Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

MB anądien susimąstė, laikydamas rankoj tuščią skutimosi putų flakonėlį, sako - va panaudojau mėnesį, o dabar tas indelis šimtą metų irs, metalinė dalis gal greičiau surūdys, o plastikas ir ilgiau išliks... Pamaniau, kad kaip tik pats metas pasiūlyti jam kažką kitokio, bet į galvą tik ūkiškas muilas ateina biggrin.gif Gal kas pasidalins patirtimi? Ką skutimuisi naudoja Jūsų vyrai?
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2009 08 01, 15:37)
MB anądien susimąstė, laikydamas rankoj tuščią skutimosi putų flakonėlį, sako - va panaudojau mėnesį, o dabar tas indelis šimtą metų irs, metalinė dalis gal greičiau surūdys, o plastikas ir ilgiau išliks... Pamaniau, kad kaip tik pats metas pasiūlyti jam kažką kitokio, bet į galvą tik ūkiškas muilas ateina  biggrin.gif  Gal kas pasidalins patirtimi? Ką skutimuisi naudoja Jūsų vyrai?

na kodel iskart ukinis muilas. Taigi dauguma eko kompaniju gamina ir priemones vyrams.
Atsakyti

Skaitydama čia radau daug labai vertingos informacijos thumb_yello.gif Tik truputį pasimečiau...kuo skiriasi priemonė pagaminta iš natūralių produktų( pvz L'Occitane produktai) nuo ekologiškų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2009 08 02, 14:18)
Skaitydama čia radau daug labai vertingos informacijos  thumb_yello.gif Tik truputį pasimečiau...kuo skiriasi priemonė pagaminta iš natūralių produktų( pvz L'Occitane produktai) nuo ekologiškų?   blush2.gif

Ekologiskos kosmetikos gamintojai nedaro bandymu su gyvunais, gamina perdirbti tinkamas pakuotes, medziagos ieinancios i sios kosmetikos sudeti uzaugintos specialiuose ukiuose, apdirbamos naturaliais budais, juose nera jokiu cheminiu medziagu. Tokia kosmetika sertifikuojama, o gauti sertifikata reikia laikytis grieztu reiklavimu wink.gif
Naturalia kosmetika gali pasivadinti pilna chemijos i kremo indeli pribrukusi kompanija. Pakanka ideti mazyti laseli kokio aloe vera, uzauginta cheminiu budu.
As cia rasau is bendro isprusimo, yra kazkokie reikalavimai, kokius reikalavimus reikia atitinkti, vadintis naturalia, bet tingiu ieskot blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 02 rugpjūčio 2009 - 14:52
QUOTE(begike @ 2009 08 02, 14:51)
Ekologiskos kosmetikos gamintojai nedaro bandymu su gyvunais, gamina perdirbti tinkamas pakuotes, medziagos ieinancios i sios kosmetikos sudeti uzaugintos specialiuose ukiuose, apdirbamos naturaliais budais, juose nera jokiu cheminiu medziagu. Tokia kosmetika sertifikuojama, o gauti sertifikata reikia laikytis grieztu reiklavimu  wink.gif 
Naturalia kosmetika gali pasivadinti pilna chemijos i kremo indeli pribrukusi kompanija. Pakanka ideti mazyti laseli kokio aloe vera, uzauginta cheminiu budu.
As cia rasau is bendro isprusimo, yra kazkokie reikalavimai, kokius reikalavimus reikia atitinkti, vadintis naturalia, bet tingiu ieskot  blush2.gif


Ačiū, begike 4u.gif tai kas buvo neaišku, dabar aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2009 08 01, 15:37)
MB anądien susimąstė, laikydamas rankoj tuščią skutimosi putų flakonėlį, sako - va panaudojau mėnesį, o dabar tas indelis šimtą metų irs, metalinė dalis gal greičiau surūdys, o plastikas ir ilgiau išliks... Pamaniau, kad kaip tik pats metas pasiūlyti jam kažką kitokio, bet į galvą tik ūkiškas muilas ateina  biggrin.gif  Gal kas pasidalins patirtimi? Ką skutimuisi naudoja Jūsų vyrai?


Mano naudoja skutimosi mašinėlę, neberia, nereikia spec. priemonių, plaukai kai atauginėja nesibado taip baisiai kaip skutantis peiliukais. Bet jei norisi peiliukais, tai gali ir palepint, jei svarbi pakuotė, tai tiktų pvz. šitos priemonės, dar yra weleda, santalų hidrolatas po skutimosi, na ir čia tik keletas iš daugelio natūralių priemonių vyrams, visų tikrai nesurašysiu
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 08 02, 15:51)
Ekologiskos kosmetikos gamintojai nedaro bandymu su gyvunais, gamina perdirbti tinkamas pakuotes, medziagos ieinancios i sios kosmetikos sudeti uzaugintos specialiuose ukiuose, apdirbamos naturaliais budais, juose nera jokiu cheminiu medziagu. Tokia kosmetika sertifikuojama, o gauti sertifikata reikia laikytis grieztu reiklavimu  wink.gif 
Naturalia kosmetika gali pasivadinti pilna chemijos i kremo indeli pribrukusi kompanija. Pakanka ideti mazyti laseli kokio aloe vera, uzauginta cheminiu budu.
As cia rasau is bendro isprusimo, yra kazkokie reikalavimai, kokius reikalavimus reikia atitinkti, vadintis naturalia, bet tingiu ieskot  blush2.gif

