Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

SVeikos,

siandien specialiai nuejau i vaistine, paziuret is ko susideda WELEDA sampunai.....
tai is tikruju antras po vandens ingredientas ir yra SLS....... sad.gif
Ir šiaip vaistinėje iš tikrųjų pastebėjau labai mažai ekologiškų brendų.... tipo visi natūralūs, bet kai paskaitai, tai siaubelis.. išskyrus tas, kur setifikuotos ekologiškais sertifikatais, tomis galima pasitiket thumbup.gif

Ir turiu dar toki klausimą, gal ne į temą, ar naudojat ekologišką indų ploviklį, o ne FAIRY? fairyje sudetyje blogųjų medžiagų radau tik phenoxyethanol, bet ir tai paskutinėje vietoje, tai kiek jis kenkia, o kiek ne... Juk valgom iš tų pačių indų... o spėju, kad beskalaujant ten ne taip paprastai viskas išsiskalauja....
Atsakyti
QUOTE(tequilla @ 2009 09 11, 22:10)
SVeikos,

Ir turiu dar toki klausimą, gal ne į temą, ar naudojat ekologišką indų ploviklį, o ne FAIRY? fairyje sudetyje blogųjų medžiagų radau tik phenoxyethanol, bet ir tai paskutinėje vietoje, tai kiek jis kenkia, o kiek ne... Juk valgom iš tų pačių indų... o spėju, kad beskalaujant ten ne taip paprastai viskas išsiskalauja....


Nenaudojam Fairio jau seniai ax.gif yra ekologiškų ploviklių, man tikriausia pats geriausias Almawino.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 09 11, 22:15)
Nenaudojam Fairio jau seniai  ax.gif yra ekologiškų ploviklių, man tikriausia pats geriausias Almawino.


As naudojau Sonnet ir Ecover. Pirmojo kvapas siek tiek erzino, bet siaip patiko labiau.
Atsakyti
man labiausiai patiko sonnet universalus, tik reikia toli važiuoti pirkti, dėl to rėtai naudoju sad.gif

tik mes vėl offtopinam

Mamkos, pabandžiau padaryti šampuną iš riešutu ir kelių lašiukų tikro šampuno, esu labai patenkinta - susitvarkė galvos oda ax.gif kaip ne būtų keista, tiko man labiau nėgu firminis ekologiškas šampunas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 12 rugsėjo 2009 - 09:02
QUOTE(Dovish @ 2009 09 10, 22:51)
Turėjau tokį pienelį tik su dedešvomis - jis riebesnis. Labai patiko ir padėjo mano odai po nusausėjimo chloruotame baseine 4u.gif


Va va, kaip tik pradejau vaiksciot i baseina ir susiduriau su ta pacia problema - sauseja oda. O koks sio pienelio kvapas, ar nelabai stiprus? Kazkaip paskutiniu metu pradejo erzint kvapai. Sampunas per stipriai rozmarinu EA kvepia. Net vaikams skirta Weleda medetku duso zele ir ta kazkaip trenkia i nosi - daznam naujimui norisi ko nors svelnesnio. Beje, girdejau, kad shiais laikais vandeni baseine dezinfekuoja ne chloru, o berods azotu, idomu, kiek cia tiesos ir koks poveikis odai?
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 09 12, 10:33)
Va va, kaip tik pradejau vaiksciot i baseina ir susiduriau su ta pacia problema - sauseja oda. O koks sio pienelio kvapas, ar nelabai stiprus?

Beje, girdejau, kad shiais laikais vandeni baseine dezinfekuoja ne chloru, o berods azotu, idomu, kiek cia tiesos ir koks poveikis odai?

Drėkina jis tikrai gerai, na o kvapas kaip daugumos Weledos gaminių, man jis netrukdė, bet ganėtinai stiprus 4u.gif

Oho, neteko skaityti tokio dalyko, gal kokią nuorodą žinai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 09 12, 10:00)
man labiausiai patiko sonnet universalus, tik reikia toli važiuoti pirkti, dėl to rėtai naudoju sad.gif

tik mes vėl offtopinam

Mamkos, pabandžiau padaryti šampuną iš riešutu ir kelių lašiukų tikro šampuno, esu labai patenkinta - susitvarkė galvos oda  ax.gif kaip ne būtų keista, tiko man labiau nėgu firminis ekologiškas šampunas blink.gif



