Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie interjerą

QUOTE(Smilčius @ 2010 03 16, 10:00)
5cm gal per daug... na nebent jusu kambario aukstis virs 3m. Siaip apie 2cm reiktu palikti

Papildyta:

Virtuves zonoj deciau plyteles. Hole mix lentos su plytelem, o svetainej - lentas. Jei parasytumete savo pasta, imesciau kelias pvz nuotraukytes, cia nemoku blush2.gif

http://public.fotki....9444.html#media


Aš apie tokias grindis irgi galvojau, bet niekur nemačiau gražaus sujungimo plytelių ir medinių g.gif Ir gal sakau plytelės praktiškiau g.gif
Atsakyti
Aciu mergaies!

Na, nuotraukoje jis matyt ne taip ziauriai atrodo, kai naturoje - nervina.
O siaip ten sociai vietos dar ir uz jos. Tik va ja istumus, islenda, kaip rasiau gofruotas ventiliacijos vamzdis.
Ta kabina pakankamai didele, ir sunki rupuze. Apsvietimo ir joje pakanka.
Reikalas tame, kad net gi isstumti ja - problema, reikia tuomet klozeta nuimti.
Na, bet tiek to. Gal laikui begant ka nors ismastysiu ar kur nors ka nors uzmatysiu.

Buvo mintis koki vamzdi ten vertikalu imontuoti (istatyti) ir ji kaip nors ar kuom nors (tik kuo dar nesugalvojau) - "dekoruoti".
Arba uzsakyti kazkoki toki metalini su kabliukais per visa jo ilgi ir prikabinti ant ju kokiu g.gif - niekuciu, o liaudiskai triant "s....liuku"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 16 kovo 2010 - 19:04
Janna, o užuolaidą pakabint nepriimtina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Emajja @ 2010 03 09, 11:08)
Ir dar turiu vieną klausimėlį - ar dėtumėt bendroje koridoriaus, virtuvės ir svetainės patalpoje grindų plyteles ar geriau medines grindis? Kaip jums atrodo?


is grozio puses - tai man vientisa medzio danga patalpoje labiausiai patinka, bet jei medis nekietmedis, tai aisku praktiskumo mazai... unsure.gif aisku galima daryti ne medzio, bet atrodancias, kaip medzio grindis (tokios, kauno oro uoste sudetos), tai jos ir sildomos gali buti ir net vonioje tikti thumbup.gif . Tie plyteliu ir medzio perskirimai daznai "pagadina" bendra erdves ispudi, tad jei yra galimybe siulyciau vieno medziagiskumo grindis kloti visoje patalpoje .
Papildyta:
QUOTE(janna @ 2010 03 14, 17:43)
Merginos prasau jusu patarimo, gal kam kiltu kokiu originaliu minciu  mirksiukas.gif  g.gif

Istateme vonioje i nisa kabina. Ir matosi tarpas. Kuo galima butu ji uzpildyti? Kadangi remontai jau visi baigti, tai reiktu kazkaip apsieiti be "statybines apdailines" intervencijos.

Stai vaizdas:
user posted image

tarpas nuo sienos - apie 20-25 cm.

Aciu  4u.gif


as tai prie tos lubu briauneles, kur virsuje, kairiajame kraste tvirtinciau kokiu 35-40 cm roleta. Jis uzdengtu likusi tarpa ir ta dali kabinos kur ner dureliu. Tarpa isnaudoti galima visokios sluotom ir dziovyklem susideti, tik vaizdelis is kabinos nelabai koks bus g.gif , tai galima butu gelbetis is isores paklijuojant ta kabinos sienele, kur i siena su tarpu atsukta, matine plevele....
Atsakyti
QUOTE(Emajja @ 2010 03 16, 17:53)
Aš apie tokias grindis irgi galvojau, bet niekur nemačiau gražaus sujungimo plytelių ir medinių g.gif  Ir gal sakau plytelės praktiškiau g.gif


Atsargiau su plytelem. Jau 2 seimos draugu skundesi. Name 25 laipsniai, o grindys saltos. Ateini i svecius nusirengi iki maikes ir prasai tapkiu. Plyteles ne bus juntamai siltos Butinai nuvaziuokit pas ka nors kur ne elektra sildomos grindys.
Abi seimos turi problemu del vaiku sedejimo ant grindu. unsure.gif Bando kilimais ir draudimais gelbetis.
Atsakyti
QUOTE(digma.lt @ 2010 03 17, 12:49)
is grozio puses - tai man vientisa medzio danga patalpoje labiausiai patinka, bet jei medis nekietmedis, tai aisku praktiskumo mazai...  unsure.gif aisku galima daryti ne medzio, bet atrodancias, kaip medzio grindis (tokios, kauno oro uoste sudetos), tai jos ir sildomos gali buti ir net vonioje tikti  thumbup.gif . Tie plyteliu ir medzio perskirimai daznai "pagadina" bendra erdves ispudi, tad jei yra galimybe siulyciau vieno medziagiskumo grindis kloti visoje patalpoje .


