Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(egne @ 2009 08 18, 22:44)
Drauge studijuodama vienoje aukstojoje mokykloje lankesi Kauno vandenyse, apziurinejo vandens irengimus, filtrus ir sake, kad Kaune vienas svariausiu vandenu. Aisku labai priklauso nuo namo, kuriame gyvenate vamzdynu.


tiesa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egne @ 2009 08 18, 21:44)
Drauge studijuodama vienoje aukstojoje mokykloje lankesi Kauno vandenyse, apziurinejo vandens irengimus, filtrus ir sake, kad Kaune vienas svariausiu vandenu. Aisku labai priklauso nuo namo, kuriame gyvenate vamzdynu.


Va va, aš ne be reikalo tai pajaučiau savo kailiu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, vakar Panoramos vaistineje uzmaciau toki idomu produkta - plauku augima mazinancias priemones naudojamas po depiliacijos nepigus dalykelis, bet labai jau idomus pagal aprasyma tai atrodo tikrai veiksmingas, o kas idomiausia kad sertifikuotas eco ir bio sertifikatais:) gal kas esat bande, gal galit pakomentuoti ar veiksminga?
Atsakyti
QUOTE(geguze5 @ 2009 08 19, 09:32)
Sveikutes, vakar Panoramos vaistineje uzmaciau toki idomu produkta - plauku augima mazinancias priemones naudojamas po depiliacijos nepigus dalykelis, bet labai jau idomus pagal aprasyma tai atrodo tikrai veiksmingas, o kas idomiausia kad sertifikuotas eco ir bio sertifikatais:) gal kas esat bande, gal galit pakomentuoti ar veiksminga?

Gamintojo pavadinimo nepamenat? g.gif
Atsakyti
Suvedziau i interneta, ir radau issamesne informacija lotuliukas.gif Gamintojas Acorelle (Prancuzai) dar jie visokias depiliacines priemones gamina... Nu labai butu idomu kokiu komentaru sulukti ar tikrai veiksminga?
Atsakyti
sveikos merginos,
atsiprašau jei pasikartosiu, bet norėčiau paklausti, ką jūs žinot apie šį kokosų aliejų http://www.sveikipro...d...80&id=18868
ar jis nerafinuotas? Šiaip pirkdavau kokosų aliejų iš Kvapų namų, bet šiuo metu gyvenu kitame mieste, pasirinkimas tik toks. Įdomios nuomonės tų, kurios pačios jį naudoja ar bent jau matė/uostė/bandė smile.gif
Dėkui iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gira @ 2009 08 19, 21:16)
sveikos merginos,
atsiprašau jei pasikartosiu, bet norėčiau paklausti, ką jūs žinot apie šį kokosų aliejų http://www.sveikipro...d...80&id=18868
ar jis nerafinuotas? Šiaip pirkdavau kokosų aliejų iš Kvapų namų, bet šiuo metu gyvenu kitame mieste, pasirinkimas tik toks. Įdomios nuomonės tų, kurios pačios jį naudoja ar bent jau matė/uostė/bandė smile.gif
Dėkui iš anksto  4u.gif


Aš naudojau juos abu, šiuo metu apsistojau prie SP aliejaus. Jis nerafinuotas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilko Namai @ 2009 08 18, 08:32)
Kokia jūsų nuomonė apie Santes ir Logona priemones?  4u.gif


Sveika, kosmetika nebloga, tik klausimas ar patiks ar nepatiks paciai..
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2009 08 18, 08:34)
Abejoju, ar būna negazuoto  g.gif Veido prausimui man jis patiko, oda nurimo, palygėjo


nepaskaičiau tavo posto ir šiandien parduotuvėje negazuoto ieškojau blush2.gif Faktiškai kiekvieną butelį apčiupinėjau ir neradau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gira @ 2009 08 19, 22:16)
sveikos merginos,
atsiprašau jei pasikartosiu, bet norėčiau paklausti, ką jūs žinot apie šį kokosų aliejų http://www.sveikipro...d...80&id=18868
ar jis nerafinuotas? Šiaip pirkdavau kokosų aliejų iš Kvapų namų, bet šiuo metu gyvenu kitame mieste, pasirinkimas tik toks. Įdomios nuomonės tų, kurios pačios jį naudoja ar bent jau matė/uostė/bandė smile.gif
Dėkui iš anksto  4u.gif


aš jį naudoju ir labai juo džiaugiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 08 23, 19:49)
aš jį naudoju ir labai juo džiaugiuosi biggrin.gif


O jis tikrai natūralus ir nerafinuotas? Man kyla klausimas dėl to, kad jis daug pigesnis už kvapų namų aliejų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gira @ 2009 08 24, 13:26)
O jis tikrai natūralus ir nerafinuotas? Man kyla klausimas dėl to, kad jis daug pigesnis už kvapų namų aliejų  unsure.gif


Jis tikrai nerafinuotas, truputį prastesnis nei KN, bet tik truputį. O palyginus kainų skirtumą, jis man labai patinka thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti