Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

Manau cia tureta omenyje, kad skirtingai nuo dezodorantų, kurie uzkemsa poras ir neleidzia odai kvepuoti sitie nesutrikdo naturalais odos atsinaujinimo proceso, bent prie daugelio rutuliniu dezodorantu panasiai raso:)
Atsakyti
QUOTE(geguze5 @ 2009 09 08, 10:42)
Manau cia tureta omenyje, kad skirtingai nuo dezodorantų, kurie uzkemsa poras ir neleidzia odai kvepuoti sitie nesutrikdo naturalais odos atsinaujinimo proceso, bent prie daugelio rutuliniu dezodorantu panasiai raso:)


visi ekologiški nesutrikdo, tai kuo šitas yra išskirtinis? g.gif
Atsakyti
Tuo kad mazina plauku augima mirksiukas.gif
Atsakyti
apie odos atnaujinimo funkciją buvo kalbėta cool.gif
Atsakyti
butu idomu suzinoti, kokiu konkreciai principu ta plauku augima stabdo, gal raso kur nors g.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes ir netik 4u.gif
Norejau uzklausti jusu ,gal kas isbande Weledos kuno pieneli su alijosiumi ,stai toki user posted image
Atsakyti
QUOTE(<MILANA> @ 2009 09 10, 15:43)
Sveikutes mamytes ir netik  4u.gif
Norejau uzklausti jusu ,gal kas isbande Weledos kuno pieneli  su  alijosiumi ,

Turėjau tokį pienelį tik su dedešvomis - jis riebesnis. Labai patiko ir padėjo mano odai po nusausėjimo chloruotame baseine 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 10 rugsėjo 2009 - 21:52
QUOTE(Dovish @ 2009 09 10, 20:51)
Turėjau tokį pienelį tik su dedešvomis - jis riebesnis. Labai patiko ir padėjo mano odai po nusausėjimo chloruotame baseine 4u.gif

Aciukas 4u.gif
Mano oda sausa ,tai gal geriau butu tas dedesvomis rolleyes.gif jei jis riebesnis.O ar gerai susigeria ? Jei gerai susigeria tada nusipikrksiu smile.gif man weldos patinka ir vaikiska linija ir pastos dantu ,muilukai,duso zele,tik va sampunai ilgiaiu panaudojus, labai nepatiko plaukams schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(<MILANA> @ 2009 09 11, 00:24)
Aciukas  4u.gif 
Mano oda sausa ,tai gal geriau butu tas dedesvomis  rolleyes.gif  jei jis riebesnis.O ar gerai susigeria ?  Jei gerai susigeria tada nusipikrksiu    smile.gif man weldos patinka ir vaikiska linija ir pastos dantu ,muilukai,duso zele,tik va sampunai ilgiaiu panaudojus, labai nepatiko plaukams  schmoll.gif


O siaip WELEDA sampunai su SLS?
Atsakyti
QUOTE(tequilla @ 2009 09 11, 07:40)
O siaip WELEDA sampunai su SLS?

Internete jie skelbia, kad nenaudoja sintetinių ingredientų, tik natūralius. Tad neturėtų būti SLS, kaip ir nemačiau šampūnų sudėtyse jo.
Atsakyti
QUOTE(<MILANA> @ 2009 09 10, 16:43)
Sveikutes mamytes ir netik  4u.gif
Norejau uzklausti jusu ,gal kas isbande Weledos kuno pieneli  su  alijosiumi ,stai toki


as esu turejusi, pirkau netgi 2 kartus, bet jau senokai tai buvo smile.gif patiko, toks lengvas, susigerdavo greitai.
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 09 11, 09:21)
as esu turejusi, pirkau netgi 2 kartus, bet jau senokai tai buvo smile.gif patiko, toks lengvas, susigerdavo greitai.

Nu viskas ,sendien nusipirksiu rolleyes.gif
Aciu mergaites jums 4u.gif kaip gerai kad tokios temukes yra thumbup.gif
Anksciau nieko nezinojau apie ecologija ,bet viena diena perskaiciau zurnale ,o jau tada ir forumuose radau daug daug info bigsmile.gif
Atsakyti