Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(pikkolo @ 2009 08 05, 08:30)
Čia jūs klystate, nei SLS, nei SLES nėra priskirti prie kenksmingų medžiagų


mokslininkai įvairiose pasaulio šalyse atlieka tyrimus ir jų išvados nėra vienareikšmiškai teigiamos SLS atžvilgiu. Galbūt trūksta masto neigiamoms išvadoms patvirtinti oficialiai, gal dar ko - bet bent aš asmeniškai nesiruošiu laukti, kol po 25 metų kas nors atsibus ir pasakys, kaip kad atsitinka su maisto priedais: uždraudžiam, visą šitą laiką tai kenkė sveikatai cool.gif

kaip rodo pavyzdžiai, nepriklausomi, verslo neįtakojami tyrimai gali sugriauti daug stereotipų, tačiau dėl nekritiškumo, pasyvumo, patogaus plūduriavimo pasroviui daug kam jie nei įdomūs, nei taikytini gyvenime smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 05 rugpjūčio 2009 - 09:17
Na nereikia cia taip piktai smile.gif Puikiai suprantu apie parabenus, SLS ir apie tai kad kosmetika galima uzkonservuoti naturaliais komponentais. As visai del kitu dalyku norejau pasiguosti - kokio velnio firma kuri naudoja tiek daug naturaliu daliu ir tikrai moka daryti kremus be konservantu, vis tiek i dauguma ideda bent po viena chemikala, tai juk visai nelogiska.
Beje pvz mano mama, kai jai pasakoju apie parabenus gaunamus is naftos, ji visada primena kad nafta yra naturali, o jie jaunystej plaudavo plaukus zibalu, kad stipresni butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klomba @ 2009 08 05, 10:48)
Beje pvz mano mama, kai jai pasakoju apie parabenus gaunamus is naftos, ji visada primena kad nafta yra naturali, o jie jaunystej plaudavo plaukus zibalu, kad stipresni butu smile.gif

tai niekas ir neteigia, kad nenaturali, bet kai ji issilieja pvz., juroje -kas nutinka zuvims ir pauksciams bei florai? Turbut nereikia aiskinti ka tokio naturalaus produkto subproduktas gali padaryti "gero" veido odai ir pan. doh.gif
Kita vertus ir musmirytes naturalios, ir sunvysnes -tik ju protingi zmones nevalgo, nes ne viskas kas naturalu yra nekenksminga tongue.gif Net tokios nekaltos metu arbatos negalima gerti nuolat ir ilga laika, nes gali issivystyti silpnaprotyste
Papildyta:
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 05, 08:30)
Čia jūs klystate, nei SLS, nei SLES nėra priskirti prie kenksmingų medžiagų ir nėra draudžiami ekologiškoje kosmetikoje. Tik jie neatitinka kai kurių kitų reikalavimų, kaip kad anaerobinio skilimo. Todėl nestebina, kad natrio lauret ar lauril sulfatai yra naudojami natūralioje kosmetikoje.

blink.gif
gal gali imesti bent vieno sertifikuoto ecocert ar BDIH sertifikatu produktu, kuriu sudetyje butu siu medziagu, nes man nera teke tokiu matyti, nes visada yra pabreziama, kad nera nei SLS,nei SLES, nei parabenu, sintetiniu kvapu ir dazikliu ir pan. Tuo skiriasi tikri naturalus produktai nuo pseudo naturaliu tongue.gif, kuriuose ne tik kad SLS puikuojasi antru numeriu, bet ir glikoliai, parabenai, silikonai ir visi kiti "natururalus" priedai, be kuriu kremai tiesiog ilgiau keliu valandu neisbutu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2009 08 05, 08:26)
Tikra tiesa, kai pradedi domėtis, į daug ką pažvegi kitaip 
Pirkdavau iš BodyShopo ir galvodavau, jog naudojuosi gerais produktais  blush2.gif (dabar galvoju kokia durnė aš ), bet niekada ne vėlu mokytis  smile.gif  Ir dėka merginų diskusijų apie ekologišką produkciją, sužinojau daug naujo  thumbup.gif


Nereikia saves taip vadinti biggrin.gif Visi kazkada pradeda ir negimsta viska zinodami. smile.gif
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 05, 08:30)
Čia jūs klystate, nei SLS, nei SLES nėra priskirti prie kenksmingų medžiagų ir nėra draudžiami ekologiškoje kosmetikoje. Tik jie neatitinka kai kurių kitų reikalavimų, kaip kad anaerobinio skilimo. Todėl nestebina, kad natrio lauret ar lauril sulfatai yra naudojami natūralioje kosmetikoje. Natūralioje kosmetikoje leidžiami cheminiai priedai iki 5 proc. Dažnai natūrali ir eko kosmetika yra suplakama į vieną pavadinimą - ekologiška kosmetika, nors ne visada tai yra tiesa.


