Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(Diva:) @ 2009 09 23, 14:47)
O man dar toks klausymas iskilo- jus ta alieju tik tepat po duso ar pvz. galima su juo praustis ? Na kaip pvz. jei kas bande Loccitane migdolu aliejus prausimuisi...Bet tikriausiai nelabai  g.gif , ten bus kazko prideta,kad putotu...


Lokitane tai ten brudo pridėta.
Aš aliejų naudoju po dušo, kol oda dar drėgna. Ir man geriau drėkina, nei losjonai. Dabar esu nestuke.gif tai labai svarbu strijų išvengti ir t.t.
Atsakyti
Sveikucukes 4u.gif
Tai va perspejote mane del cocosu aliejuko,kad veiduko poras gali kimsti.Na ismeginau savaitike tepausi ,ir pastebejau kad poros uzsikimso verysad.gif nepaklausiau jusu blush2.gif bet kniedejo ismeginti tongue.gif dabar naudoju tik kunui po duso ir plaukuciams .Nesenai daraiau vyrui masaza viso kuno su tuom aliejuku wub.gif .Vyras beguledamas sako ,jaucuosi kai buciau negyvenamoje saloje ir aplinkui zydras vanduo,geriu kokosini kokteili ir daug daug kokosu aplinkui mane lotuliukas.gif
Masazams jis tikrai geras ,labai gerai slysta ,tirpsta,ir susigeria.Vyrui sakau jei taip patiko alijukas ,gali po skutimosi pasitepti veido oda ,vian kart pabandes tepasi pastvei po skutimosi.


QUOTE(Rasucci @ 2009 09 23, 09:04)
plauku plovimui naudoju faith in nature gaminius, ir esu jais patenkinta.
Si savaitgali pastebejau, kad mano plauku galai siaubingai paluzineje, tokie pasauseje, tai net issigandau, kai gryzau namo, sakiau viskas laikas generalinei kokosu kaukei. Tai as pasitirpdziau kokosu aliejaus, issitepiau ne tik plauku galiukus bet ir saknis, itryniau galva, imasazavau. Palaikiau 4 val mazdaug, ir isploviau. Plauku galai pagerejo kokia 80-90%. Buvo sunku surasti negraziai paluzinejusiu plaukuciu.  thumbup.gif Ir galvytes odai jauciasi kad geriau, nes paskutiniu metu po keliones buvo pleiskanu truputi atsirade. Myliu as sita alieju, nes palukams jis nepakeiciamas man.  4u.gif

As ir naudoju faith in natuure sampuna ir balzama ,baltiems plaukams .Man tinko plaukams gerai isplauna ir pamaitina smile.gif
Plaukasm cocosu aliejukas tikrai geras thumbup.gif ir nepakeicemas dalykas drinks_cheers.gif Kai tik isigyjau si aliejuka ,vis i savite 2 kartus dariausi kauke su juom ,ir labai gerai padejo.Mano plaukai labai sausi nuo dazymo,apie galiukus isvis patyliu doh.gif .O dabar dzauguosi rezultatu plaukucia pradejo zvilgeti ,atsigavo,ir nebetokie jau issauseja.

QUOTE(srauni_upe @ 2009 09 23, 09:08)
Hm čia iš sveikų produktų gal pirkai, ar iš kur kitur?

Ir įdomu ar tas kokosų aliejus galvos odą paminkština?

Ne ,pirkau uk naturaloje parduotuveleje. Tokio pacio isigyti galima per tapininkus kiek zinau ,meragiate suncia is uk ,jei sudomino buten sis cocosu aliejukas mirksiukas.gif
Jis ir paminkstina ir pamaitina ,cia as apie savo galvos oda smile.gif kike pastebejau.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Jau seniai vieną dieną susimąsčiau, kad kasdien ant veidelio, plaukų ir kūno užsitepu kažkokią dozę chemijos visai negalvodama apie pasekmes. Juk nauda tik ta, kad tam kartui jauti komfortą, bet negali pajausti į odą besiskverbiančių ir ten nusėdančių blogybių. Juk net ne vieną šimtą litų kainuojančią kosmetiką (tam kartui padarančią stulbinantį efektą) naudojančios žvaigždės po 40 metų ir anksčiau darosi visokias plastines operacijas, o man užtenka pažiūrėti į savo skaistaveidę beveik 80 metų močiutę (kuri visą gyvenimą gyveno gamtoje ir jei ką ir naudojo grožiui, tai nebent iš žolelių ir kokių natūralių naminių produktų), kad pasidarytų aišku, kaip reikia mylėti save ir neskriausti jokiais chemikalais. Deja, iki šiol nors ir stengdavausi geriau pirkti natūralesnę produkciją iš vaistinių, bet dažnai, pasibaigus kažkokiai priemonei, iš tingulio ar laiko trūkumo prigriebdavau ką nors ir maisto prekių ar šiaip kokios masinės kosmetikos parduotuvės. O šiandien kažkaip susiradau šitą temutę, skaitau ir stebiuosi, kad iš tiesų jau nemažai yra prekiaujama ekologiška kosmetika Lietuvoje (iki šiol maniau, kad jos sunku gauti ir ji labai brangi). Peržiūrėjau kelių įmonių puslapius ir pamačiau, kad ir kainos ne visur kandžiojasi smile.gif

