Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

Aciu uz atsakyma thumbup.gif 4u.gif
Taip, vandenukas pirmas dalykas. Gal reikia pratintis veida virintu plauti, tik kad as tokia tingine blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 08 15, 22:18)
Aciu uz atsakyma  thumbup.gif  4u.gif 
Taip, vandenukas pirmas dalykas. Gal reikia pratintis veida virintu plauti, tik kad as tokia tingine  blush2.gif

taip taip nuo vandens labai priklauso, as kazkada buvau labai pavyzdinga ir kasdien veida prausiau tik virintu vandeniu ar kokiais nors zoleliu nuovirais, tai odai labai patiko ir t.t. na bet neilgai as tokia pavyzdinga buvau (gal menesi) blush2.gif
bet Vilniuj vanduo dar pakankamai geras, o va uzsieni (aisku gal ne visur) tai vanduo labai prastas doh.gif mano odai labai nepatiko, visa sudirgusi buvo... ir is pradziu visai nesupratau del ko ji tokia blush2.gif doh.gif
Atsakyti
man ir "pajūrinis" nelabai. Pasiprausus juo ir plaukai streikuoja, ir oda nori nežinia ko doh.gif
Atsakyti
Man pajurinis vanduo labai minkstas pasirode biggrin.gif ne toks kaip Vilniuj.
Atsakyti
Merginos, norėjau paklaust...gal ir rašėte, bet man neišeina visko paskaityti (deja) ax.gif

Gal pasakytumėte, ar ORIGINS kosmetika ekologiška kaip kad rašo, kad be konservantų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2009 08 16, 18:23)
Merginos, norėjau paklaust...gal ir rašėte, bet man neišeina visko paskaityti (deja)  ax.gif

Gal pasakytumėte, ar  ORIGINS kosmetika ekologiška kaip kad rašo, kad be konservantų?  g.gif

neekologiska..
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 16, 11:56)
man ir "pajūrinis" nelabai. Pasiprausus juo ir plaukai streikuoja, ir oda nori nežinia ko  doh.gif

Klaipėdos rajone, vandentiekio vanduo turi nemažai fluoro, todėl jo gerti negalima. Manyčiau, kad odai bei plaukams taip pat nepadeda.
O šiaip Lietuvoje visur yra vidutiniškai kietas, kietas arba labai kietas vanduo. Jei labai trukdo toks vadnuo, statykitės nukalkinimo filtrus, bet atminkit, kad visiškai nukalkintas vanduo nėra sveikas gerti, nes iš organizmo išplauna druskas.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 08 16, 08:02)
bet Vilniuj vanduo dar pakankamai geras, o va uzsieni (aisku gal ne visur) tai vanduo labai prastas  doh.gif  mano odai labai nepatiko, visa sudirgusi buvo... ir is pradziu visai nesupratau del ko ji tokia  blush2.gif  doh.gif


Vilniuje vanduo pats prasčiausias, deja, kiek teko matyti užsienyje ir kituose Lietuvos miestuose doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 17, 09:24)
Vilniuje vanduo pats prasčiausias, deja, kiek teko matyti užsienyje ir kituose Lietuvos miestuose  doh.gif  verysad.gif

Turbūt nebuvote Čekijoje. Tokio bjauraus kvapo ir skonio vandens Lietuvoje neteko gerti. Šiaip daug kas priklauso nuo vamzdyno, jei jis senas, tai nereik norėt geros kokybės vandens. Mano pažįstami vilniečiai nesiskundžia dėl vandens kokybės, netgi sako, kad pagerėjo vanduo.
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 17, 09:24)
Vilniuje vanduo pats prasčiausias, deja, kiek teko matyti užsienyje ir kituose Lietuvos miestuose  doh.gif  verysad.gif

na turbut nuo rajono priklauso g.gif pas mane tai visai neblogas vanduo g.gif

QUOTE(pikkolo @ 2009 08 17, 10:42)
Turbūt nebuvote Čekijoje. Tokio bjauraus kvapo ir skonio vandens Lietuvoje neteko gerti. Šiaip daug kas priklauso nuo vamzdyno, jei jis senas, tai nereik norėt geros kokybės vandens. Mano pažįstami vilniečiai nesiskundžia dėl vandens kokybės, netgi sako, kad pagerėjo vanduo.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 17, 08:15)
Klaipėdos rajone, vandentiekio vanduo turi nemažai fluoro, todėl jo gerti negalima. Manyčiau, kad odai bei plaukams taip pat nepadeda.

O šiaip Lietuvoje visur yra vidutiniškai kietas, kietas arba labai kietas vanduo. Jei labai trukdo toks vadnuo, statykitės nukalkinimo filtrus, bet atminkit, kad visiškai nukalkintas vanduo nėra sveikas gerti, nes iš organizmo išplauna druskas.


vat vat doh.gif

man Vilniuje vanduo skanus - ir prausiuosi juo, ir geriu tiesiai iš krano biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 17, 08:15)
Klaipėdos rajone, vandentiekio vanduo turi nemažai fluoro, todėl jo gerti negalima. Manyčiau, kad odai bei plaukams taip pat nepadeda.
O šiaip Lietuvoje visur yra vidutiniškai kietas, kietas arba labai kietas vanduo. Jei labai trukdo toks vadnuo, statykitės nukalkinimo filtrus, bet atminkit, kad visiškai nukalkintas vanduo nėra sveikas gerti, nes iš organizmo išplauna druskas.


Kaune man visai nieko vanduo, o jau Kauno rajone tragedija, kalbu apie Giraites vandenys, pasistatem filtra...tai blyn ka dabar daryt, kad tos druskos neisiplautu??
Negi dabar vandeni teks pirkti? Nors tas parduodams vanduo kazkaip manes niekad neviliojo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilditele: 17 rugpjūčio 2009 - 12:08