Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(dilditele @ 2009 08 17, 13:05)
Kaune man visai nieko vanduo, o jau Kauno rajone tragedija, kalbu apie Giraites vandenys, pasistatem filtra...tai blyn ka dabar daryt, kad tos druskos neisiplautu??
Negi dabar vandeni teks pirkti? Nors tas parduodams vanduo kazkaip manes niekad neviliojo

Mes irgi imam iš Giraitės, bet vandens kokybe negaliu skųstis, jis man labiau patinka nei Kaune buvo. Vandens kokybė priklauso nuo vandenvietės, Kaune jau baigiamos sutvarkyti vandenvietės, o kaip rajone tai nežinau.
Yra vandens mineralizatoriai, kurie vėl papildo vandenį druskomis, bet ne tokiais kiekiais. Nors dar priklauso kokį filtrą geriamam vandeniui statėt: ar membraninį ar paprastą, kur druska supilta. Nes membraninis išvalo iki 99,8 proc. visų druskų, o paprastas, tai sumažina vandens kietumą, bet ne taip drąstiškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 17 rugpjūčio 2009 - 12:32
QUOTE(Palomina @ 2009 08 17, 11:03)
na turbut nuo rajono priklauso  g.gif  pas mane tai visai neblogas vanduo  g.gif
drinks_cheers.gif


Vilniuje esu gyvenusi Senamiestyje, Lazdynuose ir Pašilaičiuose, visur man tas pats. Net plaukų spalvą pakeičia doh.gif Po Kauno vandens man čia kažkokia tragedija... Bet čia kiekvienam gal skirtingai... Gal aš netoleruoju to, kas jums nieko blogo nedaro... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 17, 14:07)
Vilniuje esu gyvenusi Senamiestyje, Lazdynuose ir Pašilaičiuose, visur man tas pats. Net plaukų spalvą pakeičia  doh.gif  Po Kauno vandens man čia kažkokia tragedija... Bet čia kiekvienam gal skirtingai... Gal aš netoleruoju to, kas jums nieko blogo nedaro...  g.gif

Na pasak Vilniaus vandenų internetinio puslapio, tai jų tiekiamas vanduo yra geros kokybės, sudėti visi bandymų rezultatai. Tik nežinau kaip dėl nugeležinimo, jie skelbia, kad 2000 metais paskutiniai nugeležinomo darbai atlikti. Bet ar jau visose vandenvietėse tai taip ir lieka neaišku. Kiek žinau Kaune tai gal tik Kleboniškio vandenvietė neturi nugeležinimo sistemos, bet visose kitose tai tikrai yra. Labai pasijautė praktiškai. Bet tai, kad VV tiekia gerą vandenį, dar nereiškia, kad tokį ir gaunate, nes kokybę gali įtakoti tokie veiksniai kaip: seni vamzdynai ar užsistovėjęs vanduo, kas padidina geležies kiekį vandenyje.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 08 16, 09:02)
taip taip nuo vandens labai priklauso, as kazkada buvau labai pavyzdinga ir kasdien veida prausiau tik virintu vandeniu ar kokiais nors zoleliu nuovirais, tai odai labai patiko ir t.t. na bet neilgai as tokia pavyzdinga buvau (gal menesi)  blush2.gif
bet Vilniuj vanduo dar pakankamai geras, o va uzsieni (aisku gal ne visur) tai vanduo labai prastas  doh.gif  mano odai labai nepatiko, visa sudirgusi buvo... ir is pradziu visai nesupratau del ko ji tokia  blush2.gif  doh.gif


Aš prausiu Vytauto mineraliniu vandeniu dabar rolleyes.gif (anot mamos jį naudoja inhaliacijoms santariškėse: vienintelis natūralus vanduo neužkemšantis aparatų...)