Dėkui 4u.gif
reiks iki Karmėlavos važiuot, pažiūrėt grindų biggrin.gif
vat būtent dėl dažniausiai negražaus perėjimo iš plytelių į medį ir nenoriu medinių grindų g.gif na, bet manau dar spėsiu apsispręsti.

Turiu dar vieną klausimėlį - kaip manot, ar tiktų toj pačioj bendroj erdvėj (koridorius+svetainė+virtuvė) kaip pagrindinį daryti dienos šviesos apšvietimą, o po to dar statyti toršerą + šviestuvus nuo pakabinamų virtuvės spintelių apačios? Ar nebus ta šviesa tokia šalta? Patys šviestuvai manau būtų tokie įleidžiami, berėmiai...
Lauksiu nuomonių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emajja @ 2010 03 17, 13:59)
Turiu dar vieną klausimėlį - kaip manot, ar tiktų toj pačioj bendroj erdvėj (koridorius+svetainė+virtuvė) kaip pagrindinį daryti dienos šviesos apšvietimą, o po to dar statyti toršerą + šviestuvus nuo pakabinamų virtuvės spintelių apačios? Ar nebus ta šviesa tokia šalta? Patys šviestuvai manau būtų tokie įleidžiami, berėmiai...
Lauksiu nuomonių 4u.gif

jei turit omeny dienos sviesos lempas - tai nenenene ax.gif , luminiscensine sviesa nejauki, salta ir t.t. - ofisams tinka, o namams ne pro kur (beje pasleptas apsvietimas jau ir atgyvena). Bendram apsvietimui visada geriau issklaidyta ar atspindeta sviesa, t.y. turinti kazkoki "barjera" nuo pirminio sklidimo saltinio (lemputes). Svetaines zonoje planuokit bendra apsvietima (nuo lubu), jei yra paveikslu - sienini, jei bus valgomojo stalas - virs jo nuleiskite sviestuva ir dar torsera ar kazkokia staline lempa prie kurios galima butu skaityti reiketu ikomponuoti prie minkstu baldu. Svetaines zonai 3 skirtingi apsvietimai kaip minimum mirksiukas.gif , tuomet visada galesite sukurti jauku nenusibostanti apsvietima tinkanti konkreciai situacijai. Virtuveje svarbiausia geras visu darbiniu pavirsiu apsvietimas, cia galima naudoti ir saltesnio atspalvio, ryskesne sviesa skleidziancius sviestuvus, tokius kaip halogenai, ledai, luminescencines lempos ir t.t. jei darbastaliu apsvietimas bus pospintelinis, tuomet reiketu projektuoti ir bendra lubini apsvietima (mazesnio ryskumo). Koridorius turetu tureti bent viena nepriklausoma sviesos saltini, o jo intensyvumas priklauso, kiek uzdaras koridorius, o kiek sviesos gauna is toje pacioje patalpoje esanciu zonu apsviestumo.
Atsakyti
QUOTE(digma.lt @ 2010 03 17, 13:19)
jei turit omeny dienos sviesos lempas - tai nenenene  ax.gif , luminiscensine sviesa nejauki, salta ir t.t. - ofisams tinka, o namams ne pro kur (beje pasleptas apsvietimas jau ir atgyvena). Bendram apsvietimui visada geriau issklaidyta ar atspindeta sviesa, t.y. turinti kazkoki "barjera" nuo pirminio sklidimo saltinio (lemputes). Svetaines zonoje planuokit bendra apsvietima (nuo lubu), jei yra paveikslu - sienini, jei bus valgomojo stalas  - virs jo nuleiskite sviestuva ir dar torsera ar kazkokia staline lempa prie kurios galima butu skaityti reiketu ikomponuoti prie minkstu baldu. Svetaines zonai 3 skirtingi apsvietimai kaip minimum  mirksiukas.gif , tuomet visada galesite sukurti jauku nenusibostanti apsvietima tinkanti konkreciai situacijai. Virtuveje svarbiausia geras visu darbiniu pavirsiu apsvietimas, cia galima naudoti ir saltesnio atspalvio, ryskesne sviesa skleidziancius sviestuvus, tokius kaip halogenai, ledai, luminescencines lempos ir t.t. jei darbastaliu apsvietimas bus pospintelinis, tuomet reiketu projektuoti ir bendra lubini apsvietima (mazesnio ryskumo). Koridorius turetu tureti bent viena nepriklausoma sviesos saltini, o jo intensyvumas priklauso, kiek uzdaras koridorius, o kiek sviesos gauna is toje pacioje patalpoje esanciu zonu apsviestumo.