Ne,cia jus klystate cool.gif Mes nekalbam apie ale naturalia. O is tiesu naturalia. O apie reklamas "naturali" kosmetika irgi viska zinom, nenaujiena.Jau Kunigunda paaiskino..
QUOTE(katutis @ 2009 08 05, 09:15)
mokslininkai įvairiose pasaulio šalyse atlieka tyrimus ir jų išvados nėra vienareikšmiškai teigiamos SLS atžvilgiu. Galbūt trūksta masto neigiamoms išvadoms patvirtinti oficialiai, gal dar ko - bet bent aš asmeniškai nesiruošiu laukti, kol po 25 metų kas nors atsibus ir pasakys, kaip kad atsitinka su maisto priedais: uždraudžiam, visą šitą laiką tai kenkė sveikatai  cool.gif

kaip rodo pavyzdžiai, nepriklausomi, verslo neįtakojami tyrimai gali sugriauti daug stereotipų, tačiau dėl nekritiškumo, pasyvumo, patogaus plūduriavimo pasroviui daug kam jie nei įdomūs, nei taikytini gyvenime smile.gif


jei jau sklando kalbos, kad negeras, daro ta ir ana, as ir geriau nenaudosiu, nei naudosiu ir lauksiu, kol irodys jo teisinguma. sveikesne busiu ax.gif
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 08 05, 11:15)
Net tokios nekaltos metu arbatos negalima gerti nuolat ir ilga laika, nes gali issivystyti silpnaprotyste

o sito tai nezinojau blink.gif kartais geriau maziau zinot, nes jei pradet gilintis, galva susisuks wacko.gif
Atsakyti
ne kalbos, o tyrimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 08 05, 12:15)
gal gali imesti bent vieno sertifikuoto ecocert ar BDIH sertifikatu produktu, kuriu sudetyje butu siu medziagu, nes man nera teke tokiu matyti, nes visada yra pabreziama, kad nera nei SLS,nei SLES, nei parabenu, sintetiniu kvapu ir dazikliu ir pan. Tuo skiriasi tikri naturalus produktai nuo pseudo naturaliu  tongue.gif, kuriuose ne tik kad SLS puikuojasi antru numeriu, bet ir glikoliai, parabenai, silikonai ir visi kiti "natururalus" priedai, be kuriu kremai tiesiog ilgiau keliu valandu neisbutu  lotuliukas.gif

Jūs manęs nesupratote. Ekologiškai kosmetikai, kaip ir kitiem eko produktam yra keliami tam tikri reikalavimai. Vienas iš jų, kad nebūtų kenksmingų medžiagų (kurios išvardintos Direktyvoje 67/548) ir tarp jų nėra SLS ar SLES. Tačiau alkil sulfonatai neatitinka kitų ekokosmetikai keliamų reikalavimų - tai anaerobinio skilimo. Todėl jie neretai sutinkami natūralioje kosmetikoje, kuriai nėra keliami tokie griežti reikalavimai. Tik, kad LT labai dažnai (turiu galvoj visokios eko parduotuvės) abu šiuos terminus suplaka į vieną.
O pabrėžiama tai daugiau dėl reklamos, kaip kad ir su GMO.
Tik ekokosmetikos gamintojai nustatydami kainą pamiršta, kad dauguma natūralių medžiagų nėra brangesnės už sintetines.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 05, 15:57)
Jūs manęs nesupratote. Ekologiškai kosmetikai, kaip ir kitiem eko produktam yra keliami tam tikri reikalavimai. Vienas iš jų, kad nebūtų kenksmingų medžiagų (kurios išvardintos Direktyvoje 67/548) ir tarp jų nėra SLS ar SLES.


tai prie ko cia ta direktyva dabar, juk ne pagal ja produktai yra sertifikuojami, ir toje D nera ir kitu kenksmingu medziagu istraukta, kuriu vengia tikrai naturalios kosmetikos gamintojai.
Jei EK itrauktu sulfatus ir kt. medziagas -tai juk bankrutuotu 98 % kosmetikos ir farmacijos kompaniju lotuliukas.gif, nes ju visi produktai yra sulfatu pagrindu
Atsakyti
QUOTE(klomba @ 2009 08 05, 11:48)
Na nereikia cia taip piktai smile.gif Puikiai suprantu apie parabenus, SLS ir apie tai kad kosmetika galima uzkonservuoti naturaliais komponentais. As visai del kitu dalyku norejau pasiguosti - kokio velnio firma kuri naudoja tiek daug naturaliu daliu ir tikrai moka daryti kremus be konservantu, vis tiek i dauguma ideda bent po viena chemikala, tai juk visai nelogiska.
Beje pvz mano mama, kai jai pasakoju apie parabenus gaunamus is naftos, ji visada primena kad nafta yra naturali, o jie jaunystej plaudavo plaukus zibalu, kad stipresni butu smile.gif

