Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

Manau visi cia supranta kokia tema ir apie ka kalbama- o jei koks ir atsirado, kuris kazko neskiria ar painioja- karuna nenukrenta paaiskinti. O del OT, tai taip- beda viso SM, taciau juk bendrauja zmones, kartais kazkas is kalbos tiesiog iseina , daznai ir visai i pievas. Gerai zinoma, kad yra kas pagrumoja, o tai "bardakai" butu visur biggrin.gif !
Man asmeniskai, Katuti, ta tema, kuria siulai yra labai superine, pasiskaitau as ja, bet speti ten su jos tempais tai ne kiekvienas galetu.Labai jau ten tempas greitas.
Cia ramiau ir kalbam mes cia apie eko.Kai suklystam-taisom klaidas biggrin.gif
Atsakyti
Norėjau dar prirašyti apie visokius offtopicus ir nepasitenkinimus, bet užstrigo kažkas ir negalėjau įkelt biggrin.gif

Bet kol rašiau, jūs tą patį pasakėt smile.gif Kaip tik norėjau sakyt, kad nėra taisyklių, kur apie ką galima kalbėti, nes iš pažiūros panašios šios temutės rolleyes.gif

O klausti, kol dar neįsigilinai į visas tas formules (tam tikrai reikės laiko), bet nori žinoti, ar gerai daiktą vartoji, juk tikrai nieko tokio, ane? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Diva:), sutinku wink.gif

čia įdedu vieną duomenų bazę - labai nebloga

ir atkeliu iš Natūralios kosmetikos gamintojų pagrindinių negeriečių sąrašą:

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:
* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)
Atsakyti
O, ačiū už bazę smile.gif

Tą trumpąjį sąrašiuką tuoj išmoksiu mintinai, na bet šimtus tų pavadinimų įsimint ir kiekvieno jo ieškot pagal sudėti, tai doh.gif bet ilgainiui, jaučiu, išsivysto įgūdis, tik užmetus akį į sudėti pamatyt blogybes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2009 10 02, 12:25)
nėra taisyklių, kur apie ką galima kalbėti, nes iš pažiūros panašios šios temutės rolleyes.gif

O klausti, kol dar neįsigilinai į visas tas formules (tam tikrai reikės laiko), bet nori žinoti, ar gerai daiktą vartoji, juk tikrai nieko tokio, ane? mirksiukas.gif 4u.gif


taisyklės kaip tik yra, o kad iš pažiūros panašios, tai vadinasi, dar iki galo neišsiaiškinai, apie ką jos wink.gif Tai, kas natūralu, yra platesnė sąvoka, o ekologiškiems gaminiams keliami aukštesni reikalavimai, jie turi turėti sertifikatus, kurie pagrindžia, kad tam tikras kiekis sudedamųjų dalių yra užaugintas "švariai" ir t.t. Tai, kas yra ekologiška, savaime yra ir natūralu, o tai, kas natūralu, nebūtinai yra ekologiška.

nieko tokio, tau pagalbai įdėjau ir nuorodą, ir sąrašą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 02, 12:04)

šį mėnesį darysim jungtinį užsakymą iš www.violey.com per kryystę (jokių tarpininkavimo mokesčių ir pan. )  Iš čia siūlyčiau Lavera dantų pastas. Jos tikrai įprasto skonio ir kainuoja po porą eurų. Bene pati pigiausia geros sudėties pasta, kokią teko matyti smile.gif


Esu pirkus dar Logodent iš ten pat, taip pat labai nebloga pasta ir kaina gera, Fitne Sole Zahngel (druskos pasta) šlykšti, niekam namuose nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 02, 13:37)
taisyklės kaip tik yra, o kad iš pažiūros panašios, tai vadinasi, dar iki galo neišsiaiškinai, apie ką jos wink.gif Tai, kas natūralu, yra platesnė sąvoka, o ekologiškiems gaminiams keliami aukštesni reikalavimai, jie turi turėti sertifikatus, kurie pagrindžia, kad tam tikras kiekis sudedamųjų dalių yra užaugintas "švariai" ir t.t. Tai, kas yra ekologiška, savaime yra ir natūralu, o tai, kas natūralu, nebūtinai yra ekologiška.


