Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(Zarazka @ 2009 08 10, 14:43)
iškilo klausimas: ar kosmetiką bei buitines priemones pigiau pirkti internetu, ar ir parduotuvėse kainos tos pačios? Beje, esu vilnietė.  blush2.gif  ax.gif


žiūrint, kokiose wink.gif Jei ne LT, tai pigiau, o jei LT - tai visaip būna, bet kainų mažesnių nei parduotuvėse nemačiau smile.gif Kosmetikos gamintojų subforume, Natūralios kosmetikos gamintojų temoje kartais darome bendrus užsakymus ir parsisiunčiam iš užsienio reikalingų priemonių žymiai pigiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(keturiese @ 2009 07 21, 19:50)
Merginos, nenoriu tersti temos, bet cia didesne tikimybe, kad kas nors susidomes  4u.gif  Labai gaila laikyti nenaudojamus abu beveik naujus produktelius  4u.gif

Parduodu Aubrey Organics veido kremą ir prausiklį su ginkmedžiu ir žaliąja arbata:
Kremas http://www.sveikipro...d...23&id=19054

Prausiklis http://www.sveikipro...d...30&id=19056

Už kremą norėčiau 57 LT (bandytas pora kartų). Už prausiklį 33 LT (bandytas tik vieną kartą).
Perkant abu, kaina 75 LT.

ar dar turit si komplekteli? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 08 10, 19:05)
Bet tai geresnis būdas pirkti, nei važiuoti n kilometrų iki kokio didmiesčio arba nuvažiavus blaškytis po visą miestą kol nusiperki reikiamus pirkinius.


bet man asmeniškai būtinai reikia pauostyti. nes pvz Aubrey Organics kremas man taip fui kad siaubas jeigu tokį nusipirkčiau internetu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 08 11, 21:21)
ar dar turit si komplekteli?  4u.gif

Turiu 4u.gif Tik kainytes zemesnes. Parasysiu i az. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 08 12, 08:34)
bet man asmeniškai būtinai reikia pauostyti. nes pvz Aubrey Organics kremas man taip fui kad siaubas jeigu tokį nusipirkčiau internetu doh.gif


kuo jis toks atgrasus?

šiaip tai net skonis kvapams keičiasi - kas šiemet nelabai, kitais metais gali būti net labai labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 08 12, 08:34)
bet man asmeniškai būtinai reikia pauostyti. nes pvz Aubrey Organics kremas man taip fui kad siaubas jeigu tokį nusipirkčiau internetu doh.gif

bet gyvai neleidzia irgi uostyt. Negalima atidarinet pakuociu. Koks cia taip smirdi? g.gif Del kvapu stiprumo, tai jo, Aubrey kvapai stiproki, man patinka subtilesni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 12, 11:40)
kuo jis toks atgrasus?

šiaip tai net skonis kvapams keičiasi - kas šiemet nelabai, kitais metais gali būti net labai labai biggrin.gif


kvapas man asmeniškai tikrai siaubingas blush2.gif pasitepiau veidą ir išėjau laukan su vaiku, tai tik ir galvojau, kaip kuo greičiau parlėkti namo nusiprausti, nes taip nemaloniai uodėsi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 08 04, 17:33)


Ir gal kas zino, su kokiom medziagom, aliejais reik vengt kosmetikos, odai, kuri kartais megsta kapiliarus pasprogdint?  biggrin.gif


Pagrindinis "no no" yra medus. Tokiai odai jis - tabu. Ir siaip reikia vengti sildanciu proceduru, bei ingredientu. Taip pat staigiu temperaturos pokyciu, todel dristu itarti, jog saldancios proceduros ir pipirmetes taip pat butu ne visai gerai.
Labai gerai jei kosmetikoje yra meskauogiu. Jos stiprina kapilaru sieneles. Taciau ekologiskos kosmetikos su tokiais ekstraktais nesu macius.

O dabar mazytis klausimelis: gal kartais nepatingetumete sudeti visu internetiniu ir neinternetiniu {Kaune} parduotuviu adresus, kuriuose galima butu rasti alieju, eteriniu alieju, absoliutu, hidralatu ir pan. kosmetikai? Zinau Kvapu namus, bet ten kainos svelniai tariant kandziojasi. Gal zinot dar kazka?
Atsakyti
Sveikutes naturalistes, besirenkant kosmetines priemones visuomet kyla klausimas, kokios chemines medziagos (konservantai) yra pavojingos sveikatai?
Parabenai (absoliusciai visi: metil. propil, izo) - aisku, o kas dar? Taciau, be konservantu galiojimas labai trumpas... g.gif Kazin, kuom jie keiciami? Gal koks sodium acid... ax.gif
Atsakyti
fukse, pasiskaityk pirmąjį Natūralios kosmetikos gamintojų puslapį (Kosmetikos gamintojų subforumas), to pradžiai turėtų pakakti wink.gif

natūrali kosmetika yra konservuojama EA, vitaminu E, greipfrutų sėklų ekstraktu ir to pakanka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetikas @ 2009 08 13, 00:42)
Pagrindinis "no no" yra medus. Tokiai odai jis - tabu. Ir siaip reikia vengti sildanciu proceduru, bei ingredientu. Taip pat staigiu temperaturos pokyciu, todel dristu itarti, jog saldancios proceduros ir pipirmetes taip pat butu ne visai gerai.
Labai gerai jei kosmetikoje yra meskauogiu. Jos stiprina kapilaru sieneles. Taciau ekologiskos kosmetikos su tokiais ekstraktais nesu macius.

su medum nieko ir neteko naudot biggrin.gif bet valgyt gi galima? unsure.gif as juo tik arbata retkarciais pasaldinu biggrin.gif
o pvz. su kokiais citrusiniais vaisiais galima naudot? Nes mano nuojauta sako, kad jautriai odai nelabai gerai ax.gif
Atsakyti
Medu valgyt galima, aisku biggrin.gif Ant odos jo deti negalima del siek tiek sildancio efekto, jis plecia ir taip ryskias kraujagysles.
O citrusiniai vaisiai jautriai odai, aisku, gali netikt, reikia pabandyti tiesiog kur nors uz ausies. Patept sultim ir visa diena pavaiksciot nenuplovus. Jei atsiranda alergine reakcija, geriau nenaudot. Sitas metodas galioja bet kokiai naujai kosmetikai ar priemonei.
Apie kosmetika mokinausi tik ta chemine biggrin.gif Kur yra veikliuju medziagu, bet ir chemijos uztektinai. Ir veikliosios medziagos jau isskirtos grynos. O va apie naturalias priemones tik pradedu dometis, bet manau, kad jautriai ir dar su issipletusiais kapiliarais odai labiausiai tiktu agurkai, moliugai, pieno produktai, kiausiniai ir pan. Labai nebloga kauke greitai pagrazinanti oda yra kiausinio baltymas isplaktas su trupuciu agurku sulciu. Tik baltymo negalima tepti ant akiu voku, kaip ir bet kurios kitos kaukes, nes istampys oda. Sita kauke sutraukia poras, pasviesina ir palygina.
Ant akiu voku tuo tarpu geriausiai uzdeti juodos arba zalios arbatos kompresus.
O is patirties tai galiu pasakyt, kad jautrios odos prieziuros esme prasideda nuo vandens kuriuo veida prausiam. Nes kai gyvendavau kur vanduo minkstas ir svarus - oda spindedavo, o kur kietas - nuserpetoja iskart.
Atsakyti