Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie interjerą

aciu visiem uz atsakymus wink.gif tiesa sakant apie jokias madas negalvojom pamate tuos tapetus smile.gif is tikruju net nelabai ir domejausi kas madinga dabar. tiesiog darom kaip mums grazu , zinoma stengiames nenueit i pievas biggrin.gif o tarkim tada kokias naktines uzuolaidas reiketu derinti prie tokiu spalvu sienu?
Atsakyti
QUOTE(digma.lt @ 2010 03 17, 13:19)
jei turit omeny dienos sviesos lempas - tai nenenene  ax.gif , luminiscensine sviesa nejauki, salta ir t.t. - ofisams tinka, o namams ne pro kur (beje pasleptas apsvietimas jau ir atgyvena).

rimtai pasleptas apšvietimas - atgyvena? 4u.gif
Nes aš tokį kažkodėl būsimuose namuose įsivaizduoju... g.gif
Atsakyti
Aciu, del uzuolaidu mintis buvo kilusi, del roletu - nepagalvojau....
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 03 17, 18:04)
aciu visiem uz atsakymus wink.gif tiesa sakant apie jokias madas negalvojom pamate tuos tapetus smile.gif is tikruju net nelabai ir domejausi kas madinga dabar. tiesiog darom kaip mums grazu , zinoma stengiames nenueit i pievas biggrin.gif  o tarkim tada kokias naktines uzuolaidas reiketu derinti prie tokiu spalvu sienu?

jei renkates juoda balta derini ar jam artima, reiketu kambary kazkokiu siltesniu ar ryskesniu tonu akcentu (lovatiese, pagalveles, ar uzuolaidos). Man asmeniskai geriausiai atrodytu kazkas is gesintos morkavos arba dukslios geltonos spalvos 4u.gif
CIA rasite interjeru foto su juoda balta sprendimais + spalviniai akcentais, gal rasit kokia ideja pasiskolinimui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo digma.lt: 18 kovo 2010 - 11:42
QUOTE(EcceHomo @ 2010 03 17, 23:39)
rimtai pasleptas apšvietimas - atgyvena?  4u.gif
Nes aš tokį kažkodėl būsimuose namuose įsivaizduoju...  g.gif

jei busimieji namai bus klasikinio stiliaus, aukstom lubom, perimetriniais lipdiniais - tai prie ju pasleptas apsvietimas labai sveikintinas biggrin.gif , bet jei galvojate apie dienos viesos lempas pasleptas po gipso kartono briauna 2,5 m akstyje - schmoll.gif
... cia paskutini desimtmeti buvo kazkokia masine psichoze del tu laiptuotu gipskartonio lubu kiekvienam bute lotuliukas.gif - dabar jau po truputi praeina...
Atsakyti
merginos gal padesit su interjeru ir baldais doh.gif patinka tokio tipo sekcijos,
user posted image
user posted image

nu mazdaug kazkas tokio tik pirmojoj nereiketu tu pakabinamu su stiklais nebent stiklai gal ne balti, nu vien zo, sakykit kokios spalvos tada tiktu siena, prie kurios bus statomi tie baldai ir kokios spalvos grindys tiktu, aciu lb 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2010 03 18, 19:25)
merginos gal padesit su interjeru ir baldais doh.gif  patinka tokio tipo sekcijos,
nu mazdaug kazkas tokio tik pirmojoj nereiketu tu pakabinamu su stiklais nebent stiklai gal ne balti, nu vien zo, sakykit kokios spalvos tada tiktu siena, prie kurios bus statomi tie baldai ir kokios spalvos grindys tiktu, aciu lb 4u.gif

Priklauso, koki galutini efekta norima sukurti: ar sekcija bus kaip akcentas, ar kaip neutralus baldas. Pirmuoju atveju sienos (kaip ir foto) turetu buti sviesios siltu atspalviu, grindys vidutinio tamsumo (gal riesutas) g.gif arba artimoos spalvos sekcijai. Kitas var. - kai baldas nekontrastuoja su siena, tada sienos apdailai renkamasi arba baldo apdailai artima spalva arba sienu apmusalai (geriau stambiu rastu) su baldo spalvos motyvais. Grindys siuo atveju gali buti sviesesnes.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 03 18, 01:24)
Aciu, del uzuolaidu mintis buvo kilusi, del roletu - nepagalvojau....

Janna, neapsiskurlink, nekabink jokiu uzuolaidu. gal geriau tegu buna maudymosi ranksluosciai pakabinti na ant tokiu ziedu, jusu tevu gali buti auksciau vaiku zemiau, kad islipus is dusines iskart ciuptum ranksluosti g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(masajugi @ 2010 03 19, 19:34)
Janna, neapsiskurlink, nekabink jokiu uzuolaidu. gal geriau tegu buna maudymosi ranksluosciai pakabinti na ant tokiu ziedu, jusu tevu gali buti auksciau vaiku zemiau, kad islipus is dusines iskart ciuptum ranksluosti g.gif  g.gif


as dar pabndysiu ta kabina lasiniu odeles pakisus pastumdyti, paziuresiu kaip ir koks vaizdas g.gif
tada nuspresiu galutinai.

kol kas tik prisirinkau ideju.

dar va vienas galvos skausmas ta nelemta drabuzine doh.gif , niekas man nelimpa.... o tisliau nieko as nematau vietoj tu duru. jokios vizijos.... doh.gif
Atsakyti
As tik uz duris smile.gif atsidaromas arba stumdomas kaip ten jusu atveju geriau, tik ne uz uzuolaidu ar dar kokio skurlio kabinima, juk vien dulkes rinks. neuzkraukit savo galvu tokiais niekais darykit kaip paprasciau ir patogiau biggrin.gif tokia mano nuomone.
Atsakyti
o aš vis dėl apšvietimo. Digma.lt sakėte, kad lubose jau atgyvena... toks atgyvena, ar koks kitoks?
user posted image
man tai čia labai gražu... wub.gif (visas kambarys su apšvietimu)
Atsakyti
sveikos merginos.na va prisijungiau prie jusu.o va mes pagaliau baigeme remontusir parodysiu vyro isvajota padaryta vonios kambary biggrin.gif
Papildyta:
smile.gif nesuprantu,keliu faila,o paspaudus atsakyti,zinute issisiuncia,p failo nera unsure.gif schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo escada*: 27 kovo 2010 - 19:40