Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(agnuta @ 2009 09 13, 07:49)
su kokosu gali darytis aliejines kaukes pries galvos plovima. issitepi plaukus ir palaikai pora valandu, aisku labai gerai butu per nakti. galima dar uzsideti maiseli ar taip kuo uzdengti galva, kad tas poveikis didesnis butu, bet as paprastai nededu. jei alieju itrinu i plauku saknis, tai dar ilasinu keleta EA lasiuku, pagal poreiki smile.gif taip pat as kartais po plovimo labai nedideliu kiekiu aliejaus pasitepu plauku galiukus smile.gif kiekis pagal poreiki, tik ant galiuku po plovimo labai svarbu nepadauginti, kad plaukai neatrodytu kaip riebaluoti.


Issitepiau visus palukus ,bet maiselio neuzdejau doh.gif paliksiu kitam kartui sitokia procedura su maiseliu ax.gif Bet jau kavpas kokoso rolleyes.gif labai skaniai kvepe .Po duso isitepaiu kuna juom ,ir veiduko oda ,labai gerai susigere ,labai labai likau patenkinta cocosu aliejuku thumbup.gif
Tik dar kalusimukas ,o ar galima daznai butu tepti juom veido oda ? mano labai sausa ,tai jis man kaip isigelbejimas butu ,ipatingai , ziemos metu laiku bigsmile.gif
O jei ilasinciau vitamino E kapsule ,ar butu geriau ar geriau EA isilasinti ?
Atsakyti
QUOTE(<MILANA> @ 2009 09 13, 20:52)
Tik dar kalusimukas ,o ar galima daznai butu tepti juom veido oda ? mano labai sausa ,tai jis man kaip isigelbejimas butu ,ipatingai , ziemos metu laiku  bigsmile.gif

Kai kam šis aliejus kemša poras, tai būk atsargi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 09 12, 21:56)
radau apie ta vandens dezinfekavima - ozonavimas pasirodo vadinas  doh.gif  lotuliukas.gif http://www.vsv.lt/mo...eikata/670.html
sorry uz  poster_offtopic.gif bet ar tikrai baseinuose ji pradejo taikyt? nezinau kaip patikrinti...



poster_offtopic.gif Ozonas yra gerokai kenksmingesnis nei smalkės, jo tik labai labai mažos koncentracijos nėra kenksmingos žmogui. Todėl ozonavimas tikrai nėra tinkamas būdas dezinfekuoti vandenį baseinuose. Jis tinkamas tik uždarom sistemom - vandentiekiui.
Baseinuose plačiausiai naudojamas dezinfekavimo būdas yra chloras, o dabar vis plačiau pradedama naudoti UV spinduliuotė. UV spinduliai yra patys geriausi dezinfektantai, tik tiek kad neilgalaikio poveikio, vanduo turi pastoviai tekėti pro UV filtrus, todėl tinka baseinam, nes ten vanduo pastoviai keičiamas, tad jis gali pastoviai tekėti pro UV filtrus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 14 rugsėjo 2009 - 07:41
QUOTE(tequilla @ 2009 09 12, 11:51)
O, papasakok kaip darei ir kaip naudojai.... kokie riesutai?

na tie muilo riešutai, auga Indijoje, kurie eko parduotuvėse būna, su jais galima drabužius skalbti vietoj miltelių. Jas pavirti 30 min, tą vandenuką palikti nakčiai ir dar pusvalanduka pavirti. Po to dėl kvapo įpilti 1/10 buteliuko paprasto šampuno, o likusi dalis - tas vandenukas nuo riešutų.
Maždaug taip. Ploviau sau, dukrai galvą, mums abiems tiko
Atsakyti
Noriu pasigirti, vakar nusipirkau kūno aliejų už 60 Lt iš stepono 6, dar taip svarsčiau ilgai nes nepigu... Šiandien ryte po dušo pasitepiau ir sudaužiau buteliuką doh.gif verysad.gif

Tai dabar turiu klausimėlį, kadangi už vėl 60 pirkt nenoriu, nes lėšos per dvi dienas tiek išleist neleidžia...