Esu domėjusis, kad be chemijos išsiversti neįmanoma, juolabiau kosmetikoje. Ir tai visai tikėtina, nes ekologiški produktai tikrai užsiguli lentynose... Tik va klausimas kiek ta chemija kenksminga mums? Taigi, ekologiškoje kosmetikoje naudojami aplinkai ir žmogui nekenksmingos medžiagos. O jeigu dar etiketes pradėtume skaityti ir jas suprasti, tada nekiltų jokių panašaus pobūdžio klausimų.
Atsakyti
Labas, paneles! prisijungiu prie tu kurios anksciau naudojo bodyshopus ir pan. ir mane kad cia naturalu. Nemanau kad durne buvau, tiesiog neturejau tiek ziniu kiek siandien. As dar tik renku zinias apie tai kaip naudoti aliejus ir kur gauti naturalia ekologiska kosmetika.

QUOTE(klomba @ 2009 08 05, 11:48)
As visai del kitu dalyku norejau pasiguosti - kokio velnio firma kuri naudoja tiek daug naturaliu daliu ir tikrai moka daryti kremus be konservantu, vis tiek i dauguma ideda bent po viena chemikala, tai juk visai nelogiska.
Beje pvz mano mama, kai jai pasakoju apie parabenus gaunamus is naftos, ji visada primena kad nafta yra naturali, o jie jaunystej plaudavo plaukus zibalu, kad stipresni butu smile.gif

tai netgi labai logiska. Reikia isisavinti, kad pasauli valdo pinigai. Naudoti sintetinius konservantus yra daug pigiau.
Parabenai nera blogi todel kad gaunami is naftos. Jie kenksmingi.
Ir siulau apsizvalgyti kiek aplink yra vyresniu moteru plovusiu galvas zibalais visokiais ir dabar isretejusiais plaukais
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Neseniai pradėjau domėtis natūralumu, sveika gyvensa ir atradau ekologišką gyvenimo būdą ir pagaliau prisiruošiau išmesti visą užsilikusį šlamštą iš savo namų ir pereiti prie natūralių priemonių. Bet va iškilo klausimas: ar kosmetiką bei buitines priemones pigiau pirkti internetu, ar ir parduotuvėse kainos tos pačios? Beje, esu vilnietė. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zarazka @ 2009 08 10, 14:43)
Sveikos 4u.gif  Neseniai pradėjau domėtis natūralumu, sveika gyvensa ir atradau ekologišką gyvenimo būdą ir pagaliau prisiruošiau išmesti visą užsilikusį šlamštą iš savo namų ir pereiti prie natūralių priemonių. Bet va iškilo klausimas: ar kosmetiką bei buitines priemones pigiau pirkti internetu, ar ir parduotuvėse kainos tos pačios? Beje, esu vilnietė.  blush2.gif  ax.gif


mano nuomone kainos tos pacios, tik ir vienur ir kitur buna akciju....tik e-pard.paprastai prisideda persiuntimo mokesciai, bei negali gyvai produkto paciupineti, pauostyti.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2009 08 10, 16:20)
mano nuomone kainos tos pacios, tik ir vienur ir kitur buna akciju....tik e-pard.paprastai prisideda persiuntimo mokesciai, bei negali gyvai produkto paciupineti, pauostyti.... smile.gif


Bet tai geresnis būdas pirkti, nei važiuoti n kilometrų iki kokio didmiesčio arba nuvažiavus blaškytis po visą miestą kol nusiperki reikiamus pirkinius. Aš pvz. Kaune vienoj vietoj niekada nerandu to ko man reikia. O apie savo kaimą tai išvis tyliu. Nuėjau į Drogą ir paklausiau, gal turi ką nors ekologiško, tai pardavėjos pasižiūrėjo kaip į keistuolę didžiausią ir aišku pradėjo siūlyt visokius a la superinius šampūnus, anot jų geresni už ekologiškus, tai daugiau neinu į tokias pardavyklas verysad.gif
Atsakyti