Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(Justesea @ 2009 10 02, 09:52)
Beje, jau kurį laiką naudoju Arm & Hammer dantų pastą, kurios sudėtis tokia: Sodium Bicarbonate (Baking Soda), Water, Glycerin, Sodium Saccharin, PEG 8, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Flavor, Cellulose Gum, Sodium Lauryl Sulfate.

Man atrodo, kad čia nieko blogo nėra rolleyes.gif


viskas, ką pajuodinau, yra arba blogai, arba labai labai abejotina smile.gif

QUOTE(Justesea @ 2009 10 02, 10:31)
O šiaip, yra paprastose parduotuvėse gerų pastų? Gal, pvz., L'angelica laboratorijos?


gamino jie anksčiau natūralią ir nebrangią, dabar L'Angelica jos jau nebegamina ir nors rašo, kad pasta natūrali, tai yra visiška nesąmonė....
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 02, 11:44)
As naudoju L'angelica dandu pasta- man kainos ir kokybes santykis labai patinka, o del sudeties jos- jau neatsimenu- reikes paziureti, ar ten nera ko labai baisaus, nes ji tikrai ne eko.


Aš ją perku pakaitom su arm & hammer – man patinka, kad jos žolelių skonis skanus, o va kai kurių ekologiškų, teko girdėti, toks hmm neįprastas hihihi.gif

Būčiau dėkinga, jei pažiūrėtum, nes aš neturiu tokios šiuo metu 4u.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 02, 11:44)
As naudoju L'angelica dandu pasta- man kainos ir kokybes santykis labai patinka, o del sudeties jos- jau neatsimenu- reikes paziureti, ar ten nera ko labai baisaus, nes ji tikrai ne eko.


Hmm, na gali būti. O kokią iš ekologiškų rekomenduotumėt, kad nebūtų baisai brangi ir keisto skonio? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justesea: 02 spalio 2009 - 10:54
QUOTE(katutis @ 2009 10 02, 11:51)
viskas, ką pajuodinau, yra arba blogai, arba labai labai abejotina smile.gif
gamino jie anksčiau natūralią ir nebrangią, dabar L'Angelica jos jau nebegamina ir nors rašo, kad pasta natūrali, tai yra visiška nesąmonė....

Pagriskite,labai idomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2009 10 02, 10:52)
O kokią iš ekologiškų rekomenduotumėt, kad nebūtų baisai brangi ir keisto skonio? smile.gif


į mane prašom kreiptis "tu" wink.gif

Natūralios kosmetikos gamintojų temoje (Grožio ir kosmetikos subforumas, čia visai šalimais wink.gif ), šį mėnesį darysim jungtinį užsakymą iš www.violey.com per kryystę (jokių tarpininkavimo mokesčių ir pan. ) Iš čia siūlyčiau Lavera dantų pastas. Jos tikrai įprasto skonio ir kainuoja po porą eurų. Bene pati pigiausia geros sudėties pasta, kokią teko matyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 02, 11:01)
Pagriskite,labai idomu  4u.gif


nekonkretus klausimas, nesupratau, ką turėčiau pagrįsti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 02 spalio 2009 - 11:06
QUOTE(katutis @ 2009 10 02, 12:04)
nekonkretus klausimas, nesupratau, ką turėčiau pagrįsti?

Savo teigini"nors rašo, kad pasta natūrali, tai yra visiška nesąmonė...." .Kodel yra visiska nesamone? Nezinau kaip cia dar aiskiau paklausti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 02, 11:06)
Savo teigini"nors rašo, kad pasta natūrali, tai yra visiška nesąmonė...." .Kodel yra visiska nesamone? Nezinau kaip cia dar aiskiau paklausti  g.gif


aaa biggrin.gif Kadangi buvo pacituoti du mano teiginiai iš skirtingų operų, tai nežinojau, kuris domina wink.gif

todėl, kad mes irgi tas L'Angelica pasta pirkom išsijuosę dėl to paties kokybės ir kainos santykio. Ir sudėtis tikrai buvo liuks wink.gif Paskui jie pakeitė pakuotes ir paliko užrašą - ar Natural, ar Bio, tiksliai nepasakysiu, nes seniai mačiau. Esmė tikiuos aiški? Kad ta pasta turėtų būti natūrali, remiantis užrašu. Bet sudėtis jos jau prasta.

ir jau gana seniai viena forumietė nusipirko paskutines rastas geras L'Angelicos pastas Šiaurės miestelio Norfoje.

jei domina, kas sudėtyje blogai, tai arba pačiai reiktų pasistudijuoti, arba įkelti čia į temą. Faktas, kad mes tų pastų nebeperkam, bet kažkodėl būtent Ekologijos skyrelyje jos vėl išlindo kartu su klausimais, kuo sudėtis prasta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 02, 12:14)
aaa biggrin.gif Kadangi buvo pacituoti du mano teiginiai iš skirtingų operų, tai nežinojau, kuris domina wink.gif

todėl, kad mes irgi tas L'Angelica pasta pirkom išsijuosę dėl to paties kokybės ir kainos santykio. Ir sudėtis tikrai buvo liuks wink.gif Paskui jie pakeitė pakuotes ir paliko užrašą - ar Natural, ar Bio, tiksliai nepasakysiu, nes seniai mačiau. Esmė tikiuos aiški? Kad ta pasta turėtų būti natūrali, remiantis užrašu. Bet sudėtis jos jau prasta.