Em, nu tiek suprantu iš, tsakant, bendro išsilavinimo biggrin.gif Bet jo neužtenka suprasti esminio skirtumo tarp temų, nors abi skaičiau unsure.gif Juk priemones kažkas ir pagaminti turi g.gif Na whatever, nes visiškas offtopicas.

QUOTE(katutis @ 2009 10 02, 13:37)
nieko tokio, tau pagalbai įdėjau ir nuorodą, ir sąrašą wink.gif


Dar kartą ačiū 4u.gif

Papildyta:
Tik dabar dar kartą perskaičiau temų pavadinimus ir supratau, kodėl čia ta paskaitėlė apie natūralumą ir ekologiją atsidūrė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justesea: 02 spalio 2009 - 12:59
QUOTE(Jolete @ 2009 10 02, 12:42)
Esu pirkus dar Logodent iš ten pat, taip pat labai nebloga pasta ir kaina gera, Fitne Sole Zahngel (druskos pasta) šlykšti, niekam namuose nepatiko  schmoll.gif

kadangi tu šitą ėmei ir aš ją ėmiau hihihi.gif tai žinok mano vyrs irgi į ją nelabai kaip, man tai naftalinas visiškas biggrin.gif sunaudosim, bet tikrai nekartosim biggrin.gif
o vat weleda druskos pasta mum labai net patiko smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 10 02, 14:07)
kadangi tu šitą ėmei ir aš ją ėmiau  hihihi.gif  tai žinok mano vyrs irgi į ją nelabai kaip, man tai naftalinas visiškas biggrin.gif sunaudosim, bet tikrai nekartosim biggrin.gif
o vat weleda druskos pasta mum labai net patiko smile.gif  4u.gif


Tai va ir mes Weleda buvom pamėgę, o šita visiška priešingybė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 02, 11:17)
Ir atsiprasau, kad JUS jos jau neperkat, tai man kazkaip nieko neirodo  wink.gif , norejau suzinoti kodel.

naujose pastose pilna sulfatu ir visa puokste parabenu, kuriu tiesiog neimano nepastebeti, todel jos ir nebeperkame, ar sie argumentai uztektini, ar reiktu dar ir konkreciau parabenus ivardinti g.gif
Atsakyti
Ir aš norėjau pasidalinti savo atradimu apie natūralią kosmetiką. Atradau ir išbandžiau tokių merginų gaminamą rankų darbo kosmetiką. Jos gamina iš natūralių aliejų, kurių daugelis turi sertifikatus. Tai nežinau, ar juos vadinti ekologiskais, bet man tai tie kremukai super thumbup.gif Aš bandžiau levandų kremą ir šaltalankių eliksyrą smile.gif O dabar mačiau juos jau internete www.bio-kosmetika.lt
Atsakyti
Jomajo doh.gif dar šiandien prigriebiau aš ją doh.gif
Aqua
glycerin
hydrated silica
sorbitol
tetraporassium pyrophosphate
PEG-32
sodium lauryl sulfate
cellulose gum
mentha piperita oil
salvia officinalis extract*
mentha piperita extract*
thymus vulgaris extract*
rosmarinus officinalis extract*
juniperus communis extract*
anethole
menthol
sodium monofluorophosphate
titanium dioxide
sodium saccarin
phenoxyethanol
imidazolidinyl urea
methylparaben
ethylparaben

eugenol
CL 19140
CL42051

Gal ir daugiau bogių yra, bet paraudoninau pagal pateiktus sarašėlius... daugiau nzn... teks sunaudot, kur dingsiu unsure.gif bet jau tikrai ji paskutinė...
Bet kaip gerai kad jūs esat wub.gif naudočiau ir naudočiau unsure.gif galvočiau gėris,, kaina,, kokybė cool.gif
Taip galit sakyt, oi ir vėl OT, tai neekologiška, tai apie ką mes čia... Aš manau, kad tai naudinga info ir perskaičius kaip va man daeina, kad ši pasta blogis... Ne viena ir ne dvi ją naudojo ir galvojo, kad ji gera mirksiukas.gif
Atsakyti