Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(ernesin @ 2009 06 11, 21:31)
O gal žinote kur dar be Bio Pasaulio prekiauja  Sante produkcija, ar čia vienintelė vieta Vilniuje? rolleyes.gif


Dar mažčiau Mindaugo maximoje esančioje eko parduotuvėje, ir lygtais panoramoje g.gif
Papildyta:
QUOTE(Žirklutės @ 2009 06 11, 20:38)
Sante labai sunkiai tepasi ir įsigeria. Jei su juodais rūbais būnu, tai kartais lieka dėmių.
Kvapų namuose mačiau apsaugą nuo saulės


dėkui, reiks pasidomėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 06 12, 13:34)
Dar mažčiau Mindaugo maximoje esančioje eko parduotuvėje, ir lygtais panoramoje 

Ačiū 4u.gif , kai daugiau parduotuvių tai ir tikimybė ko ieškai surasti didesnė biggrin.gif
Atsakyti
idomu ar greit ateis tie geri laikai kai be problemu ir bet kur galesi isigyt eko priemoniu, nes dabar be internetiniu parduotuciu butu kvit lotuliukas.gif tektu tenkintis trupiniais ypac Kaune doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 06 11, 22:31)
O gal žinote kur dar be Bio Pasaulio prekiauja  Sante produkcija, ar čia vienintelė vieta Vilniuje? rolleyes.gif



sante prekiauja CUP'e ir per ekokonsultantus. buvo dar antra parduotuvele panoramoje, taciau neseniai uzsidare.
ekokonsultantai dirba netik vilniuje. viena ju esu as - jei reiks, kripkites smile.gif ( sante, logona )


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 06 12, 14:39)
idomu ar greit ateis tie geri laikai kai be problemu ir bet kur galesi isigyt eko priemoniu, nes dabar be internetiniu parduotuciu butu kvit  lotuliukas.gif  tektu tenkintis trupiniais ypac Kaune  doh.gif

Nu aš irgi šitu laiku laukiu, nes Marijampoleje,parduotuveje dar tik Altera neseniai pasirode ne tos nebuvo, o kitokiu tai ne su žiburiu nerasi....
Atsakyti
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2009 06 13, 20:29)
Nu aš irgi šitu laiku laukiu, nes Marijampoleje,parduotuveje dar tik Altera neseniai pasirode ne tos nebuvo, o kitokiu tai ne su žiburiu nerasi....


pasirodė Altera ir dingo, jau mano kaime (Kėdainiuose) nėra ir pardavėjos aiškina, kad tikriausiai nebebus doh.gif
Papildyta:
p.s. niekur nerandu intymaus prausiklio, merginos buvo rašę, kad lygtais yra, gal primintumėt
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 06 13, 22:14)
pasirodė Altera ir dingo, jau mano kaime (Kėdainiuose) nėra ir pardavėjos aiškina, kad tikriausiai nebebus  doh.gif
Papildyta:
p.s. niekur nerandu intymaus prausiklio, merginos buvo rašę, kad lygtais yra, gal primintumėt

O tai kodel nebebus, niekas neperka? Nu su tom eco sunkiau nesju galiojimas trumpas.
Mačiau www.natractiv ten intympflege vadinasi , tai vienas tik ir yra BIOTURM, kainuoja 9,35 euro.
Dar radau www.faith in nature, vadinasi feminine wash ten kainuoja 3,99 svarai.Nu man atrodo kad čia intymios higienos prausiklis jei neklystu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina.nesvarbu033: 14 birželio 2009 - 14:04
Sakykit,
gal kas bandėt šitą aliejų iš Sveikų produktų? Pardavėja man jį rekomendavo kūnui kaip labai nuostabų, tikrą ir, be abejo, nerafinuotą. Kol kas pirkt nesiryžau, nors kaina palyginti su kvapų namais ir labai gundo. Bet gal tam kainų skirtumui ir labai svari priežastis yra?
Atsakyti
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2009 06 14, 13:53)
O tai kodel nebebus, niekas neperka? Nu su tom eco sunkiau nesju galiojimas trumpas.


greičiausiai dėl to ir nebeveš, nes neišpirko visko iki galiojimo pabaigos g.gif
Atsakyti
Zinau, kad johnson and johnson isleido ekologisku produktu linija, kuria prekiaujama lietuvoje. smile.gif smagu, kad daugeja ekologijos Lt.
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2009 06 18, 15:33)
Zinau, kad johnson and johnson isleido ekologisku produktu linija, kuria prekiaujama lietuvoje.  smile.gif smagu, kad daugeja ekologijos Lt.




sunku kazkaip patiketi butu, kad ten ekologiska....
Papildyta:
QUOTE(Jolete @ 2009 06 13, 22:14)
pasirodė Altera ir dingo, jau mano kaime (Kėdainiuose) nėra ir pardavėjos aiškina, kad tikriausiai nebebus  doh.gif
Papildyta:
p.s. niekur nerandu intymaus prausiklio, merginos buvo rašę, kad lygtais yra, gal primintumėt



rekomenduoju ''original atok''

pati nenaudoju nieko butent intymiai higienai... ispindejimas mano akimis siek tiek... anksciau negalejau be, bet veliau suvokiau, kad butent negaliu SU smile.gif)
Papildyta:
QUOTE(Jolete @ 2009 06 13, 22:14)
pasirodė Altera ir dingo, jau mano kaime (Kėdainiuose) nėra ir pardavėjos aiškina, kad tikriausiai nebebus  doh.gif
Papildyta:
p.s. niekur nerandu intymaus prausiklio, merginos buvo rašę, kad lygtais yra, gal primintumėt

ramuneliu arbata rekomenduoju dar jei jau reikia ekologisko prausiklio
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2009 06 11, 22:31)
O gal žinote kur dar be Bio Pasaulio prekiauja  Sante produkcija, ar čia vienintelė vieta Vilniuje? rolleyes.gif

biopasaulis yra oficialus sante ir logona atstovas lietuvoje. kitur niekur
Atsakyti
QUOTE(esp @ 2009 06 15, 15:09)
Sakykit,
gal kas bandėt šitą aliejų iš Sveikų produktų?  Pardavėja man jį rekomendavo kūnui kaip labai nuostabų, tikrą ir, be abejo, nerafinuotą. Kol kas pirkt nesiryžau, nors kaina palyginti su kvapų namais ir labai gundo. Bet gal tam kainų skirtumui ir labai svari priežastis yra?


man asmeniškai jis labai geras smile.gif pabaigiau vieną indelį, pirksiu vėl smile.gif
Atsakyti