Labai ačiū 4u.gif
pasimečiau dabar jau galutinai...
halogenų man atrodo reikia 1000 kad būtų šviesu biggrin.gif (na persistengiau, gal pusės tiek), ledais išvis neįmanoma šviesos išgaut (man jie tinka tik į laiptų pakopas), tai kas belieka - tik pakabinami "Liustrai" verysad.gif ... Na, jei taip sakot, tai turbūt teks ieškot kokių nors šiuolaikiškesnių... smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif noriu jusu patarimo del miegamojo sienu. siena prie kurios bus lova, sugalvojome tapetuoti stai tokias tapetais http://www.e-senukai...i-480771_1.html tai vat,o kitas sienas isklijuoti dazomais tapetais ir nudazyti kremine ar panasia spalva i tapetu spalva smile.gif ka jus apie tai manote? visai jau pasimeciau, is pradziu norejau miegamojo ta viena siena dazyti samanine/zalia spalva, bet kai pamatem situs tapetus tai paliko ispudi smile.gif kambarys gana erdvus, yra du dideli langai
Atsakyti
QUOTE(Emajja @ 2010 03 17, 15:12)
Labai ačiū 4u.gif
pasimečiau dabar jau galutinai...
halogenų man atrodo reikia 1000 kad būtų šviesu  biggrin.gif  (na persistengiau, gal pusės tiek), ledais išvis neįmanoma šviesos išgaut (man jie tinka tik į laiptų pakopas), tai kas belieka - tik pakabinami "Liustrai" verysad.gif ...  Na, jei taip sakot, tai turbūt teks ieškot kokių nors šiuolaikiškesnių... smile.gif

siaip kiekvienam sviestuvu salone gali paskaiciuoti kiek ir kokio galingumo sviestuvu reikia tam tikro ploto patalpai - siulyciau pasinaudoti ju paslaugomis mirksiukas.gif . o del "liustru" nereiketu taip sielotis - visu pirma jei patalpa didele - lubiniai sviestuvai gali buti keli, o visiu antra - dizainu dabar tikrai daug ivairiausiu yra, tikrai galima kazka jaukaus ir grazaus pasidaryti 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 03 17, 15:16)
sveikos smile.gif noriu jusu patarimo del miegamojo sienu. siena  prie kurios bus lova, sugalvojome tapetuoti stai tokias tapetais http://www.e-senukai...i-480771_1.html    tai vat,o kitas sienas isklijuoti dazomais tapetais ir nudazyti  kremine ar panasia spalva i tapetu spalva smile.gif ka jus apie tai manote? visai jau pasimeciau, is pradziu norejau miegamojo ta viena siena dazyti samanine/zalia spalva, bet kai pamatem situs tapetus tai paliko ispudi smile.gif kambarys gana erdvus, yra du dideli langai

g.gif derinukas juoda balta, po kokiu metu bus visai nepopuliarus. pas mus viskas kaip visada veluoja... interjero tendencijos deja taip pat ph34r.gif
samaninis variantas man atrodo daug jaukesnis ir stabiesnis besikeicianciu madu kontekste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 03 17, 14:16)
sveikos smile.gif noriu jusu patarimo del miegamojo sienu. siena  prie kurios bus lova, sugalvojome tapetuoti stai tokias tapetais http://www.e-senukai...i-480771_1.html     tai vat,o kitas sienas isklijuoti dazomais tapetais ir nudazyti  kremine ar panasia spalva i tapetu spalva smile.gif ka jus apie tai manote? visai jau pasimeciau, is pradziu norejau miegamojo ta viena siena dazyti samanine/zalia spalva, bet kai pamatem situs tapetus tai paliko ispudi smile.gif kambarys gana erdvus, yra du dideli langai


Man šitie tapetai labai thumbup.gif Ne tik dėl spalvų - raštai labai faini.
O tamsiai žalių aš asmeniškai nedėčiau. Man labiau prie širdies šviesios spalvos smile.gif
Bet čia aišku, tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emajja: 17 kovo 2010 - 16:24
QUOTE(digma.lt @ 2010 03 17, 16:52)

Papildyta:

g.gif  derinukas juoda balta, po kokiu metu bus visai nepopuliarus. pas mus viskas kaip visada veluoja... interjero tendencijos deja taip pat  ph34r.gif
samaninis variantas man atrodo daug jaukesnis ir stabiesnis besikeicianciu madu kontekste  4u.gif


o man iskilo toks retorinis klausimas: kiek realiai paemus yra svarbios busto madu tendencijos? fasadas, kaip ir aisku, kad uzmurytum nusibodusia vitrina neuztenka rankoviu pasiraitot. bet toks dalykas kaip tapetai juk yra labai laikinas, bet kuria diena emei ir perklijavai viska. tai kodel nepasidziaugus tuo, kas siandien grazu ir aktualu, gal po metu ir paciam nebepatiks ta spalva, nepriklausomai ar ji bus juodai balta ar samanine? as nenoriu nieko kritikuoti, nes, tiesa sakant, pati balansuoju ant ribos tarp siandien madinga ir tarp man patinka. vat nusidaziau koridoriuka zalios alyvuoges spalva. siandien man ji skaniai atrodo, bet as nezinau kas bus po metu. jei uzsimanysiu bordo - pasiimsiu voleli ir perdazysiu.
man is tiesu idomu kaip jauciasi tie zmones, kurie pasidaro madinga interjera. ar jie jaucia ta jaukuma, kad ispilde savo svajone, ar tai labiau yra didziavimasis, kaip madingai as gyvenu? o gal tai viena ir tas pats?
Atsakyti