Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(Hibisco @ 2009 08 24, 14:31)
Jis tikrai nerafinuotas, truputį prastesnis nei KN, bet tik truputį. O palyginus kainų skirtumą, jis man labai patinka  thumbup.gif  thumbup.gif


o kuo tada jis gali būti prastenis ?
Atsakyti
QUOTE(gira @ 2009 08 24, 13:38)
o kuo tada jis gali būti prastenis ?


Jis truputį sunkiau susigeria į odą nei tas iš KN. Bet poveikyje jokio skirtumo nepastebėjau, o dėl plaukų kaukių irgi tas pats poveikis... Jau ir merginos buvo minėję, kad jis nerafinuotas ir parduotuvėje sakė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 24, 14:41)
Jis truputį sunkiau susigeria į odą nei tas iš KN. Bet poveikyje jokio skirtumo nepastebėjau, o dėl plaukų kaukių irgi tas pats poveikis... Jau ir merginos buvo minėję, kad jis nerafinuotas ir parduotuvėje sakė  smile.gif


o, tai šaunu, lėksiu pirkti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 24, 14:41)
Jis truputį sunkiau susigeria į odą nei tas iš KN. Bet poveikyje jokio skirtumo nepastebėjau, o dėl plaukų kaukių irgi tas pats poveikis... Jau ir merginos buvo minėję, kad jis nerafinuotas ir parduotuvėje sakė  smile.gif

Atsiprasau, cia tokia viena is akmens amziaus raso - o kur jus ji naudojate? tepate kur? ir naudojat vietoj plauku kaukes? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 24, 16:10)
Atsiprasau, cia tokia viena is akmens amziaus raso - o kur jus ji naudojate? tepate kur? ir naudojat vietoj plauku kaukes?  blush2.gif


biggrin.gif
aš tai jį visur naudoju - ir ant plaukų kaip kaukę, ir visą kūną kaip kremu tepu po dušo, ir prieš deginimąsi tepu, ir po deginimosi jis tinka, ypač šiek tiek per ilgai ant saulės pabuvus, ir veidą juo tepu, vienu žodžiu visur tepu kur tik galiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gira @ 2009 08 24, 22:39)
biggrin.gif
aš tai jį visur naudoju - ir ant plaukų kaip kaukę, ir visą kūną kaip kremu tepu po dušo, ir prieš deginimąsi tepu, ir po deginimosi jis tinka, ypač šiek tiek per ilgai ant saulės pabuvus, ir veidą juo tepu, vienu žodžiu visur tepu kur tik galiu  rolleyes.gif



Ant veido tai nepatarčiau - gali kimšti poras, bent jau man taip buvo....
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 25, 08:28)
Ant veido tai nepatarčiau - gali kimšti poras, bent jau man taip buvo....

cia priklauso nuo odos, manomisri, bet nekemsa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2009 08 25, 08:26)
cia priklauso nuo odos, manomisri, bet nekemsa  ax.gif


Tai aš taip ir sakau, kad GALI kimšti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gira @ 2009 08 24, 23:39)
biggrin.gif
aš tai jį visur naudoju - ir ant plaukų kaip kaukę, ir visą kūną kaip kremu tepu po dušo, ir prieš deginimąsi tepu, ir po deginimosi jis tinka, ypač šiek tiek per ilgai ant saulės pabuvus, ir veidą juo tepu, vienu žodžiu visur tepu kur tik galiu  rolleyes.gif

O tada gal sis labiau tiktu, jei odai, plaukams ar ne?
http://www.sveikipro...d...31&id=19445

Ar jokio skirtumo? Tiesiog labai labai megstu kokosu kvapa, tai labai noreciau naudoti visur 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 25 rugpjūčio 2009 - 08:39
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 25, 09:33)
O tada gal sis labiau tiktu, jei odai, plaukams ar ne?
http://www.sveikipro...d...31&id=19445

Ar jokio skirtumo? Tiesiog labai labai megstu kokosu kvapa, tai labai noreciau naudoti visur  4u.gif


O vat ir man įdomu, yra ten jo net kelių rūšių (o gal tas pats, tik įpakuotas skirtingai), kaip pasirinkti, kuris geresnis ?
Atsakyti
o as urmo bazej prieskoniu skyriuj radau sita kokosu alieju:
http://www.ktc-edibles.com/frame2.htm
mokejau apie 9 lt uz 250 ml buteliuka
nezinau kiek jis ekologiskas, sudety raso 100% Pure Coconut oil ax.gif
Atsakyti
Ieškau pabandymui kokios nors plaukų formavimo priemonės 4u.gif Kaune
Atsakyti