Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

Žirklutės, dar gal prisideda ir tai, kad, kaip suprantu, ne iš karto įkastas vietas EA tepei, o kažkiek palaukei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 17, 08:57)
Žirklutės, dar gal prisideda ir tai, kad, kaip suprantu, ne iš karto įkastas vietas EA tepei, o kažkiek palaukei  ax.gif


Prieš tai psilobalsam'u tepiau blush2.gif
Galvojau, kad tepti reikia jei jau niežėt pradeda. blush2.gif Dabar tepsiuos iškart kai tik įkąs. Jei teisingai suprantu, tai EA ne tik nuo niežėjimo, bet ir greitesniam gijimui unsure.gif
Atsakyti
iš karto reikia 4u.gif

šiaip dar vieną liaudišką priemonę žinau, jei daugiau nieko po ranka nėra - reikia imti cukraus, jį šiek tiek sudrėkinti (dedu į burną, su vandeniu nesiterlioju) ir greit lipdyti prie įkastos vietos. Irgi kažkiek apramina, "nuodus" ištraukia, bet levandos man daug efektyviau smile.gif

kai nusibos levandos, tikriausiai arbatmedį irgi šitam reikalui testuosiu ax.gif
Atsakyti
Merginos, nenoriu tersti temos, bet cia didesne tikimybe, kad kas nors susidomes 4u.gif Labai gaila laikyti nenaudojamus abu beveik naujus produktelius 4u.gif

Parduodu Aubrey Organics veido kremą ir prausiklį su ginkmedžiu ir žaliąja arbata:
Kremas http://www.sveikipro...d...23&id=19054

Prausiklis http://www.sveikipro...d...30&id=19056

Už kremą norėčiau 57 LT (bandytas pora kartų). Už prausiklį 33 LT (bandytas tik vieną kartą).
Perkant abu, kaina 75 LT.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 17, 13:07)
iš karto reikia  4u.gif

šiaip dar vieną liaudišką priemonę žinau, jei daugiau nieko po ranka nėra - reikia imti cukraus, jį šiek tiek sudrėkinti (dedu į burną, su vandeniu nesiterlioju) ir greit lipdyti prie įkastos vietos. Irgi kažkiek apramina, "nuodus" ištraukia, bet levandos man daug efektyviau smile.gif

kai nusibos levandos, tikriausiai arbatmedį irgi šitam reikalui testuosiu  ax.gif


O tau jo kvapas patinka? mb naudoja, tepa jei ruošiasi koks spuogas iškilt, padeda, bet sau negalėčiau prisiverst, vien dėl kvapo schmoll.gif

Jau ir kristianoj atsirado kosmetikos linija su ECOCERT
Atsakyti
Nerandu sioj temoj,o gal ir nekalbejote dar, apie intymios higienos prausiklius?gal ka parekomenduotumet? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 07 22, 13:15)
O tau jo kvapas patinka? mb naudoja, tepa jei ruošiasi koks spuogas iškilt, padeda, bet sau negalėčiau prisiverst, vien dėl kvapo  schmoll.gif

Jau ir kristianoj atsirado kosmetikos linija su ECOCERT


man labiau levandos patinka, aišku biggrin.gif Bet MB suka nuo jų nosį ir žymiai mieliau tepasi arbatmedžiu, nes jam kvapas skanesnis ax.gif

įdomu, kokios kainos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 07 22, 18:05)
Nerandu sioj temoj,o gal ir nekalbejote dar, apie intymios higienos prausiklius?gal ka parekomenduotumet? ax.gif

Aš naudoju iš nimfali parduotuvės muilą PURE HUILE D'OLIVE iš pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus, net rašo, kad intymiai higienai tinkamas naudoti - man jis labai patinka, tai kažko kito net neieškojau good.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 22, 18:11)
man labiau levandos patinka, aišku biggrin.gif Bet MB suka nuo jų nosį ir žymiai mieliau tepasi arbatmedžiu, nes jam kvapas skanesnis  ax.gif

įdomu, kokios kainos  g.gif


Kadangi kristiana, tai tikriausiai didelės. Šiaip ten nebuvau jau 100m, nes jei į tokias parduotuves eini be makiažo ir vakarinės suknelės, tai pardavėjos mano, kad ateini vogt blink.gif Na, bent jau toks įspūdis tais laikais kai lankiausi, tikrai buvo susidaręs.

Nusipirkau čampakų hidrolatą, negaliu atsipurkšt. Kol kas geriausias iš bandytų wub.gif mb pirmiau dar raukėsi, atseit sysiukais purškiuosi (jam per saldus kvapas pasirodė), tik vieną vakarą po vonios į lovą grįžo, iškart užuodžiau, kad ir sau naudojo hihihi.gif
Atsakyti
jo kvapas iš tikrųjų nuostabus wub.gif Ir laikosi gana ilgai drinks_cheers.gif MB mano želę plaukams privatizavo ir dar kartais kremu susidomi, bet hidrolatais - neeee lotuliukas.gif

pažiūrėjau, KristiAna siūlo bene tris sertifikuotas Pure Altitude priemones veidui ir tarp jų nė vienos, kuri užkabintų. O kainos tai taip, įtariu, kad iš kojų išmuštų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 07 22, 18:05)
Nerandu sioj temoj,o gal ir nekalbejote dar, apie intymios higienos prausiklius?gal ka parekomenduotumet? ax.gif


Naudoju Faith in nature.
Atsakyti
Nusipirkau maximoje ajuvedinį muilą, kaip rašo, su 18 vaistinių augalų MEDIMIX nes pasirodė, kad nėra jo sudėtyje nieko blogo, bet kadangi esu prasta žinovė, tai jau pradėjau dvejoti, nes labai stiprus jo kvapas mastau.gif Gal turite atsiliepimų? 4u.gif
Atsakyti