Gal kuri ką nors bandėt iš šitų? Kaina nesikandžioja tiek tai susidomėjau
http://www.sveikipro...d...0&pid=17431

Kaip jie tepasi ir panašiai... Ir kuo jie skiriasi nuo aliejų parduotuvėse parduodamų įvairių rūšių aliejų? Na nes prie manęs turguj yra parduotuvėlė kuri pilsto ten ir abrikosų kauliukų ir riešutų aliejus, bet jie kaip ir būna skirti maistui. Tai įdomu kuo skiriasi... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<MILANA> @ 2009 09 13, 20:52)
Issitepiau visus palukus ,bet maiselio neuzdejau  doh.gif paliksiu kitam kartui sitokia procedura su maiseliu  ax.gif Bet jau kavpas kokoso  rolleyes.gif labai skaniai kvepe .Po duso isitepaiu kuna juom ,ir veiduko oda ,labai gerai susigere ,labai labai likau patenkinta cocosu aliejuku  thumbup.gif
Tik dar kalusimukas ,o ar galima daznai butu tepti juom veido oda ? mano labai sausa ,tai jis man kaip isigelbejimas butu ,ipatingai , ziemos metu laiku  bigsmile.gif
O jei ilasinciau vitamino E kapsule ,ar butu geriau ar geriau EA isilasinti ?


Pasidalinsiu ir as savo patirtimi apie kokosu alieju. Plaukai mano pusilgiai, kirpau juos paskutini karta pavasari turbut, nes dabar nusprendziau auginti, plauku plovimui naudoju faith in nature gaminius, ir esu jais patenkinta.
Si savaitgali pastebejau, kad mano plauku galai siaubingai paluzineje, tokie pasauseje, tai net issigandau, kai gryzau namo, sakiau viskas laikas generalinei kokosu kaukei. Tai as pasitirpdziau kokosu aliejaus, issitepiau ne tik plauku galiukus bet ir saknis, itryniau galva, imasazavau. Palaikiau 4 val mazdaug, ir isploviau. Plauku galai pagerejo kokia 80-90%. Buvo sunku surasti negraziai paluzinejusiu plaukuciu. thumbup.gif Ir galvytes odai jauciasi kad geriau, nes paskutiniu metu po keliones buvo pleiskanu truputi atsirade. Myliu as sita alieju, nes palukams jis nepakeiciamas man. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasucci: 23 rugsėjo 2009 - 10:07
QUOTE(<MILANA> @ 2009 09 13, 19:52)
Issitepiau visus palukus ,bet maiselio neuzdejau  doh.gif paliksiu kitam kartui sitokia procedura su maiseliu  ax.gif Bet jau kavpas kokoso  rolleyes.gif labai skaniai kvepe .Po duso isitepaiu kuna juom ,ir veiduko oda ,labai gerai susigere ,labai labai likau patenkinta cocosu aliejuku  thumbup.gif
Tik dar kalusimukas ,o ar galima daznai butu tepti juom veido oda ? mano labai sausa ,tai jis man kaip isigelbejimas butu ,ipatingai , ziemos metu laiku  bigsmile.gif
O jei ilasinciau vitamino E kapsule ,ar butu geriau ar geriau EA isilasinti ?


Hm čia iš sveikų produktų gal pirkai, ar iš kur kitur?

Ir įdomu ar tas kokosų aliejus galvos odą paminkština?
Atsakyti
QUOTE(tequilla @ 2009 09 11, 06:40)
O siaip WELEDA sampunai su SLS?


Deja tai tiesa, WELEDOS šampūnai su sls. Tikrai žinau nes esu turėjus
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 09 23, 10:42)
Noriu pasigirti, vakar nusipirkau kūno aliejų už 60 Lt iš stepono 6, dar taip svarsčiau ilgai nes nepigu... Šiandien ryte po dušo pasitepiau ir sudaužiau buteliuką  doh.gif  verysad.gif

Gal kuri ką nors bandėt iš šitų? Kaina nesikandžioja tiek tai susidomėjau
http://www.sveikipro...d...0&pid=17431


koki alieju pirkai is stepono 6? ax.gif bet ir nepasisek tu man sitaip unsure.gif
buvo diskutuota apie tuos pilstomus, tas isvada buvo tokia, kad jie nera labai kokybiski ir nepamenu kaip ten su rafinavimu g.gif pati is sveiku produktu nebandziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 23 rugsėjo 2009 - 10:39
QUOTE(agnuta @ 2009 09 23, 10:39)
koki alieju pirkai is stepono 6? ax.gif bet ir nepasisek tu man sitaip unsure.gif 
buvo diskutuota apie tuos pilstomus, tas isvada buvo tokia, kad jie nera labai kokybiski ir nepamenu kaip ten su rafinavimu g.gif pati is sveiku produktu nebandziau.