ir jau gana seniai viena forumietė nusipirko paskutines rastas geras L'Angelicos pastas Šiaurės miestelio Norfoje.

jei domina, kas sudėtyje blogai, tai arba pačiai reiktų pasistudijuoti, arba įkelti čia į temą. Faktas, kad mes tų pastų nebeperkam, bet kažkodėl būtent Ekologijos skyrelyje jos vėl išlindo kartu su klausimais, kuo sudėtis prasta wink.gif

Supratau 4u.gif
As galvojau, kad sudeti zinai ir kas ir kodel blogai, nes as neatsimenu jos sudeties. Zinoma, kad paziuresiu ir pastudijuosiu. Kai paskutini karta pirkau, man rodos nieko blogo neradau parasyta g.gif
Ir atsiprasau, kad JUS jos jau neperkat, tai man kazkaip nieko neirodo wink.gif , norejau suzinoti kodel.
O siaip tai labai gerai, kad priminei, jog galima gi parsisiusti. As jau irgi uzsakyma padavus, reikes dar pasta darasyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 02 spalio 2009 - 11:20
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 02, 11:17)
As galvojau, kad sudeti zinai ir kas ir kodel blogai, nes as neatsimenu jos sudeties. Zinoma, kad paziuresiu ir pastudijuosiu. Kai paskutini karta pirkau, man rodos nieko blogo neradau parasyta g.gif


nepamenu mintinai doh.gif Pažiūrėk ant dėžutės wink.gif Gal pati senokai pirkai tą pastą ir jos sudėtis tikrai gera? mirksiukas.gif

tiesa, dėl dantų pastų - dabar Nimfali yra 45 proc. nuolaida Ciel d'Azur dantų pastoms, tik nežinom, iki kada smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 02, 11:17)
Ir atsiprasau, kad JUS jos jau neperkat, tai man kazkaip nieko neirodo  wink.gif , norejau suzinoti kodel.


mes, tai ne aš, o Natūralios kosmetikos gamintojų temos dalyvės, kurios jau N kartų išstudijavo, ištyrė tą pastą. Kažkodėl moderatorės neperkėlė mūsų čia, todėl ir kalbam dabar apie tai, kas jau seniausiai aptarta - dviejose vietose wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 02, 12:22)
mes, tai ne aš, o Natūralios kosmetikos gamintojų temos dalyvės, kurios jau N kartų išstudijavo, ištyrė tą pastą. Kažkodėl moderatorės neperkėlė mūsų čia, todėl ir kalbam dabar apie tai, kas jau seniausiai aptarta - dviejose vietose wink.gif

Kaip ir visos temos SM, taip ir sios, nera privacios, vien senu temos dalyviu, kurios jau viska senai issiaiskine ir zino, ar ne? Tokiu klausymu iskyla ir iskils visada - tai yra naturalu. Zinau puikiai kaip tai erzina senbuvius, pati vienoje temoje esu senbuve ir man ten aisku viskas kaip 2x2 , tai mes pykstam ant tokiu, bet arba nuoroda nusiunciam- skaitykis , ziople smile.gif , arba paaiskinam is naujo 4u.gif
Atsakyti
manau, kad aiškiai viską pasakiau smile.gif

čia yra vienintelis kelias - įsiminti nepageidaujamus ingredientus ir skaityti etiketes, ieškoti sertifikatų. Jei ko nesupranti - ieškoti prieinamos informacijos per įv.paieškos sistemas, skirtingose duomenų bazėse. Čia besirenkančioms internetas yra prieinamas, todėl nematau prasmės dėti nuorodas, nes tų blogųjų medžiagų yra tikrai daug - vienur geriau jos aprašytos, o kitur apie jas net neužsiminta.

kol kiekviena neatliks savo namų darbų, tol ir rasis visokių panašių klausimų.

plius, ši tema yra skirta ekologiškoms kosmetikos priemonėms, o jūs kalbat apie tas, kurių sąsajos su ekologija nė pro kur nematau, tarkim, kaip apie tas dantų pastas, nes nei jos sertifikatų, nei kitokių patvirtinimų turi.

šiaip tai siūlyčiau keltis į mano minėtą temą - ten info greičiau vaikšto ir nėra apribota vien ekologijos kriterijumi wink.gif
Atsakyti
Oi, su ta pasta aistrų pakursčiau doh.gif rolleyes.gif

Na aš SM forumą "studijuoju" jau daug metų, bet vis tiek juk visko visur negali sužiūrėti ir, man atrodo, nieko čia tokio dar kartą paklausti apie kažką, ko nėra bent 10 psl. atgal apkalbėta toj pačioj temoj mirksiukas.gif
Atsakyti
taaaip, suteikei temai spalvų wink.gif

reiks pagalvoti apie tai, ką sudėti būsimos temos pirmame puslapyje, kad būtų aiškiau, kas yra ekologinė kosmetika ir apie ką čia kalbama smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 02 spalio 2009 - 12:14