Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

toliau tęsiame diskusijas apie ekologišką kosmetiką 4u.gif

nuoroda į ankstesnę temą - čia rolleyes.gif

user posted image


supermamų EKoparduotuvė - štai šičia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 29 gegužės 2009 - 20:13
Sveikutes 4u.gif
noreciau suzinoti kaip imanoma su naturaliom priemonem pasidaryti kuno sveitikli. Su kava jau dariausi. Esu saldziarure ax.gif noreciau koki kuno sveitikli su cukrumi pasigaminti. Gal koki vaikiska muiliuka issilyditi ir toki skistesni pasidaryti (aisku ji turetu buti vesesnis) ir cukriuko iberti g.gif gal dar keleta laseliu eterinio aliejaus imaisyti, kad skaniai kvepetu pvz. vaniles blush2.gif
Atsakyti
o kam tą muiliuką? smile.gif Aš dedu alyvuogių aliejų, rudąjį cukrų ir patinkančius EA biggrin.gif Į dabartinį variantą dar įpyliau mėtų aliejaus iš Feniqua, tai ir maloni tokia vėsa atsirado pylinguojantis rolleyes.gif
Atsakyti
O aciukas 4u.gif reiks pabandyti ax.gif Cia paskaitau jusu puslapiuka tai pati uzsikreciau kuo naturaliau maudytis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 05 30, 13:41)
o kam tą muiliuką? smile.gif Aš dedu alyvuogių aliejų, rudąjį cukrų ir patinkančius EA  biggrin.gif Į dabartinį variantą dar įpyliau mėtų aliejaus iš Feniqua, tai ir maloni tokia vėsa atsirado pylinguojantis  rolleyes.gif




O gal galetumet parasyti kiek mazdaug reikia to cukraus ir aliejaus pilti,nus as suprantu kad EA reikia vos keliu laseliu. ir kiek laiko jum isstovi tokias kuno sveitiklis? g.gif
Atsakyti
vienaskaita į mane 4u.gif

pilu visko iš akies, kad pylingas būtų pakankamai tirštas - ta prasme, kad cukrų aliejus vos semtų. EA lašinu kokius 5-10 lašų - pagal skonį smile.gif Ir būtinai būtiniausiai palaukiu, kol cukrus kiek aptirps aliejuje, tada naudoju, nes kartą susigundžiau naudotis vos pasidarius ir cukraus kristaliukais truputį apdraskiau ranką ax.gif

stovi toks dalykas gana ilgai (po daug ir nedarau, taip ant galo indelio). Dar nebuvo, kad sugestų ar kvapas pasikeistų wink.gif
Atsakyti
Sakykit, gal kas bandete Dr Alkaicio kremus ? Noretusi paciai ivertinti ju poveiki 4u.gif
Mano oda mi6ri, tad labiausia i6 naturalios kosmetikos tiko MADARA. Bandziau ir Welwda, bet odai netiko. Is Weledos galeciau rekomnduoti druskos pasta, super dalykelis, ypac kad turi problemu su dantenomis.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 06 01, 21:27)
vienaskaita į mane  4u.gif

pilu visko iš akies, kad pylingas būtų pakankamai tirštas - ta prasme, kad cukrų aliejus vos semtų. EA lašinu kokius 5-10 lašų - pagal skonį smile.gif Ir būtinai būtiniausiai palaukiu, kol cukrus kiek aptirps aliejuje, tada naudoju, nes kartą susigundžiau naudotis vos pasidarius ir cukraus kristaliukais truputį apdraskiau ranką  ax.gif

stovi toks dalykas gana ilgai (po daug ir nedarau, taip ant galo indelio). Dar nebuvo, kad sugestų ar kvapas pasikeistų wink.gif



Nu sorry blush2.gif dabar kreipsiuos tik vienaskaita 4u.gif

Labai aciu uz toki gera paaiskininma,padejai,tikrai pasidarysiu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(asara1 @ 2009 06 01, 23:52)
Sakykit, gal kas bandete Dr Alkaicio kremus ? Noretusi paciai ivertinti ju poveiki  4u.gif
Mano oda mi6ri, tad labiausia i6 naturalios kosmetikos tiko MADARA. Bandziau ir Welwda, bet odai netiko. Is Weledos galeciau rekomnduoti druskos pasta, super dalykelis, ypac kad turi problemu su dantenomis.

Nu reikes pabandyti ta druskos pasta, turiu Weledos dantu geli, tai nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(asara1 @ 2009 06 01, 23:52)
Sakykit, gal kas bandete Dr Alkaicio kremus ? Noretusi paciai ivertinti ju poveiki  4u.gif
Mano oda mi6ri, tad labiausia i6 naturalios kosmetikos tiko MADARA. Bandziau ir Welwda, bet odai netiko. Is Weledos galeciau rekomnduoti druskos pasta, super dalykelis, ypac kad turi problemu su dantenomis.


bandžiau Alkaičio veido prausiklį, nepasakyčiau kad sužavėjo schmoll.gif
kažkaip biški sausina odą.

[QUOTE]
Atsakyti
Radau turbut visai naudinga duomenu baze:

" „Skin Deep“ svetainė siūlo pasitikrinti, ką tepate ant savo odos. Tai internetinė kosmetikos saugumo duomenų bazė, galinti palyginti daugiau nei 42 tūkstančius kosmetikos gaminių su 50 nuodingų medžiagų duomenų bankų turiniu, kuriuo naudojasi JAV rinkos reguliavimo tarnybos. Tereikia įvesti produkto pavadinimą, gamintoją ar pasirinkti norimą gaminių kategoriją, ir pamatysite, kaip įvertintas jo saugumas. "

-duomenu baze-
Atsakyti
Labai įdomi nuoroda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilko Namai: 10 birželio 2009 - 09:04