Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

As taip pat Palangoje atradau parduotuve kosmetikos, kur nemazai produktu yra ekologisku. Cia paciam centre, Vytauto g. priesais Eurovaistine beveik.
Man is tiesu kiek bandziau geriausia naturali kosmetika - Weleda.
Atsakyti
sveikos 4u.gif

gal nelabai atidziai skaiciau, nes iskart daug temu siam skyrely skaitinejau...norejau paklaust, kur to kokosu aliejaus gaut? blush2.gif ziurejau rasakiloj, bet jie nesiuncia, tik parduotuvej nusipirkt galima g.gif
Atsakyti
aš pirkau taip pat Vilniuje, pard Žalia Žalia, bet jie visi parduoda aliejų iš kvapų namų g.gif Manau paguglinus galima rasti tuos kas siunčia, kaip ir dvisirdysg.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 07 25, 14:36)
aš pirkau taip pat Vilniuje, pard Žalia Žalia, bet jie visi parduoda aliejų iš kvapų namų g.gif Manau paguglinus galima rasti tuos kas siunčia, kaip ir dvisirdysg.gif



dėkui 4u.gif nė nežinojau apie tokį puslapiuką blush2.gif

o klausykit, šitoks tinka naudojimui plaukų bei kūno priežiūrai? g.gif ar būna kažkoks kitoks blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bim-bam: 25 liepos 2009 - 16:10
QUOTE(egne @ 2009 07 24, 19:29)
Man is tiesu kiek bandziau geriausia naturali kosmetika - Weleda.


ka is weledos esate naudojusi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2009 07 25, 16:59)
o klausykit, šitoks tinka naudojimui plaukų bei kūno priežiūrai?  g.gif  ar būna kažkoks kitoks  blush2.gif  blush2.gif

Apie tokį nieko nežinau, bet tikrai geras ir nerafinuotas dar yra sveikuose produktuose 4u.gif
Atsakyti
O man išgirtasis Santes briliant care kondicionierius nepakankamai drėkina plaukus verysad.gif Šiek tiek geriau buvo, kai jo negailėdama (nes noriu kuo greičiau sunaudoti), užsipyliau dvi saujas ant plaukų. Bet tai man neapsimoka pirkti, nes taip aš jį sunaudosiu per porą savaičių... doh.gif
Atsakyti
[QUOTE]QUOTE(egne @ 2009 07 24, 19:29)
Man is tiesu kiek bandziau geriausia naturali kosmetika - Weleda.


ka is weledos esate naudojusi?
Naudoju kuno pieneli, vaikiska kuno pieneli, roziu alieju veidui (man siek tiek riebokas), Rozmarinu sampuna plaukams. Sitais produktais esu labai patenkinta. Dar galvoju isigyti masazini kuno alieju.
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 27, 09:32)
O man išgirtasis Santes briliant care kondicionierius nepakankamai drėkina plaukus  verysad.gif Šiek tiek geriau buvo, kai jo negailėdama (nes noriu kuo greičiau sunaudoti), užsipyliau dvi saujas ant plaukų. Bet tai man neapsimoka pirkti, nes taip aš jį sunaudosiu per porą savaičių...  doh.gif

Kiek laiko tu palaikai uzsitepus ant plauku? Teigiama rezultata pajutau tik tada, kai uzsitepus palaikydavau bent 5 min.
Atsakyti
QUOTE(sema @ 2009 07 27, 08:31)
Kiek laiko tu palaikai uzsitepus ant plauku? Teigiama rezultata pajutau tik tada, kai uzsitepus palaikydavau bent 5 min.


Nemažai aš jį palaikau, sakyčiau, apie 10 minučių. Matyt, jis mano sausiems plaukams per silpnas verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(sema @ 2009 07 27, 08:31)
Kiek laiko tu palaikai uzsitepus ant plauku? Teigiama rezultata pajutau tik tada, kai uzsitepus palaikydavau bent 5 min.


O tau jis tinka? kokie tavo plaukai? 4u.gif
Atsakyti
Man jis labai tinka. Plaukai sausi, vat as ir dziaugiuosi ji atradus. Gal tiesiog plauku struktura skiriasi g.gif
Atsakyti
Hibisco, pabandyk Logonos kauke plaukam su jojoba atrodo g.gif Neblogai maitina plaukus mirksiukas.gif
Atsakyti