Tai va, po šio ilgo įvado noriu paklausti išmanančių, nes tiesiog šiaip smalsu. Ar vadinamoji natūrali kosmetika yra kažkur per vidurį tarp sintetinės ir ekologiškos ar visgi arčiau ekologiškos? Turiu omeny vaistinėje parduodamą kosmetiką, tokią kaip Seba Med, Eucerin ar net lietuviškąją Rasą ar Margaritą. Arba, kad ir L'occitane - jūs čia nesižavit ja, bet jie patys kažkodėl rašo savo svetainėj "L'occitane's organic products comply with Ecocert regulations" unsure.gif

Klausiu, nes įdomu, ar tik specializuotose parduotuvėse esanti kosmetika yra tikrai visiškai nekenksminga ir, jei mano išvardintos ir panašios kosmetikos sudėtis yra pakankamai gera, kad ateity nesijaustų jokių pasekmių, kodėl vis tiek pirmenybę teikiate tik kosmetikai iš ekologiškų parduotuvėlių? smile.gif

Na ir prirašiau doh.gif Bet, jei netingite, nušvieskite pradedančią "ekologistę" blush2.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2009 09 30, 14:07)
Sveikos 4u.gif

Perskaiciau viska smile.gif
Zinot, pirkti ekologiska preke, tai nera vien tik tai,kad tik naturalu. I ekologija reiketu zvelgti placiau- padeti ne tik sau, bet ir aplinkai, perkant eko prekes palaikyti gamintojus.Naudoti taupiai, minimaliai- ir kaina produkto pasidaro nebe tokia baisi,kai ja naudoji ekologiskai- placiaja prasme. 4u.gif
O del produktu sudeciu-visada reikia skaityti. Gal kartais produktas ir neturi eko zenklinimo, taciau jo sudetis yra puiki - gal jums to ir uzteks.
Pasiziurinekite sudetis, venkite siu :
Butylated Hydroxythaluene (BHT), Butylene Glycol,EDTA,Diethanolamine (DEA),Dimethicone, Dimethicone Copolyol,Cyclomethicone,
Ethylparaben,Isobutylparaben,Laureth Sulfate,Ethylparaben,
Isobutylparaben, Mineral Oil ,Methylparaben,Paraffinum Liquidum,Petrolatum,
Phenoxyethanol,Polyethylene Glycol (PEG), Polypropylene Glycol (PPE)
Propylene Glycol,Propylparaben, Triclosan, Triethanolamine (TEA),
ir viskas bus gerai smile.gif !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 30 rugsėjo 2009 - 13:44
QUOTE(Justesea @ 2009 09 30, 14:07)
Tai va, po šio ilgo įvado noriu paklausti išmanančių, nes tiesiog šiaip smalsu. Ar vadinamoji natūrali kosmetika yra kažkur per vidurį tarp sintetinės ir ekologiškos ar visgi arčiau ekologiškos? Turiu omeny vaistinėje parduodamą kosmetiką, tokią kaip Seba Med, Eucerin ar net lietuviškąją Rasą ar Margaritą. Arba, kad ir L'occitane - jūs čia nesižavit ja, bet jie patys kažkodėl rašo savo svetainėj "L'occitane's organic products comply with Ecocert regulations" unsure.gif

Kažkur per vidurį, bent jau išvardintos. Ekologiškos kosmetikos priemonės nebūtinai turi būti pardavinėjamos tik specializuotose parduotuvėse, svarbiausia, kad turėtų eko ženkliuką. Nors kaip sakė Diva, pasitaiko ir tarp natūralių tikrai ekologiškų (bent jau tarp buitinės priežiūros priemonių). Eko ženklui keliami dideli reikalavimai: žaliavom, gamybai, pakuotei, sudėčiai ir pan. Tad ne visi gamintojai ar gaminiai atitinka visus reikalavimus (pvz. pakuotės ar gamybos proceso), todėl negali gauti eko ženkliuko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 30 rugsėjo 2009 - 13:48
QUOTE(Diva:) @ 2009 09 30, 14:41)
I ekologija reiketu zvelgti placiau- padeti ne tik sau, bet ir aplinkai