Stepono 6 pirkau Itališką, nepamenu kaip vadinasi, jie šiaip 68 Lt kainuoja (125 ml), bet dabar jiem 10 proc. nuolaida. Nors man taip nepadėjo.
Kadangi kol valiau vonios grindis tiek jo prisiuosčiau, kad nusipirkau dabar iš sveikų produktų aliejų kūnui be aromatinių aliejų http://www.sveikipro...d...31&id=18865

O galvai kaukėm nusipirkau mažą indelį kieto kokosų aliejaus (maistinio) - pardavėja sakė žmonės tam jį būna perka.

Tik kažkaip nepatiko man ta pardavėja pilies g. - ankščiau tokio normalesnio amžiaus dirbdavo, paaiškindavo, patardavo. o dabar tokia jaunutė jaunutė mergaitė, matosi nieko nesupranta ir bijo jei ko paklausi. Gal tokiai mažiau mokėt reik - bet jau nepatinka tokie procesai. Kaip ir Eko eko Mindaugo maksimoj irgi išsigandę berniukai dirba. - Nu čia ne į temą aš jau aišku.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 09 23, 15:38)
O galvai kaukėm nusipirkau mažą indelį kieto kokosų aliejaus (maistinio) - pardavėja sakė žmonės tam jį būna perka.

Tik kažkaip nepatiko man ta pardavėja pilies g. - ankščiau tokio normalesnio amžiaus dirbdavo, paaiškindavo, patardavo. o dabar tokia jaunutė jaunutė mergaitė, matosi nieko nesupranta ir bijo jei ko paklausi. Gal tokiai mažiau mokėt reik - bet jau nepatinka tokie procesai. Kaip ir Eko eko Mindaugo maksimoj irgi išsigandę berniukai dirba. - Nu čia ne į temą aš jau aišku.

Geras tas kokosų aliejus wink.gif
Taip, mokam pinigus ne kaip maximose už ekologiškus produktus ir norisi tos informacijos tikslesnės - čia turbūt jau savininkų problema, juk ir tuos jaunučius už mažesnį atlyginimą(jei jau taip visiems krizė) galima apmokyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 09 23, 15:38)
Stepono 6 pirkau Itališką, nepamenu kaip vadinasi, jie šiaip 68 Lt kainuoja (125 ml), bet dabar jiem 10 proc. nuolaida. Nors man taip nepadėjo.
Kadangi kol valiau vonios grindis tiek jo prisiuosčiau, kad nusipirkau dabar iš sveikų produktų aliejų kūnui be aromatinių aliejų http://www.sveikipro...d...31&id=18865

O galvai kaukėm nusipirkau mažą indelį kieto kokosų aliejaus (maistinio) - pardavėja sakė žmonės tam jį būna perka.

Tik kažkaip nepatiko man ta pardavėja pilies g. - ankščiau tokio normalesnio amžiaus dirbdavo, paaiškindavo, patardavo. o dabar tokia jaunutė jaunutė mergaitė, matosi nieko nesupranta ir bijo jei ko paklausi. Gal tokiai mažiau mokėt reik - bet jau nepatinka tokie procesai. Kaip ir Eko eko Mindaugo maksimoj irgi išsigandę berniukai dirba. - Nu čia ne į temą aš jau aišku.

O man dar toks klausymas iskilo- jus ta alieju tik tepat po duso ar pvz. galima su juo praustis ? Na kaip pvz. jei kas bande Loccitane migdolu aliejus prausimuisi...Bet tikriausiai nelabai g.gif , ten bus kazko prideta,kad putotu...
Atsakyti