Bijau suklysti, bet natūralia priemonė vadinama berods tada, kai jos sudėtyje yra ne mažiau nei 70 proc. natūralių medžiagų g.gif
O ekologiška-natūralu, aš suprantu taip: kremas gali būti natūralus (pagamintas iš natūralių medžiagų), bet neekologiškas, nes pakuojamas plastmasiniuose indeliuose.
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2009 08 02, 15:08)
Ačiū, begike  4u.gif tai kas buvo neaišku, dabar aišku  smile.gif

nera uz ka 4u.gif

QUOTE(mylimuke @ 2009 08 02, 18:17)
Bijau suklysti, bet natūralia priemonė vadinama berods tada, kai jos sudėtyje yra ne mažiau nei 70 proc. natūralių medžiagų g.gif
O ekologiška-natūralu, aš suprantu taip: kremas gali būti natūralus (pagamintas iš natūralių medžiagų), bet neekologiškas, nes pakuojamas plastmasiniuose indeliuose.

tos naturalios gali buti visaip apdirbamos, tai nebelieka to naturalumo. Nu nenoriu pusti burbulu, bet zinau kad galybe imoniu tuo terminu sekmingai manipuliuoja zmonemis ax.gif
O ekologiskas nuo naturalaus labai skiriasi, tikrai ne vien ipakavimu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 02 rugpjūčio 2009 - 20:05
QUOTE(mylimuke @ 2009 08 02, 18:17)

O ekologiška-natūralu, aš suprantu taip: kremas gali būti natūralus (pagamintas iš natūralių medžiagų), bet neekologiškas, nes pakuojamas plastmasiniuose indeliuose.


Tuomet dar paklausiu... ax.gif

Pvz aš pirkau dukrytei Weledos vaikišką gelį dantukams, tai kaipo ir ekologiškas produktas, bet įpakavimas man atrodo niekuo labai nesiskiria nuo pvz Colgate pastos įpakavimo... g.gif o gal aš klystu? ...ar visi ekologiški produktai turi būti ekologiškose pakuotėse (ekologiškos pakuotės aš kaip suprantu tos, kurios palyginus gana greitai suyra ir nekenkia aplinkai) ?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2009 08 02, 21:02)
Tuomet dar paklausiu... ax.gif

Pvz aš pirkau dukrytei  Weledos vaikišką gelį dantukams, tai kaipo ir ekologiškas produktas, bet įpakavimas man atrodo niekuo labai nesiskiria nuo pvz Colgate pastos įpakavimo... g.gif  o gal aš klystu? ...ar visi ekologiški produktai turi būti ekologiškose pakuotėse (ekologiškos pakuotės aš kaip suprantu tos, kurios palyginus gana greitai suyra ir nekenkia aplinkai) ?... g.gif


Gelis aliumininėj pakuotėj, kuri supakuota į popierinę dėžutę.
Šiaip kiek teko matyti tai pakuotei neskiriamas didelis dėmesys, viskas akcentuojama į sudėtį, kaip gaunamos žaliavos ir jų biodegradacija (jei koks valiklis). O pakuotės tai ta pati plastmasė sad.gif aišku, yra stiklinių, aliumininių pakuočių, biodegraduojančių, bet dažniausiai (ypač jei koks šampūnas ar dušo želė), tai pakuotė įprastinis plastikas...
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 07 27, 22:53)
mielos eco mamos, man reikia jusu patarimo. kaip zinoti ar muilas, duso zele besarmiai? kaip tas sarmas vadinamas sudety? odos gydytoja sake naudot bet koki besarmi prausikli, ieskau ekologisko. ax.gif

:)labs
gali nueiti i tymo turgu is ilonos nusipirkti muilo arba paieskoti jos muilu parduotuvese ekologiskose. ji gamina naturalu muila
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 08 02, 21:21)
Gelis aliumininėj pakuotėj, kuri supakuota į popierinę dėžutę.
Šiaip kiek teko matyti tai pakuotei neskiriamas didelis dėmesys, viskas akcentuojama į sudėtį, kaip gaunamos žaliavos ir jų biodegradacija (jei koks valiklis). O pakuotės tai ta pati plastmasė sad.gif aišku, yra stiklinių, aliumininių pakuočių, biodegraduojančių, bet dažniausiai (ypač jei koks šampūnas ar dušo želė), tai pakuotė įprastinis plastikas...


Dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti