Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(Hibisco @ 2009 07 27, 16:15)
Galiu, šiaip jis mane sudomino, nes turiu visus ingredientus, deja, išskyrus alijošių bei labai paprastai pasidaro doh.gif tai va, jis daromas iš:
50 g bičių vaško
1/4 l migdolų aliejaus
25 g kakavos sviesto
50 g alijošiaus minkštimo
patinkantys eteriniai
reikia "kietuosius" ingredientus sutarkuoti, viską sudėti į vieną talpą, įdėti į karštą vonelę, kai ištirps, išmaišyti ir po to pridėti eterinius  4u.gif


Ačiū, man tai trūksta kai kurių ingridientu, o va alijošų susiveikiau per giminės gimine ax.gif Pabandyk paklausinėti savo tėvelių ar tai senelių, tetų, gal kas turės šį augaliuką, tai tikrai tau kelias šakelias padovanotų, ar net plenciuką 4u.gif
Idomu, kiek laiko toks kremas tinkamas naudoti?
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2009 07 27, 15:31)
Ačiū, man tai trūksta kai kurių ingridientu, o va alijošų susiveikiau per giminės gimine  ax.gif Pabandyk paklausinėti savo tėvelių ar tai senelių, tetų, gal kas turės šį augaliuką, tai tikrai tau kelias šakelias padovanotų, ar net plenciuką  4u.gif
Idomu, kiek laiko toks kremas tinkamas naudoti?


Rašo, kad reikia saugoti nuo saulės ir karščio. Aš tai laikysiu šaldytuve. ax.gif Bandysiu ieškot, kas augina smile.gif
Beje, man atrodo, kad čia labai didelis kiekis gautųsi kaip rankų kremui, tai galvoju pusę ar tik trečdalį darytis. O jei didesnis kiekis gaunasi, manau, tokį galima laisvai ir kūnui sunaudoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Vilniuje tai alijošiaus lapų nusiperku Kalvarijų turguje, pas bobulytes, kur su visokiais ryšulėliais sėdi..su žolėm, su rusiškais papildais ir pan. ax.gif
Atsakyti
mielos eco mamos, man reikia jusu patarimo. kaip zinoti ar muilas, duso zele besarmiai? kaip tas sarmas vadinamas sudety? odos gydytoja sake naudot bet koki besarmi prausikli, ieskau ekologisko. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 07 27, 18:53)
Vilniuje tai alijošiaus lapų nusiperku Kalvarijų turguje, pas bobulytes, kur su visokiais ryšulėliais sėdi..su žolėm, su rusiškais papildais ir pan. ax.gif


jus man pasakykit, kuris alijosius yra tas tikrasis? tas kur musu mociutes ir dar kai kuriu mamos augino/augina ar toks: user posted image? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 07 27, 17:53)
Vilniuje tai alijošiaus lapų nusiperku Kalvarijų turguje, pas bobulytes, kur su visokiais ryšulėliais sėdi..su žolėm, su rusiškais papildais ir pan. ax.gif


Aišku 4u.gif o kažin kaip išgauti visą gėrį iš lapų? nuskusti jį ir sutrinti kaip nors? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 07 28, 08:51)
jus man pasakykit, kuris alijosius yra tas tikrasis? tas kur musu mociutes ir dar kai kuriu mamos augino/augina ar toks: user posted image? g.gif

šiltuose kraštuose laukuose auginami yra naudojami kosmetikos pramonėje. Teigiama, kad juose daug daugiau visų gerų savybių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 27, 13:37)
Aš irgi mėgstu nusipirkti plaukų kaukes ir panaudot jas dažniau, tada tai tikrai atsigauna plaukai  thumbup.gif turbūt kad išbandysiu logonos kaukę  rolleyes.gif

jei pirksi, bus labai idomu isgirsti ar patiko biggrin.gif

QUOTE(agnuta @ 2009 07 27, 13:58)
galima butu nebutinai is ekoeko ax.gif ir siaip manau, kad vertetu pasidaryti aliejines kaukes plaukams smile.gif arba netgi issiplovus galva, plauku galiukus, jei jie labai sausi, patepti nedideliu kiekiu aliejaus.

nebutinai, tik pavyzdi pateikiau. Eko eko labai skaniai kvepejo logonos kokosu aliejus dezutei, wub.gif svajoju dabar apie ji wub.gif

QUOTE(truth @ 2009 07 27, 21:53)
mielos eco mamos, man reikia jusu patarimo. kaip zinoti ar muilas, duso zele besarmiai? kaip tas sarmas vadinamas sudety? odos gydytoja sake naudot bet koki besarmi prausikli, ieskau ekologisko. ax.gif

As manau kad visi ekologiski yra besarmiai unsure.gif galvoju kad tas lauryl sulfate yra sarmas unsure.gif Pataisykit kas nors, jei klystu.
Del visa ko galima rinktis jautriai odai, bekvapi. Esant odos problemoms, Urtekram toki turi, gal Logona ar Weleda, tiksliai nezinau.
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 28, 08:52)
Aišku  4u.gif o kažin kaip išgauti visą gėrį iš lapų? nuskusti jį ir sutrinti kaip nors?  g.gif  blush2.gif

Aš tai tą minkštimą sutrinu su plastikine trintuve, o žievelė lieka nepanaudota ax.gif

QUOTE(Martini @ 2009 07 28, 09:38)
šiltuose kraštuose laukuose auginami yra naudojami kosmetikos pramonėje. Teigiama, kad juose daug daugiau visų gerų savybių mirksiukas.gif

Gali būti, kad šiltuose kraštuose jie ypatingesni drinks_cheers.gif , bet nebrokuokite ir atstovų nuo močiutės palangės, jie irgi pakankamai vertingi biggrin.gif

Pas mus man rodos galima rasti tą 'eilinį' aloe barbadensis (arba kitaip aloe vera). Beje, jo foto ir įdėta smile.gif Aišku, gal kokie selekcininkai-gėlininkai turi ir kitų rūšių g.gif
Toks:
user posted image


O dėl muilų, tai ne lauryl sulfate apsrendžia ar muilas šarminis, ar ne unsure.gif Gali būti bešarmis muilas ir su kt. lyg ir pavojingais odai priedais. Pavyzdys (paskaitykit sudėtį..pvz PEG, man rodos jis negeras ingridientas ax.gif ): http://www.eucerin.lt/1062

Aš sakyčiau, kad bešarmis muilas toks, kurio pH yra 5-5.5 smile.gif Bet geriausia būtų pakamintinėti kokį muilų žinovą ar kas gamina tuos muilus ir gali paaiškinti kas kaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 07 29, 12:15)
Aš tai tą minkštimą sutrinu su plastikine trintuve, o žievelė lieka nepanaudota ax.gif
Gali būti, kad šiltuose kraštuose jie ypatingesni drinks_cheers.gif , bet nebrokuokite ir atstovų nuo močiutės palangės, jie irgi pakankamai vertingi biggrin.gif

Pas mus man rodos galima rasti tą 'eilinį' aloe barbadensis (arba kitaip aloe vera). Beje, jo foto ir įdėta smile.gif Aišku, gal kokie selekcininkai-gėlininkai turi ir kitų rūšių g.gif


Matau, kad atradau dar vieną alijošiaus gerbėją drinks_cheers.gif gal gali papasakoti, kam jį naudoji? 4u.gif
Atsakyti
sveiki,norejau suzinot ar ekologisku meliolnu muili galima weida praust?
Atsakyti
QUOTE(Riedulyte @ 2009 05 30, 13:26)
Sveikutes 4u.gif
noreciau suzinoti kaip imanoma su naturaliom priemonem pasidaryti kuno sveitikli. Su kava jau dariausi. Esu saldziarure ax.gif noreciau koki kuno sveitikli su cukrumi pasigaminti. Gal koki vaikiska muiliuka issilyditi ir toki skistesni pasidaryti (aisku ji turetu buti vesesnis) ir cukriuko iberti g.gif gal dar keleta laseliu eterinio aliejaus imaisyti, kad skaniai kvepetu pvz. vaniles blush2.gif


Muilą galima ištirpinti ir pavirti su trupučiu vandens, gaunasi skystas muilas, tada į atvėsintą berk cukrų.
Atsakyti