Žinau žinau, stengiuosi, kiek galiu, bet dar gerai nespyriau sau į sėdimąją, kad iki galo susiimčiau ir nebepirkčiau visokių feirių, arielių ir bonbonkių su daug E smile.gif Tačiau puikiai įsivaizduoju, koks lengvumo jausmas turėtų apimti įpratus naudoti tik natūralius dalykus rolleyes.gif Gal panašiai, kaip joga išlaisvina iš susikaustymo kūną, taip ekologiška gyvensena išlaisvina sielą smile.gif Pasaulio tai gal nepakeis, bet bent jau pradėti tikrai reikia nuo savęs mirksiukas.gif

Toliau studijuoju visą ekologišką temutę ir bandau keisti gyvenseną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2009 09 30, 14:56)
Žinau žinau, stengiuosi, kiek galiu, bet dar gerai nespyriau sau į sėdimąją, kad iki galo susiimčiau ir nebepirkčiau visokių feirių, arielių ir bonbonkių su daug E smile.gif Tačiau puikiai įsivaizduoju, koks lengvumo jausmas turėtų apimti įpratus naudoti tik natūralius dalykus rolleyes.gif Gal panašiai, kaip joga išlaisvina iš susikaustymo kūną, taip ekologiška gyvensena išlaisvina sielą smile.gif Pasaulio tai gal nepakeis, bet bent jau pradėti tikrai reikia nuo savęs mirksiukas.gif

Toliau studijuoju visą ekologišką temutę ir bandau keisti gyvenseną 4u.gif

Tikra tiesa drinks_cheers.gif .Aplamai tai tampa gyvenimo budu.Ir tau gera nuo to, nesvarbu, kad kotletai be Vegetos visiskai neskanus biggrin.gif ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 09 30, 15:06)
Ir tau gera nuo to, nesvarbu, kad kotletai be Vegetos visiskai neskanus  biggrin.gif  ir t.t.

O man su Vegeta neskanūs biggrin.gif Tiesą sakant vegetą naudoju tik dviem patiekalam: keptom bulvėm ir šaltibarščiam. Pirkau didelį maišiuką turbūt prieš kokius 5 metus ir niekaip nepabaigiu, nes daugiau neturiu kur naudoti. Nu neskanu man su ja ir tiek. Todėl labai skeptiškai žiūriu į tuos straipsnius apie natrio gliutamatą, kad jis pagerina skonį ir prie jo priprantama. Aš to tikrai nejaučiu: neskanūs man čipsai, neskanūs patiekalai su vegeta, neskanūs buljonai kūbeliais, neskanūs prieskonių mišiniai (tik tiek, kad labai patogu, nes kol prisimalu pipirų labai pavargstu). Niekada specialiai nežiūriu ar yra to natrio glutamato ar ne, bet beveik visi man skanūs maisto produktai yra be jo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 30 rugsėjo 2009 - 15:19
QUOTE(pikkolo @ 2009 09 30, 16:17)
O man su Vegeta neskanūs  biggrin.gif Tiesą sakant vegetą naudoju tik dviem patiekalam: keptom bulvėm ir šaltibarščiam. Pirkau didelį maišiuką turbūt prieš kokius 5 metus ir niekaip nepabaigiu, nes daugiau neturiu kur naudoti. Nu neskanu man su ja ir tiek. Todėl labai skeptiškai žiūriu į tuos straipsnius apie natrio gliutamatą, kad jis pagerina skonį ir prie jo priprantama. Aš to tikrai nejaučiu: neskanūs man čipsai, neskanūs patiekalai su vegeta, neskanūs buljonai kūbeliais, neskanūs prieskonių mišiniai (tik tiek, kad labai patogu, nes kol prisimalu pipirų labai pavargstu). Niekada specialiai nežiūriu ar yra to natrio glutamato ar ne, bet beveik visi man skanūs maisto produktai yra be jo.

