Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(katutis @ 2009 07 22, 20:46)
jo kvapas iš tikrųjų nuostabus  wub.gif Ir laikosi gana ilgai  drinks_cheers.gif MB mano želę plaukams privatizavo ir dar kartais kremu susidomi, bet hidrolatais - neeee  lotuliukas.gif


Pas mus viskas šeimyniškai, tiksliau aš viena perku, o naudojam dviese: dušo žele, kremai, aliejai plaukų priežiūrai ir pan. doh.gif lotuliukas.gif

Gal kas turi atsiliepimų apie BellaPierre mineralinę dekoratyvinę kosmetiką? Mačiau ekostudijoj prekiaujant. Ar verta pasitikėti, ar nomali sudėtis, kokie atsiliepimai, kainos ir pan.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 07 22, 21:21)
Nusipirkau maximoje ajuvedinį muilą,


berods, žaliasis iš jų geras wink.gif


QUOTE(Žirklutės @ 2009 07 22, 21:36)
Gal kas turi atsiliepimų apie BellaPierre mineralinę dekoratyvinę kosmetiką?


"milteliais" pasitikėti galima, o lūpų blizgiuose Palomina rado negerovių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 07 22, 19:32)
Kadangi kristiana, tai tikriausiai didelės. Šiaip ten nebuvau jau 100m, nes jei į tokias parduotuves eini be makiažo ir vakarinės suknelės, tai pardavėjos mano, kad ateini vogt  blink.gif  Na, bent jau toks įspūdis tais laikais kai lankiausi, tikrai buvo susidaręs.

cia tai tiksliai pasaket biggrin.gif as ziuriu, ko jos taip spokso visa laika, lyg vogciau kazka ..
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 22, 22:43)
berods, žaliasis iš jų geras wink.gif

4u.gif
Atsakyti
Ilsimės 'numylėtoje' Palangoje ir radau parduotuvytę, kur nemažai eko kosmetikos ir kūno priežiūros priemonių thumbup.gif Apžiūrėjau ir nelabai matytų Vilniuje firmų priemones thumbup.gif (nusipirkau "Essential care" kremą kūnui), bet atkreipiau dėmesį į "Florascent" kvepaliukus. Pati naudoju (siunčiausi iš UK) ir baigėsi. Vilniuje prekiauja "Baroca": http://www.baroca.lt...&...&cat_id=246
Palangoje jų irgi yra, tik kaina 199 Lt smile.gif Skirtumas nei daug, nei mažai - 30 Lt g.gif Gaunasi taip, kad Vilniuje permokama už viską rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 07 22, 17:05)
Nerandu sioj temoj,o gal ir nekalbejote dar, apie intymios higienos prausiklius?gal ka parekomenduotumet? ax.gif


Aš tai esu nusipirkusi iš Stepono parduotuvytės Argital intymios higienos prausiklį. Man tai labai patinka, toks gaivus ir švelnus ir, be to, labai taupiai naudojasi, užtenka mažulyčio lašeliuko smile.gif beje, jie ten turi ir Lakshmi prausiklių, bet pardavėja kažkaip labai man šitą siūlė, nes buvo dar naujiena ir buvo nuolaidos...

kažkaip vis labiau pradedu galvoti, ar tas intymios higienos prausiklis kaipo toks apskritai reikalingas, daug kas čia sakė, kad galima apsieiti ir su paprastu muilu, bet aš vis kažkaip nedrįstu atsisakyti int. prausiklio... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 23, 08:52)
kažkaip vis labiau pradedu galvoti, ar tas intymios higienos prausiklis kaipo toks apskritai reikalingas, daug kas čia sakė, kad galima apsieiti ir su paprastu muilu, bet aš vis kažkaip nedrįstu atsisakyti int. prausiklio...  unsure.gif


as kuri laika irgi neisivaizdavau, kaip galeciau apsieiti be prausiklio, emiau viena diena ir jo nebenaudojau ir nebenaudoju iki siol, uztenka tik vandens ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 07 23, 06:51)
Ilsimės 'numylėtoje' Palangoje ir radau parduotuvytę, kur nemažai eko kosmetikos ir kūno priežiūros priemonių thumbup.gif


pasidalink koordinatėmis, kas čia per parduotuvė 4u.gif Gal rugpjūčio pabaigoje pavyktų ją pračekinti, jei yra gerų dalykų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 07 22, 22:21)
Nusipirkau maximoje ajuvedinį muilą, kaip rašo, su 18 vaistinių augalų MEDIMIX nes pasirodė, kad nėra jo sudėtyje nieko blogo, bet kadangi esu prasta žinovė, tai jau pradėjau dvejoti, nes labai stiprus jo kvapas mastau.gif Gal turite atsiliepimų? 4u.gif

tas žalias geras, kvapas stiprus, bet ne chemijos, o labiau smilkalų wub.gif pati sunaudojau jau laaabai daug gabaliukų thumbup.gif o tų kitų tai sudėtis labai nekokia doh.gif
man jis labai patinka, tik nesiūlau su juo plauti plaukų, jei nesinori pakulų ant galvos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pancake: 23 liepos 2009 - 20:46
QUOTE(katutis @ 2009 07 16, 22:34)
levandas, arbatmedį ir ramunėles galima tepti neskiestas  4u.gif Levandų tiesiog dabar nuolat turiu įsimetusi į rankinuką, nes buteliukas nedidelis ir patogu nešiotis, tai išlašinu kelis lašus ant piršto ir patepu problematišką vietą  drinks_cheers.gif Plius dar man levandos ir kvepia skaniai biggrin.gif

tikrai levandos geras dalykelis ikandus kokiam uodui, jie mane baisiai megsta doh.gif man lyg toks net vesinimas jauciasi ir iskart netaip niezti.
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 07 23, 22:27)
tikrai levandos geras dalykelis ikandus kokiam uodui, jie mane baisiai megsta doh.gif  man lyg toks net vesinimas jauciasi ir iskart netaip niezti.


drinks_cheers.gif man levandos padeda netgi praėjus nemažai laiko po uodo įkandimo, guzo nenuima, bet niežulys praeina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 06 11, 21:38)
Sante labai sunkiai tepasi ir įsigeria. Jei su juodais rūbais būnu, tai kartais lieka dėmių.
Kvapų namuose mačiau apsaugą nuo saulės



Sveiki, is tikruju Santes apsauga nuo saules yra mineraline ir pati didziausia 30SPF gan riebi, bet nors ne sintetika apsaugo beje gerai, man patiko,perku nuolat.
Atsakyti