QUOTE(Hibisco @ 2009 08 17, 09:24)
Vilniuje vanduo pats prasčiausias, deja, kiek teko matyti užsienyje ir kituose Lietuvos miestuose  doh.gif  verysad.gif


Oi nesutikčiau: pvz. mūsų kaimynės tėtis (berods medikas ir tikrai pedantas) paėmė ištirti vandenį, anot jo, rezultatai itin geri, vieni geriausių, kokius tekę matyti.
Užsienyje irgi ne visur man vanduo patinka: vat pvz. Sicilijoj plaukai būdavo siaubingi, negalėdavau normaliai jų išplauti, visą laiką pravaikščiojau kaip susiriebalavusia galvą fui doh.gif doh.gif
Aišku būna, kur plaukai krenta kaip iš reklamos, neneigsiu, bet Vilnius tikrai ne pats prasčiausias variantas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviripilė: 17 rugpjūčio 2009 - 15:33
QUOTE(Sviripilė @ 2009 08 17, 15:32)
Aš prausiu Vytauto mineraliniu vandeniu dabar  rolleyes.gif  (anot mamos jį naudoja inhaliacijoms santariškėse: vienintelis natūralus vanduo neužkemšantis aparatų...)


su gazuotu? blink.gif Ar jo ir negazuoto būna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 17, 19:18)
su gazuotu?  blink.gif Ar jo ir negazuoto būna?  g.gif

man irgi tas pats klausimas iskilo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 17, 12:32)
Mes irgi imam iš Giraitės, bet vandens kokybe negaliu skųstis, jis man labiau patinka nei Kaune buvo. Vandens kokybė priklauso nuo vandenvietės, Kaune jau baigiamos sutvarkyti vandenvietės, o kaip rajone tai nežinau.
Yra vandens mineralizatoriai, kurie vėl papildo vandenį druskomis, bet ne tokiais kiekiais. Nors dar priklauso kokį filtrą geriamam vandeniui statėt: ar membraninį ar paprastą, kur druska supilta. Nes membraninis išvalo iki 99,8 proc. visų druskų, o paprastas, tai sumažina vandens kietumą, bet ne taip drąstiškai.


Pas mane paprastas su druska, tai kaip suprantu neisiplausiu drusku bigsmile.gif
Gal pas jus vamzdynai neseni, nes mano kaime, tai pravalas, gelezies, ca/mg drusku be proto. Darem patys tyrimus, jei gerai pamenu gelezies gal 10 kart virsyjo, o kalketumui kaip suprantu normu nera.
Atsakyti
Kokia jūsų nuomonė apie Santes ir Logona priemones? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilko Namai @ 2009 08 18, 08:32)
Kokia jūsų nuomonė apie Santes ir Logona priemones?  4u.gif

geros priemones sudetim, o ar tiks ir patiks tai cia kitas jau klausimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 17, 19:18)
su gazuotu?  blink.gif Ar jo ir negazuoto būna?  g.gif



QUOTE(Palomina @ 2009 08 17, 20:58)
man irgi tas pats klausimas iskilo  blush2.gif


Abejoju, ar būna negazuoto g.gif Veido prausimui man jis patiko, oda nurimo, palygėjo, bet manau, čia viskas kompleksiškai veikia. O dėl inhaliacijų nieko negaliu pasakyti, mama žino, ką sako, ne VBS agentūra biggrin.gif , tą ji tikrai nusimano ir turi išsilavinimą.
Atsakyti
Sveikos,gal ne visos lankotės natūralios kosmetikos gamintojų temoje, tai pasklebsiu ir čia.

Renku užsakymą iš parduotuvės www.violey.com. Kuo daugiau žmonių susirinks, tuo pigesnis siuntimas gausis. Užsakymus siųskite man į a.ž arba į el. paštą kryyste@gmail.com. Siųsdamos į el. paštą nurodykite savo niką. Priimu iki ketvirtadienio vakaro. Atsiėmimo miestas Vilnius.
Atsakyti
Drauge studijuodama vienoje aukstojoje mokykloje lankesi Kauno vandenyse, apziurinejo vandens irengimus, filtrus ir sake, kad Kaune vienas svariausiu vandenu. Aisku labai priklauso nuo namo, kuriame gyvenate vamzdynu.
Atsakyti