriu tu alieju!!


Paziurejau ir sukele itarima biggrin.gif Noreciau, kad man kas nors paaiskintu kaip is alieju, vandens ir EA galima pagaminti muila g.gif
O alieju nusipirkti Lt nera sudetinga wink.gif Ir tikrai geros kokybes... Nematau sitam puslapyje nieko, ko taip noreti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 10 06, 12:09)
Paziurejau ir sukele itarima  biggrin.gif Noreciau, kad man kas nors paaiskintu kaip is alieju, vandens ir EA galima pagaminti muila  g.gif
O alieju nusipirkti Lt nera sudetinga wink.gif Ir tikrai geros kokybes... Nematau sitam puslapyje nieko, ko taip noreti  biggrin.gif

lotuliukas.gif yra tu alieju visur , zinoma!
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 10 06, 09:30)
O as radau, kad viena rusis sios pastos (ju yra gal keturios) yra geros sudeties. Kaip ir buvo pries pakeiciant pakuote wink.gif

Čia radai geros sudėties, kur pakuotės kamputyje užrašas Bio? Gal gali tiksliau patašyti kuri ten rūšis kai galėsi, aš droge irgi gal keturias rūšis nagrinėjau, bet berods visose blogybių buvo mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 06 spalio 2009 - 12:38