O, papasakok kaip darei ir kaip naudojai.... kokie riesutai?
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 12, 11:44)


bijau, kad busiu nusisnekejus smile.gif man drauge kazka minejo - tai pro viena ausi iejo, pro kita isejo. galvoju dabar gal isvis zodziai atminty susipainiojo, jinai gal apie jonizacija kalbejo... doh.gif zodziu geriau patylesiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo truth: 12 rugsėjo 2009 - 13:44
Laba dienuke 4u.gif
Neturejo Weledos to pienelio kuno ,sake uzsakys tik kita savite ,tai lauksiu ax.gif
Bet kaika akys numate ,ir nusipirkau organic virgin coconut oil stai toks user posted image ten parasyta kad tinka odai,masazams,ir plaukams kaip condicionier .Tai toks kalusimukas butu blush2.gif mano sausi plaukucia ir labai ilgi stori ,kaip naudoti ji reiketu ,ar kaip condicionieriu ar kaip kaukia ir mazdaug kokiomis proporcijomis,gal kas naudojate ?

QUOTE(tequilla @ 2009 09 11, 20:10)

Ir turiu dar toki klausimą, gal ne į temą, ar naudojat ekologišką indų ploviklį, o ne FAIRY? fairyje sudetyje blogųjų medžiagų radau tik phenoxyethanol, bet ir tai paskutinėje vietoje, tai kiek jis kenkia, o kiek ne... Juk valgom iš tų pačių indų... o spėju, kad beskalaujant ten ne taip paprastai viskas išsiskalauja....

Jau metai naudoju ECOVER ,kVAPAS PATINKA SU CITRINOS IR ALIJOSIUM ,perku 1le talpos buteliuka ,man uztenka jo ilgai ,kai buna nuolaidele nusiperku daugaiu.

QUOTE(tequilla @ 2009 09 12, 09:51)
O, papasakok kaip darei ir kaip naudojai.... kokie riesutai?

Man ir idomu smile.gif Gal is kastonu tas receptukas butu sampunio ?
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 09 12, 14:39)
QUOTE(Dovish @ 2009 09 12, 11:44)



radau apie ta vandens dezinfekavima - ozonavimas pasirodo vadinas doh.gif lotuliukas.gif http://www.vsv.lt/mo...eikata/670.html
sorry uz poster_offtopic.gif bet ar tikrai baseinuose ji pradejo taikyt? nezinau kaip patikrinti...
Atsakyti
QUOTE(<MILANA> @ 2009 09 12, 19:32)
Neturejo Weledos  to pienelio kuno ,sake uzsakys tik kita savite ,tai lauksiu  ax.gif
Bet kaika akys numate ,ir nusipirkau organic virgin coconut oil  ten parasyta kad tinka odai,masazams,ir plaukams kaip condicionier .Tai toks kalusimukas butu  blush2.gif mano sausi plaukucia ir labai ilgi stori ,kaip naudoti ji reiketu ,ar kaip condicionieriu ar kaip kaukia ir mazdaug kokiomis proporcijomis,gal kas naudojate  ?


su kokosu gali darytis aliejines kaukes pries galvos plovima. issitepi plaukus ir palaikai pora valandu, aisku labai gerai butu per nakti. galima dar uzsideti maiseli ar taip kuo uzdengti galva, kad tas poveikis didesnis butu, bet as paprastai nededu. jei alieju itrinu i plauku saknis, tai dar ilasinu keleta EA lasiuku, pagal poreiki smile.gif taip pat as kartais po plovimo labai nedideliu kiekiu aliejaus pasitepu plauku galiukus smile.gif kiekis pagal poreiki, tik ant galiuku po plovimo labai svarbu nepadauginti, kad plaukai neatrodytu kaip riebaluoti.

QUOTE(<MILANA> @ 2009 09 12, 19:32)
Jau metai naudoju ECOVER ,kVAPAS PATINKA SU CITRINOS IR ALIJOSIUM ,perku 1le talpos buteliuka ,man uztenka jo ilgai ,kai buna nuolaidele nusiperku daugaiu.


pas mane situacija panasi, tik as naudoju sonnet indu plovikli smile.gif irgi uzsiperku didesni kieki smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 13 rugsėjo 2009 - 08:50
QUOTE(truth @ 2009 09 12, 20:56)
bet ar tikrai baseinuose ji pradejo taikyt? nezinau kaip patikrinti...[/color]

Rašo, kad brangus metodas, gal dabar dar netaiko... Kokių tik nesąmonių prigalvoja doh.gif
Atsakyti