Pikkolo, jus valgot Vegeta? blink.gif biggrin.gif Nu jau tik ne jus!!! Meskit lauk tik!Graitai! lotuliukas.gif As viska namie ismeciau kai jau susivokiau- atsidariau visas spinteles, pasiemiau siuksliu deze ir lauk! Sojos padazai, prieskoniu Santos Marijos kalna , Vegetas , padazus, majonezus ir t.t.
Po to stojo tyla biggrin.gif .Nebuvo kas valgyti. Ilgokai.Ateinu i parduotuve it avele- nu nieko nera, nieko!!! Panika. Bet baigesi viskas gerai smile.gif - yra visko pilna, tik atrandi ka ir kaip.Pavaiksciojau 1-2 men su lapeliu rankose kaip beprote, pastovinejau prie vieno buteliuko pusvalandi- ir dabar jau ramu.
O man matyt skonio receptoriai jau buvo susigroje su Vegeta nuo vaikystes, nuo mamos gaminto maisto TIK su Vegeta, nes kitaip visas maistas preskas...
Dabar darosi jau nepreskas, viskas gerai- tikras skonis islenda produktu,zuvies, mesos, o ne uzmustas tuo kazkokiu kitokiu- specifiniu skoniu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 30 rugsėjo 2009 - 15:31
QUOTE(Diva:) @ 2009 09 30, 16:29)
Pikkolo, jus valgot Vegeta?  blink.gif  biggrin.gif  Nu jau tik ne jus!!! Meskit lauk tik!Graitai!  lotuliukas.gif  

Manau, kad mesti reik dėl to, kad sušoko į gabalą, o ne dėl to, kad ne ekologiška. Padažų, majonezų rasit nebent pasenusių, niekada nemėgau tokių dalykų. Nesu pasinešusi ant ekologijos, o prieskoniai natūraliai pasikeitė. Tiesiog visokie santa maria ir vegeta tapo nebeskanūs, nes pradėjau daugiau grynos mėsos valgyti. Bet kiek vargo su malamais prieskoniais doh.gif Tai dar marinatus kartais perkam, nes nemoku jų daryti ax.gif O šiaip tai ekologijos pas mane mažai, ir ta atėjo labai natūraliai - tiesiog patiko skonis.
O kosmetikos natūralios, ekologiškos, deja neįperku. Perkant pažiūriu, kad kuo mažiau ingredientų būtų ir kad nedidelis indelis. Dažniausiai perku rusišką kosmetiką, nes man ji atrodo natūraliausia, nes pradaryta man sugenda gana greitai (apie pusę indelio spėju išnaudot), tai skaitau, kad mažai koncervantų įdėta. O vat į ekologiškas tai tik seilę pavarvinu ir pažiūriu, per brangu man. Bet kosmetikos aš labai mažai naudoju.
poster_offtopic.gif Esu tokia pusiau natūralistė. Užtat kokia problema buvo Helsinkyje McDonalde išsirinkti patiekalą, nes Mcdonalde valgiau gal antrą kartą gyvenime. Nežinojau nei kas tas bigmakas, nei kas čyzburgeris. O bulvytes fry išmečiau, nes nepatiko. Ir dabar Vilniuje atidaro Hebsburger Savanoriuose, kolegos kalba, kad ar ten ar McDonalde skaniau. O aš sėdžiu ausis suglaudusi, nes nieko tuo klausimu negaliu pasakyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 30 rugsėjo 2009 - 15:43
QUOTE(pikkolo @ 2009 09 30, 16:38)
Esu tokia pusiau natūralistė. Užtat kokia problema buvo Helsinkyje McDonalde išsirinkti patiekalą, nes Mcdonalde valgiau gal antrą kartą gyvenime. Nežinojau nei kas tas bigmakas, nei kas čyzburgeris. O bulvytes fry išmečiau, nes nepatiko. Ir dabar Vilniuje atidaro Hebsburger Savanoriuose, kolegos kalba, kad ar ten ar McDonalde skaniau. O aš sėdžiu ausis suglaudusi, nes nieko tuo klausimu negaliu pasakyt.

Vat cia manau ir yra tikras naturalistas, o ne tycia bandantis tapti.Man tai McDonaldas jegu jega lotuliukas.gif ( buvo) ir t.t. As tycia viska dariau.Ir padariau.Dabar esu laiminga del to.
Aha, baikim OT. 4u.gif
Atsakyti
Pradėjau OT, tai ir pabaigsiu pati, pasakydama, kad mano organizmas irgi intuityviai jaučia, kas gerai, o kas ne – po visokių čipsų ir pan. dažniausiai skauda pilvą, o nuo mcdonaldo net kvapo darosi bloga (galiu nebent ledus iš ten valgyt ir tai nesidžiaugia skrandis). O dėl prieskonių – man daug daug skaniau natūralios žolelės, kur sudėty ir yra tik tos žolelės, o ne visokie mišiniai, kurių pusė sudėties yra cheminės formulės schmoll.gif Žodžiu, stebėkim, ko iš tiesų nori mūsų organizmas ir bus gerai 4u.gif
Atsakyti